Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški, dame evo problem…kaj zdaj?

moški, dame evo problem…kaj zdaj?

pozdravljeni forumovci,

problem….spoznala fanta se oba zaljubila in evo prvi spolni odnosi, dečko je obdarjen povprečno in med seksom priznam nisem kaj dosti čutila, skrbi me da tudi on ni….res je čist prehitro da mu že to omenjam mi bo še pobegnil….aja pa ne mislit da sem mela ful moških in da sem ˝raztegnjena˝, pač bila sem v dolgi vezi 6 l prej in bivši je imel večje orodje…kaj se da narediti…rada bi ga čutila….

lep pozdrav

zaskrbljena…:(

oba zaljubljena, prvi spolni odnosi – hm, zakaj pa se ne pogovarjat o tem???
OK, vse jasno, če bi šlo sam tko za priložnosten sex (OK, takrat itaq držiš fige, da bi bil taboljši;-) … pač gre samo za sex ali dva in o tem ne želiš niti ne rabiš diskutirat

glede na to, da pa ti o tej zvezi ne govoriš kot o zgolj zadovoljevanju telesnih potreb … madonca, kdaj pa se bosta pogovarjala, če ne zdaj??? jaz bi vsekakor dala karte na mizo … odvisno pač od tega, kako zelo ti je sex v resnici pomemben???

mam spet občutek, da sem prestara za forumsko druščino ;-))

Kupi si kroglici. Oz. naj ti jih on kupi. Pejta skupaj v sexšop. Že to je ena fajn predigra.

Kratek opis, ker smo lih včeraj našli to stran:

Vagina bo imela manj prostora in oba bosta uživala. Dobesedno. 😉 Ko izkusiš, obvezno tukaj na forumu opiši svoje občutke. Meni je enkratno ob vsem tistem trenju …

Nč nisi prestara nichta. Kr ostan tuki, sicer bo res vse šlo v maloro. Mormo obdržat “zrelo” povprečje. 😉 Ti k sprašujejo so tko več al manj utrinki.

… zelo dober predlog, na to pa sem čist pozabila

Ammmmm. Nichta! …. Ne pozab na lubrikant. Če nujno, nujno rabiš kaj za podmazat mam odveč neki sline. 😉

hvala, hvala 😉 širokosrčno se razdajaš, kajne?

sicer pa – sej to ne bo prvič … smo prakticirali, pa malo pozabili na to kombinacijo … če bo tako dobro, kot je bilo – potem bom naslednje tedne meter nad tlemi hodila ;-))
mmmmm, se mi bo danes iz službe mudilo 😉

hehehe…

ti to resno? kroglice in tvoj tič skupaj v vagini? naenkrat?…

ljubica, probaj … super je … pa da ne bo preveč monotono – morda bosta potem še vrvico iskala 😉

razmišljam…izkušenj s premajhnimi nimam…
pa saj ne gre samo za penetracijo, vse ostalo mora bit tisto, ki ti požene kri po telesu…predigra…če te že v predigri pripravi skoraj do orgazma, se mi zdi, da ni več tolk pomembno kakšen je po obsegu…če je trd in ko sta združena, ti že trenje po šegiju zagotovi orgazem…in če ga zajahaš je bolje, da ni prevelik…položaja od zadaj se izogibajta…
aja, pa pravjo, da za analo je bolje, če je bolj slim variante…če vama paše…
evo, tolk mal…

lp

no no no, ravno o tem sem razmišljala!!!!, kam k vragu uide vrvica…a sploh uide kam???…kroglice imam, ampak v dvoje jih še nisva preizkusila…sam, moj nima ravno tankega, pa me enmal vseen skrbi…

pa kroglice ne zlezejo preveč noter???

Mislim, da bo najbolje, da probata ponovno. Da vidiš ali je res kaj na tem ali ne. Mogoče boš ugotovila, da imaš prav. Da ima majnega in da nisi navdušena več kot si bila še pred prvim sexom?
Kaj vem.
A če misliš, da te to ne bo motilo, potem se po moje motiš.
A to je le moje mnenje.

Čutiti je pomembno.

ja ja sej se čist strinjam s tabo, samo res ga še premalo poznam, da bi takoj rekla po ovinkih premjhnega maš…raje poiskusim sama rešit problem če se da, če ne bo šlo…itak da bo zvedu prej al slej…

hvala vseeno

ja se strinjam čutiti je pomembno……sam pustila ga pa ne bom zaradi tega…sej prstke ma pa the best :))

tenks

hmmm kr kuglce not, pa še on svojga al kaj????
zanimivo….

tenx

no vidiš…če zna z ostalim, ni vrag, da vama ne bo uspelo uživat…pa saj za dober sex ni pomembna samo velikost – v srčku je največ…

verjetno si res težko predstavljaš, kajne?
ampak se tako fajn trenje ustvarja .. fantastični občutki – zame in za njega .. je bil v bistvu on še bolj navdušen 😉

Od prvega sexa si vrjetno več pričekovala ampak, saj ne gre za to koliko ti čutiš njega oz. njegovega mislim, da je predvsem pomembna strast in nagon, ki sta te pripeljala do sexa, ne vem sicer pod kaj ti šteješ povprečno obdarjen in mislim, da “raztegnjena”v tistem trenutku postaneš od užitkov ne od tega koliko partnerjev si imela, če si pa toliko bolj mokra pa seveda ne čutiš toliko tega trenja…no to vse itak že veš ampak, če ga boš znala čutiti, kot osebo tudi sex ne bo problem, sploh pa danes, ko je na voljo na tisoče pripomočkov……..vrjetno ti je kdaj prišlo brez tega, da si ga sploh imela notri…pogovori se z njim, mogoče on čuti drugače……

ooo cool ejj….tale forum je pa fajn stvar….:)

ja sej vse maš prov…slo je za totalno strast, in res ja čist sem bla mokra, še danes sem v nebesih in on tudi..ampak me je vendar zmotilo, ker ga nisem dovolj čutla, no sej itak je bil prvi seks…..sam a veš k si navajen 6 let pač na eno velikost in potem….no ja bomo videli…itak je največ v srčku ja…

tenx

Neeee. Prav fajn občutek bosta mela. Tebi bo pritiskalo na g.točko z vseh možnih strani, moški pa …… Mmmmmmmm, znamo tut fajn uživat.

Lupčka.

Za anlo je pa najbolje, da uporabita kondom, če se že gresta tesnejših užitkov lotevat. Ko gledata kako se vrača v muco pa ga le slecica iz plastike. Se znajo razne kulture iz rite v muco naselit. Najmanj kar je, je da se Ph spremeni. Tega pa nočmo, ane? 😉

Jaaaa, kroglice, jaaaaaaa!!!
Jaz mam točno take s te strani, ta četrte po vrsti….
In kombinacije obojega v meni je neprecenljiva, se lahko Mastercard skrije pred tem…..

U, fak, ampak jaz sem dala pa 12 jurjev za njih lani al predlani, ne vem več…..

Ane da so enkratne!? Jaz sem jih kupil … Predlani, se mi zdi. Pojma nimam kolko sem dal zanje. Obljubim pa, da bom šel kaj kmalu na ponoven obisk v enega izmed sexastih šopov tukaj v Lj. Malo popasti firbec in pogledat, kaj mi bo tokrat izboljšalo domišljijo. ;-))

Lupčka!

New Report

Close