Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški

Moški

wau!:-))))))))

Ja, saj zato pa imava vas tukaj.;)

Tko je to, če si ujet pri eni sami… 🙁 🙂

:))))
Nikoli ne veš.

Jap.

Me zanima po čem sklepaš?

sranje ja!:-))
Upam da boš imel zaradi tega dvojna leta

Ni lepšega kot da se partnerka sexy uredi. če je veza taprava se tako nimaš kaj bat, si lahko le ponosen nanjo 😉

Never mind…

Plačal pa še ene trikrat sva se dol dala,ker je žalostna in nezadovoljna s teboj v sexu.

Imaš sestro mogoče?Pa še za tvojo poskrbim v postelji.:-)

haha
Kako si ondi? Si jih vsaj spraznil?

In tvoja se prav super zvija in vzdihuje,ko je v elementu.:-)))danes sem jih že slišal na Res tot.brez veze.Od Tihe in vsevede Lare croft.:-(((

:)))))

Da se vama da že navsezgodaj zjutraj pričkat in petelinit….

Saj se ne!
Le vprašal sem ga ali je izpraznil jajčka!

Lep in sexi dan ti želim, saj za kaj drugega kot sex itak ni v tem vremenu za počet:-)))

Točno tako.Hecamo se.

ja ja…sem prebrala.

Enako tudi tebi, čeprav tukaj v pisarni nimam nikogar za to počet.
Pa ti?

Imam cimro, sam se le s sadjem baševa:-))))

To zna bit zanimivo. Posebej, če so kakšne jagode, banane ali češnje.
Jaz imam trenutno jagode na mizi. Manjka le šampanjc.:)
Sem pa sama….

Ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho-ho …

Mlačno mucek, mlačno. Se boš mogu pa precej bolj potrudit, da ti rata nasmejat še kaj druzga k svoj ksiht. Si te prav plastično predstavljam kako se zviraš nad tipkovnico, ko take pišeš. In štrdeset boš kmal! Sej ne morem verjet.

Btw: sestre pač nimam. Jih je pa kr neki, to vem. Lohk recimo Marleno kontaktiraš. Bosta oba vesela. 😉

Prec bi se pridružil! Sam ne vem katera jagoda bi mi bolj dišala: ti ali tista na mizi, hehe

Bi ti obe. Verjemi. 😉

Verjamem! Sploh tista tam spodaj:-)))))))))

😉 :)))))

“nevarovatno”Mucke ti kliči med svojimi”bratskimi prijatelji” in istospolno usmerjenimi.Vsaj tako se roza obnašaš.Tudi jaz si predstavljam tvoj “ružan”ksiht dvakrat zapečen.In mi postane slabo.Zato manj te vidim bolje je.

Na analno,a?

New Report

Close