Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški ali bi šli v razmerje z žensko, ki do 30ega še ni nič ustvarila in nima dohodka?

Moški ali bi šli v razmerje z žensko, ki do 30ega še ni nič ustvarila in nima dohodka?

Ti si pa očitno, kot rečejo, po župi priplaval. Haha, sem se pa nasmejal. 🙂
[/quote]

No, če bi prebral še zadnji stavek in ga odebelil, bi videl, da si ti po župi priplaval. Jst sem namreč probal in gnetel kar nekaj žensk v svojem lajfu in, lej, možnost obstaja, res pa, da je ta možnost blizu fata morgane.

Kako točno prideš izven mama hotela na preživetje s 500 eur mesečno v tem primeru. To me je zanimalo. Še vedno nimam odgovora.[/quote]
Odseliš se. Ja, za nekatere hud udarec.

Evo prvi zadetek na googlu. LJUBLJANA-BEŽIGRAD, TOPNIŠKA ULICA , ODDAMO OPREMLJENO IN PROSTORNO DVOPOSTELJNO SOBO…. 140 eur na osebo, stroški vključeni.
Potem ti ostane še 350 in če ješ špagete ti ostane še 300, ki jih lahko privarčuješ.
Pa je soba na elitni lokaciji, kje drugje dobiš sigurno za pol te cene.

Lahko pa vprašaš koga, ki s 500 eur ne preživlja samo sebe ampak še koga zraven, kako mu to uspe. Jih je takšnih na desettisoče v sloveniji.
[/quote]

čuj, ti butl boš 9let žrl špagete, da bi si kupil eno lukno od stanovanja v lj v eni stari bajti?..morš bit res prtisjen. pol pa pričakuješ, da bo še babo dobil, ko boš 9let sam špagete žrl, ona bo pa zram stava, pa nikamor šla.
pa kje se najdete!
Pa prosim, ne govotr kok se špara, se 500euri, ker pojma nimaš. Do lahk sam bedak govori, ki je še dans na mamin zizek prikloplen, brez da bi vedu, kolk stanejo položnice, groserija, ..itd.
Po mojem je bolš, da 40leta počakaš, pa se to še enkrat vprašaš!

Z delom, odpovedovanjem marsičemu, varčevanjem in nekaj kredita.
[/quote]

Naj bo potem ta ženska še lepa, s krasno postavco, lepimi cunjicami, z otroci, super gospodinja in skratka s popolnim karakterjem, ljubeča, nežna, ljubka,prijazna,…. krasna služba in veliko denarja. To bi bila idealna ženska, samo vse to imeti do tridesetega leta ali tudi kasneje v življenju je iluzija. Vedno je praviloma tako nekaj imaš veliko, drugje malo manj ali pa sploh nimaš. Če pa si preveč zahteven do drugih, kot naprimer avtor, potem izbirek dobiš ali pa sam ostaneš.

ti živiš v pravljici. Veš kakšno plačo ima povprečna 30 letna cirkulanka, če ima ravno srečo, da ima šiht?
Minimalca za 45+ ur na teden.

Da ne boste vsi pljuval ženske, kako smo nesposobne, pa da se samo lišpamo, da za kozmetiko mečemo denar itd. Stara sem 29 let, pri 23 sem diplomirala, ciljev do danes nisem dosegla. Imam zelo veliko željo živet na svojem a se mi v tej državi ne izzide. Dobim zaposlitev za par mesecev, ali polovični delovni čas ali nadomeščam porodniško in potem adijo, končam na zavodu, krog se ponavlja, kljub šoli nimam redne stalne zaposlitve. Delala sem od čistilke, do prodajalke, vse za minimalca. In kako si potem eni predstavljate da bomo v današnjih časih pri teh letih dosegli nevem kako bogastvo??? V tej naši fu**** državi se ne da. Sama se 6 let trudim dobiti redno, stalno delo, pa se ne izide. On vse večje je število mladih ki ne morejo priti na trg dela. Če nimaš vez in poznanstva, boš teško pri 30 imel svojo hišo ali stanovanje, dober avto itd. Ja živim pri starših, plačujem svoje položnice, hrano, pa zaradi tega nisem nič slabši človek, kot tisti ki je na svojem. Če bi si lahko privoščla, bi šla takoj z največjim veseljem na svoje..

Sicer sem stara 35 let in upam si trditi, da izpolnjujem večina zgoraj navedenih zahtev.
Ampak resno se sprašujem zakaj pri hudiču sploh potrebujem moškega?
Kar vsakega pa vsekakor ne.
Pri mojih letih dobivam samo ločence z otroci, kar odpade v štartu.
Luzerje, ki do 30 še niso nič ustvarili.
In pa en kup ponudb s strani poročenih kurbirjev.
Hvala ampak ne hvala.

Kaj mi lahko ti ponudiš?

Res me zanima, kje piše, kaj naj bi si ustvarila ženska do 30. leta? Kaj pa naj bi si ustvarila do 40. leta?

Ne poznam niti ene 30 letnice, ki bi si lahko povsem sama kupila stanovanje, avto že ampak avto se dobi tud za 200 eur, če smo pri tem.. Vse 30 letnice, ki jih poznam, so si nekaj ustvarile skupaj s svojimi partnerji, kar imajo, so zgradili skupaj v zvezi.
Vprašaj se tudi, če ni mogoče uspeh že to, da ima 30 letnica redno službo… veš, je ni kar tko dobit v teh časih, kaj šele kakšno službo za nedoločen čas.

Dejansko poznam eno skoraj 40letnico, ki si je pa s pomočjo staršev in kreditom kupila enosobno stanovanje v okolici Celja. S tem da ima povprečno plačo (neto jurja).

