Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Morska solata

Morska solata

……………………sem bila na rojstnem dnevu in sem se tako nabasala s solato iz morskih sadežev, da mi je še pižama sedaj premala…….hahahahah……..
Sam res; fuuuuuuuul je bilo okusno!………Si jo bom še večkrat privoščila!

Vse ja, samo školjke ne! So ko ene pizdice….hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hahahahahahh…pa zapreš očke in si zamisliš, da papaš pimpeka.

Ma mi ne gre……:((((

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

ja ja ja………………..
:))

…. srce ….. lej ju, kej ti ona zgrunta … si pa falila pupa !

Piđama ti ni premajhna, samo bol “polna” zgleda … na pravih mestih seveda …. :))))

… uni vic, ki so šli par na večerjo in sta jedla polže ?

NEeeee!! Sigurno je nagravžen…..:)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hahahaah…….kak te veš?.saj me ne vidiš…..

… ga pa ne povem

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

POVEJ!

He, he …. a da ne ?

A veš ti, da je “slačenje” žensk z očmi zelo priljubljen moški “šport” – no ženske pa počnete z moškimi isto ….. kr priznaj …. :)))

……………………mmmmmmmmmmmm…………hja…………ahmmmm……

… gresta mlad par na večerjo in naročita polže. Potem prinesejo polže – in začneta jesti … moškemu “zadeva” uspeva, ženski pa ne. “Vleče” kot nora, polž pa noče iz hiše ….. potem pogleda v polžjo hiško in vidi polža kako se opira na hiško in govori … ” To mi delaj, to mi delaj … !!! “

hahahahahahahhaahah……………..ojoj…………….

hahahaha….. hahahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Tisto gobico, ki jo iščeš poglej, da ti jo pes ne nosi po bajti tako kot uni tvoj …. kako že rečeš ti … bufalon …. :))))

LOL……………..ne, pes spi tukaj zraven mene.

.DOBER TEK……………

…. ga pa vpraši, če je kje vidu tisto tvojo gobo ….. :)))

hahaha…..veš da mi je nekdo že prilepil enkrat te korenčke…..hahaha

Zdej grem pa malo na trempulin skakat pa trebušnjake delat…..:)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

noče povedat…………..Nekaj je slabe volje.
🙂

jaz pa sexat……….
:))))))))))

Ma dej? Kej novega na vidiku? njami:)) Joj, še sem tuki….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close