Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški imajo od zakona bistveno več koristi, kot ženske

Moški imajo od zakona bistveno več koristi, kot ženske

Bistven poudarek – se želijo poročiti, ne pa nujno ostati poročene. 😉
Skratka, fetiš na rituale. Tudi moškim to ni neznano, samo rituali so drugi.

Ok, to je tretja kategorija ljudi, ki pa so ravno zaradi tega, ker ne zmorejo biti v zvezi, pogosteje ali dlje samski (kar ne pomeni, da so vsi samski taki). Če je nekdo bolj samotarski, ve to že od malega/najstniških let, nihče tega ne ugotovi pri 30-ih. To, o čemer ti govoriš, je bolj (ne)kompatibilnost karakterjev oz. (ne)zmožnost pogovarjanja in dogovarjanja, prilagajanja. Se strinjam, da ni vsak za vsakega in tudi niso vsi za vse življenjske vloge. Vendar si v primeru, ko “moraš” imeti nekoga (ker si obupan ali ker je to stvar imidža), s tem zelo omejiš izbiro. Samotarji zlahka ostajajo samotarji.
[/quote]

Se znajo taki prilagajati, in prikrivati svoj karakter in dejanja dokler imajo lastno korist, brez skrbi. Ne moreš tega odkriti že na začetku zveze, ker zavestno znajo prikrivati toliko časa dokler jim”paše in imajo korist”, pod krinko zaljubljenosti. Znajo dobro skriti. Pa prav trudil se je načrtno, da me je “dobil” , tudi zato, ker je imelkonkurenco, ni bil on noben “izhod v sili” zame.

Ja, saj ravno to je “hudič” – ko si v taki zvezi, ko po XX letih pa res samo še seks “špila”, ga skupaj drži; pa nič drugega več…. ko ni več ne dostojanstva, ne spoštovanja, ne poštenosti z druge strani v zadnjih nekaj letih zakona. Jebeš pol tak seks. Ga drugje z drugim partnerjem raje deliš in uživaš, ki ima “spoštljiv paket” do tebe.
[/quote]

Če samo še seks špila, je to veliko. Da se ženska v seksu sprosti, uživa in preda, mora že imet neko spoštovanje in zaupanje do partnerja.
Lahko ženska uživa v seksu tudi z nekom, s katerim sicer živi, in ki jo dnevno ponižuje, je ne spoštuje, morda celo vara?
No, ženske, povejte.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

tako.
ženske so veliko bolj obremenjene kot moški.
čeprav pravijo, da je moški glava družine, ženska še vedno podpira tri vogale pri hiši, kljub poklicni karieri in vlogi.
[/quote]

Uboge reve. Drugega ne znate kot igrati žrtve in jamrati kako trpite. 🙂

Ja, saj ravno to je “hudič” – ko si v taki zvezi, ko po XX letih pa res samo še seks “špila”, ga skupaj drži; pa nič drugega več…. ko ni več ne dostojanstva, ne spoštovanja, ne poštenosti z druge strani v zadnjih nekaj letih zakona. Jebeš pol tak seks. Ga drugje z drugim partnerjem raje deliš in uživaš, ki ima “spoštljiv paket” do tebe.
[/quote]

Ponavadi seks ne “špila”, če ne “špilajo” tudi druge stvari. Toliko bolj to velja za (večino) žensk. Kar pomeni, da se v tem primeru lahko sprenevedata in prikrivata oba (če sta še naprej par, seksata, ni pa več nič drugega, kar bi vaju povezovalo). Seks je bistven, a nikakor dovolj sam po sebi (za to so lahko ljubice/ljubimci, prostitutke, dildoti (nekoliko manj prostituti)).

Če si naredila napako in on (očitno) ni zate – zakaj sta še skupaj (tako je razbrati)?

Če samo še seks špila, je to veliko. Da se ženska v seksu sprosti, uživa in preda, mora že imet neko spoštovanje in zaupanje do partnerja.
Lahko ženska uživa v seksu tudi z nekom, s katerim sicer živi, in ki jo dnevno ponižuje, je ne spoštuje, morda celo vara?
No, ženske, povejte.
[/quote]

So že posiljene orgazmirale.

So že posiljene orgazmirale.
[/quote]

Jok. Ne bo držalo.

