Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški

Moški

Perilo ,ki ji ga ti izbereš.Katastrofa.in ona se ti podreja:-)No saj to imate vi v navadi.

Počasi že pretiravaš.

To so dejstva,da ste vi bolj gospodovalni do svojih partneric.

Dejstvo pa je tudi, da imamo nekatere ženske v določenih momentih raje odločne in gospodovalne moške, kot pa mehkužneže in copate.

Mimo, mucek, mimo!!!!!

Diskretni je krasen dedc!
Slovenec.
Niti malo preveč pečen.
Niti malo roza.
Pameten.
Zgovoren.
Z veliiiiko soli v glavi.
In greha vreden…

Pa nehajta s temu nebulozami že enkrat, no…. kar naprej se moram smejat tem komentarjem….
Za hladno pivo se pa jaz tudi javim… s KIRom in Diskretnim…..

Malo se šalimo…Kaj pa z mano ne bi spila piva?

Copate in mehkužneži so zanič moški to drži,enako za ženske…No vse gre do ene meje in je ok.

Sorry… ne bi.

Ne vem kdo to “mi” smo, je pa dejstvo, da sem iz plemena Moški. Z veliko začetnico. Pozoren in odločen.
O tebi. Kljub temu, da nisem poklican evalviranju svojega spola, si dovolim rečt, da si pezde. Pa me razumi kokr češ. Tko ti je to mucek moj. 😉

Žalostno je moje srce,ki je polno dobrote in usmiljeno.

Zdaj te ne razumem več. Malo prej si govoril, kdo je bolj gospodovalen, sedaj pa to ….?

Pezde te je naredil…

Gospodovalnost do meje razumnega.Če se pretirava ,potem ni v redu.Copata je zame tisti ,ki vse uboga:ja draga,seveda draga,kakor rečeš draga,kakor hočeš draga,seveda kakor ti želiš…

Ja to razumem.
Ne vem pa kaj je tu gospodovalnega, če moški ženi izbere perilo. Jaz bi si želela, da bi mi ga moj večkrat

Zdaj razumeš o čem govorim?

🙂

Če ji ga izbere je v redu.Če pa ukaže:”to in to boš nosila”,je pa to že ukazovanje.Tudi jaz svoji rečem katero perilo mi je všeč na njej.in ga seveda nosi.

🙂
Se ne grem več…

Ja profesor.

Mar mi je.

In kakšno perilo ti rada nosiš’Čipkasto,tangice…?

Jaz pa v jok in na drevo in vse igrače sabo….:)))))))))))))))

Stara oguljena fora:-)

In zakaj ne?Lahko poveš vzrok?Jaz bi ga s tabo temperamentno prfokso,pa še Štajerko povrhu v zrelih najboljših letih.

Ki pa vedno na plodna tla pade! 😉

:)))))

New Report

Close