Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu moški, dame evo problem…kaj zdaj?

moški, dame evo problem…kaj zdaj?

čak mal, te kroglice, ki so tle vidne, imam jaz zase, za rajc ipd…o kterih govorite, o teh al o tistem nizu kroglic, kjer je več majhnih krogliz nanizanih na vrvici (in jih lahk vtakneš še v drugo luknjico)???…ker s temi, pa še trd korenjak zraven, hm, ne vem no…si pa lažje predstavljam z nizom kroglic…

pa bo že kdo povedal, a to potem brez težav dobiš ven al ne??? al je treba vrvico podaljšat, hehe…!?

vračam…

Tele so vaginalne.
One ta drobcene so pa analne.
Lahko pa tudi menjaš, po želji…..

Ravno s temi, pa še trd korenjak zraven…. njami…..
Not je prostora še pa še….. boš vidla….

enako mislim kot ti nich..
kajnarediti…če imaš resen namen..ja karte lepo na mizo..saj ne kar direktno..naslednjič ko bosta spet pri seksu..se mal bolj spoznajta..povej mu kaj ti paše..on naj tebi..in če še ne bo to to..pa ugotovita skupaj zakaj ne čutita to kar bi morala…pogovor je bistvo vsega..in itak se čuti ..osebo čutiš, ko vidiš, da z nečim ni zadovoljna! In jaz definitvnone bi bila tiho želela bi vedeti kaj ga muči-te muči…

sam ti, če me zaje****š???!!!!… kaj? hm, jih bova druga drugi ročno vstavli!!

hehe, lp…

najprej moram pa še dragega prepričat, da je njegov čist ok in da to niti pod razno ni nadomestek za užitke, ki mi jih daje njegov korenjak…

To morta za igro in rajc nardit, valda!
In res je fajn, če tipček ve, da ti je tudi sam zadost!

Druga drugi, kar si rekla, si rekla!
Samo škoda, ker te nisem zaj… ebala!

A tardeče maš? (firbec matra – bi mogoče svoji mal popestril, čeprav…)

Aha, točno te!
Res so fajn, silikonske, nikjer nobenega ostrega roba, vsi spoji so lepo zaliti, nikjer ne more kaj ostat, ko jih opereš….
Celo vrvica je tako lepo obdelana, da se nič ne zatika….

Za božička ji jih kupi…. al pa za miklavža, če ti bo zdaj težko čakat…..

Kot pravi Luna. TO MORATA NAREST! Kar pa zadeva vtikanje. … Tukaj bo pa razsodnik nujno potreben. Ker stava je ipak stava. Bom kar jaz presodil, če bo pravici zadoščeno. 😉

Ma sploh ni take panike – hvala za prijaznost – ampak vedno je dobro imeti še kakšnega asa (pardon, kroglico) v rokavu…

hehe, bomo probali, ja, da vidim, če je bolje, kot sam moje drajcanje z njimi…
hm, tud jaz imam rdeče kroglice…
škoda?? hehe…

lp

bi ti pasalo, kaj??!!! hehe…

lp

A moram odgovor’t? 😉
lupčka

New Report

Close