Če samo še seks špila, je to veliko. Da se ženska v seksu sprosti, uživa in preda, mora že imet neko spoštovanje in zaupanje do partnerja.
Lahko ženska uživa v seksu tudi z nekom, s katerim sicer živi, in ki jo dnevno ponižuje, je ne spoštuje, morda celo vara?
No, ženske, povejte.
[/quote]

Zato se je pa treba poročiti z moškim ki ti je spolno privlačen in da sta si skladna v seksu.
Problem je da se tako moški kot ženske poročajo s priročnim in zanemarijo kemijo (ponavadi je nikoli ni bilo dovolj)

Če samo še seks špila, je to veliko. Da se ženska v seksu sprosti, uživa in preda, mora že imet neko spoštovanje in zaupanje do partnerja.
Lahko ženska uživa v seksu tudi z nekom, s katerim sicer živi, in ki jo dnevno ponižuje, je ne spoštuje, morda celo vara?
No, ženske, povejte.
[/quote]

kakšen pa je seks pri moškem , če ga ženska dnevno ponižuje, ga ne spoštuje, celo vara?
Moškim je čisto vseeno kam ga vtikajo, samo da je še topla?

So že posiljene orgazmirale.
[/quote]

Govorim o resni dolgotrajni zvezi, zakonu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ponavadi seks ne “špila”, če ne “špilajo” tudi druge stvari. Toliko bolj to velja za (večino) žensk. Kar pomeni, da se v tem primeru lahko sprenevedata in prikrivata oba (če sta še naprej par, seksata, ni pa več nič drugega, kar bi vaju povezovalo). Seks je bistven, a nikakor dovolj sam po sebi (za to so lahko ljubice/ljubimci, prostitutke, dildoti (nekoliko manj prostituti)).

Če si naredila napako in on (očitno) ni zate – zakaj sta še skupaj (tako je razbrati)?
[/quote]
S tem se ne strinjam. Seks ne špila kadar ni kot bi rekel popaj jebacke kemije med dvema. Veliko vez se začne brez tega (druge kvalitete prevladajo) nihče pa ne pomisli, da si poročen za vedno in da če seks ni ok med dvema boš zafrustriran cel zakon do smrti.
V marsikaterem zakonu špila vse razen seksa, na žalost

Če samo še seks špila, je to veliko. Da se ženska v seksu sprosti, uživa in preda, mora že imet neko spoštovanje in zaupanje do partnerja.
Lahko ženska uživa v seksu tudi z nekom, s katerim sicer živi, in ki jo dnevno ponižuje, je ne spoštuje, morda celo vara?
No, ženske, povejte.
[/quote]

Verjetno s težavo, pa še takrat mora biti dobro plačilo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verjetno s težavo, pa še takrat mora biti dobro plačilo. 🙂
[/quote]

a tebi je pa veselje seksat z žensko, ki te dnevno ponižuje, ne spoštuje, morda celo vara?

Torej je glede na raziskavo čisto dokočni epilog lahko samo, da ženske ostanejo samske, moški pa se poročijo z moškimi. Samo tako bodo moški v zakonih in srečni, ženske pa samske srečnice. Druge variante ni.


S tem se ne strinjam. Seks ne špila kadar ni kot bi rekel popaj jebacke kemije med dvema. Veliko vez se začne brez tega (druge kvalitete prevladajo) nihče pa ne pomisli, da si poročen za vedno in da če seks ni ok med dvema boš zafrustriran cel zakon do smrti.
V marsikaterem zakonu špila vse razen seksa, na žalost
[/quote]

Odvisno, kaj si ti videla/prebrala med “drugimi stvarmi” iz mojega odgovora/-ov. Enim seks “špila” že, ko lahko rečejo, da sta seksala x-krat na teden/mesec (torej, faktografsko). Zame je to bolj gimnastika iz (zakonske) dolžnosti. Za dober seks pa potrebuješ še druge stvari 🙂

kakšen pa je seks pri moškem , če ga ženska dnevno ponižuje, ga ne spoštuje, celo vara?
Moškim je čisto vseeno kam ga vtikajo, samo da je še topla?
[/quote]

Nikakav, dobesedno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moje mnenje.
Načeloma ženske bolj potrebujejo gnezdo in varnost, torej zakon.
Moški pa v zakonu dobi predvsem reden seks, ostale zadeve, za katere so ženske sicer prepričane, da so moškim pomembne, pa v resnici ne igrajo velike vloge.
Namreč, večina žensk misli, da bo moški brez njih kar umrl od lakote, v umazanih in razcapanih cunjah in na kupu smeti sredi svojega stanovanja.
[/quote]

Kaj pa za tiste druge moške misliš, ki jim seks sploh ni pomemben in, roko na srce, takšnih je dandanes vse več. Jih že jaz nekaj poznam, ki ti kar na začetku zveze povedo, da jim seks ne pomeni veliko in bo ta aktivnost bolj redka.
Torej, kaj je tem moškim potem sploh motiv za biti v zvezi, zakonu, glede na tvojo predpostavko, da jim je pomemben samo reden seks?