Jst bi šel. Pomemb mi je da bi se štekala.

Glej, ti že v štartu ciljaš samo na materialne stvari in kaj ti bo kdo nudil.

Jaz sem 50+ in imam veliko ustvarjenega, od hiše na lepi legi, novejši avto višjega cenovnega razreda, nekaj prihrankov itd. Ampak, če bi danes spoznala nekoga, ki nima veliko za pokazati, me ne bi motilo, če bi bil drugače vredu človek.
Ti si še mlada in ne veš, kako hitro se lahko življenje obrne proti tebi in čez noč ostaneš brez vsega, pa ne zato, ker si luzar ali slab človek, ampak včasih pač najeb…

Ni vsem z rožicami postlano in nimajo vsi ljudje srečo. Bolj se bi morali osredotočit na to, kaj ima nekdo v sebi.
In še to, pred dnevi sem prebrala, da ravno ločencem je treba dati priložnost, ker se jim enkrat že ni izšlo in v drugo bodo vsaj večina vložili še več truda, da veza uspe.

Z delom, odpovedovanjem marsičemu, varčevanjem in nekaj kredita.
[/quote]

Naj bo potem ta ženska še lepa, s krasno postavco, lepimi cunjicami, z otroci, super gospodinja in skratka s popolnim karakterjem, ljubeča, nežna, ljubka,prijazna,…. krasna služba in veliko denarja. To bi bila idealna ženska, samo vse to imeti do tridesetega leta ali tudi kasneje v življenju je iluzija. Vedno je praviloma tako nekaj imaš veliko, drugje malo manj ali pa sploh nimaš. Če pa si preveč zahteven do drugih, kot naprimer avtor, potem izbirek dobiš ali pa sam ostaneš.
[/quote]

Take pogoje izpolnjujejo edinole Indonezijke z zaslužkom v pedikuri, manikuri in masaži.

Lahko ti ustvari otroka, pa bo. Se ne boš mogel pritoževat, da ni še ničesar ustvarila. Debil!
So tudi moški, ki so ustvarili vse živo, pa ne bi šla nobena (normalna in sposobna lastnega preživetja) z njimi!

Sem moški in se povsem strinjam.

Vsi bi radi prišli na že urejeno. Da bi pa sami pripomogli pa ne. Češ dober/a si šele ko boš zrihtal to in ono… sam kaj ko potem tvojih žuljev tak nikoli ne ceni. Imam podobno izkušnjo.

Vsi bi danes nekaj na instant. Ko sem študiral sem bil sicer dokaj pri denarju a sem bil nezanimiv ker sem bil pač “molj za knjigo” zdaj ko se mi odpirajo službene poti pa glej ga zlomka…

Nisem bil zanimiv ker sem se raje posvečal gradnji prihodnosti kot zabavanju z drugimi. Itak vsi mnenja da se morjo zdj znoret bla bla… jaz v očeh drugih luzer ki ga ni bilo vredno pozdravit. Doštudiral pred vsemi si za začetek uredil šiht, bivanje … kar naenkrat me spet vsi poznajo. Ja kao. Prej nobenega ni brigalo za kaj sem se trudil zdaj bi se pa vsi nekaj slinili.

Klt ste rekli. Če prej niso mogli bit zraven tudi zdaj ne rabibijo.
[/quote]
jao, si ti eno zakompleksano bitje!

Zakaj ločenci z otroci odpadejo?
Saj ponavadi so pri bivši, gledaš jih samo med vikendom.

Ph, jaz pa mislim, da bi večina moških od 30 letnice, ki bi mu rekla, da zasluži, 3000 ali 4000 eur mesečno, takoj pobegnil, ker bi se ustrašil, da ne bo zdaj še ona njega vprašala, koliko zasluži. In jaz poznam kar precej žensk okrog 30. leta, ki toliko zaslužijo. Le da nobena nima moškega, ki bi zaslužil 700 ali 800 eur. Obratnih situacij je pa zelo veliko, torej kjer ima mož dobro plačo, žena pa nizko ali nič. Tega bo zmeraj več, ne obratno, kot je napisal avtor – da sponzoriranje ženske odpade. Vedno več jih išče sponzorja in je to tudi družbeno sprejemljivo. Dokler se v vezi ne zalomi in sledi sodna bitka za preživnino, žene in otroka.

Ker ne potrebujem drame v svojem življenju.

Naj bo potem ta ženska še lepa, s krasno postavco, lepimi cunjicami, z otroci, super gospodinja in skratka s popolnim karakterjem, ljubeča, nežna, ljubka,prijazna,…. krasna služba in veliko denarja. To bi bila idealna ženska, samo vse to imeti do tridesetega leta ali tudi kasneje v življenju je iluzija. Vedno je praviloma tako nekaj imaš veliko, drugje malo manj ali pa sploh nimaš. Če pa si preveč zahteven do drugih, kot naprimer avtor, potem izbirek dobiš ali pa sam ostaneš.
[/quote]

Take pogoje izpolnjujejo edinole Indonezijke z zaslužkom v pedikuri, manikuri in masaži.
[/quote]

V smislu prijaznosti, izgleda, …sicer pa so v službi sužnje, niti zdravstvenega in socialnega zavarovanja nimajo, materialno in finančno so odvisne od partnerja, in to tiste, ki delajo v Ameriki, v NY in LA. Zadeva je bolj žalostna.

Pa daj no. Otroci pa ti ja ne smejo biti problem. Sploh ko imas se svojega zraven. Tisto soboto in nedeljo pa ze zdrzis.

Zakaj se nobena zenska ne vtakne v to???!!

New Report

Close