Odvisno, kaj si ti videla/prebrala med “drugimi stvarmi” iz mojega odgovora/-ov. Enim seks “špila” že, ko lahko rečejo, da sta seksala x-krat na teden/mesec (torej, faktografsko). Zame je to bolj gimnastika iz (zakonske) dolžnosti. Za dober seks pa potrebuješ še druge stvari 🙂
[/quote]
Večkrat sem slišala od žensk, da je mož fajn, skrben, dober, dobro zasluz edino pri seksu ji pa ni in pač mal stisne zobe tistih nekaj minut. Tako je bilo že od začetka, torej ni seks postal beden kasneje, beden je bil že skoz, so pa druge kvalitete prevladale in je bil primeren za zakon. Isto sem že slišala od moških, druge kvalitete so prevladal in je bila primerna za zakon, ampak seks mu pa ni …
Jaz vem da ga ne bi vzela če bi mi bil seks zanič pa da je cel od zlata. Hebat ga zakon je dolgotrajna stvar.
Za denar ga ne rabim, za otroke cuvat tud ne, za hišo mi postavit tud ne, da bi mi avto kupil tud ne. Da bi mi bil kolega tud ne itd…. Rabim ga za ljubezen, romantiko in seks :))
Če ni tega se ne bi poročila, vse ostalo se da skupaj gradit. Ljubezni, kemije in romantike pa se ne da ustvarit, če tega nikoli ni bilo.

Ponavadi seks ne “špila”, če ne “špilajo” tudi druge stvari. Toliko bolj to velja za (večino) žensk. Kar pomeni, da se v tem primeru lahko sprenevedata in prikrivata oba (če sta še naprej par, seksata, ni pa več nič drugega, kar bi vaju povezovalo). Seks je bistven, a nikakor dovolj sam po sebi (za to so lahko ljubice/ljubimci, prostitutke, dildoti (nekoliko manj prostituti)).

Če si naredila napako in on (očitno) ni zate – zakaj sta še skupaj (tako je razbrati)?
[/quote]

Ne, ne, nisva več skupaj, tudi moje moralne vrednote tega ne podpirajo ; ker ga je odneslo na moralnem področju zaradi pohlepa in občutka vsemogočnosti tudi na delovnem mestu zadnje tri leta. Po XX letih zakona. Ne moreš bivati s takim človekkom, pa četudi je njegova denarnica sedaj še tako polna, njega je dobesedno zasvojil predvsem in samo denar. Se mu ne pustiš poniževati tudi iz tega naslova, ko pijan pride domov in reče, a ti veš, koliko jaz zaslužim in da upravlja in še naprej pozikuša upravljati s teboj tako, kot s podrejenimi v službi – sarkastično, poniževalno, zaničevalno, če se mu kdo popravici morda zoperstavi. Ga ni denarja. Pa tudi nisem tiste sorte ženska, ki bi “požrla” marsikaj zavoljo nekega standarda in materialnega. Je vsa leta zelo poceni prišel skozi zame , sem zelo skromna, ker malo potrebujem za svoje vzdrževanje in obstoj Ko sva se spoznala, sva imela pa vsak svojo službo in vsak nekaj let star avto srednjega cenovnega razreda. Ta novodobna zasvojenost, ko človeku denar in pohlep po denarju spodnese tla pod nogami, je neverjetna – čista droga za nekatere. Razumeš lahko samo, če to doživiš.

Kaj pa za tiste druge moške misliš, ki jim seks sploh ni pomemben in, roko na srce, takšnih je dandanes vse več. Jih že jaz nekaj poznam, ki ti kar na začetku zveze povedo, da jim seks ne pomeni veliko in bo ta aktivnost bolj redka.
Torej, kaj je tem moškim potem sploh motiv za biti v zvezi, zakonu, glede na tvojo predpostavko, da jim je pomemben samo reden seks?
[/quote]

Taki moški si najdejo enakovredno partnerico, in potem imaš par aseksualnežev. Se pa težko vživim v to situacijo, ker sam nisem tak. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


lahko jo naučimo kuhati, zamenjati žarnico, zakuriti peč in še kar nekaj stvari, ki peljejo odnos v normalne vode……………………………….dojemanje je odvisno od denarja in dolžine tiča………………….

Ahhh daj no,to ne bo držalo…glih ženske so tiste,ki prve hitijo s poroko,vedno so prve pobudnice…žal tako je…v realnosti.


Zakon je močno precenjen.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Kaj pa za tiste druge moške misliš, ki jim seks sploh ni pomemben in, roko na srce, takšnih je dandanes vse več. Jih že jaz nekaj poznam, ki ti kar na začetku zveze povedo, da jim seks ne pomeni veliko in bo ta aktivnost bolj redka.
Torej, kaj je tem moškim potem sploh motiv za biti v zvezi, zakonu, glede na tvojo predpostavko, da jim je pomemben samo reden seks?
[/quote]
Če je pošten do sebe in do drugih, ne sili v zvezo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Debata ni o tem, kdo bolj hiti s poroko. 🙂 Sicer pa mislim, da so te raziskave kar nekaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close