Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški in kontracepcija

Moški in kontracepcija

mislim, da to ni strah moških, to je tvoj predsodek!

Tudi od ženske nima kdo pravice zahtevati, da se mora dati sterilizirati, jesti tablete ali se drugače zastrupljati! Če se imata dva dovolj rada, najdeta pravi kompromis….

Ženske imamo samo eno srečo, da okoli 50 pride mena…..
Moški pa pri 50 še vedno z lahkoto zaplodi otroka in če je moški zdrav, dočaka tudi otrokovih 40 ali 50 let….
Seveda če si najde mlajšo žensko….
Ženske po meni te možnosti nimamo, da bi si na novo ustvarile familijo!

narava ve, kaj dela;)

ja to narediš, potem se te pa prime vzdevek “rezana micka” hehe

moški lahko zaplodi otroka še na smrtni postelji

Se da vse zašit, sam cvirn pa šivanko rabiš.Vem da so tudi že ženski po sterilizaciji, razpihovali jajcevode.To sicer ni redna praksa, sam vse se da.
Če men mož umre, ni pogojev da bi mela z drugim še otroke.

in zakaj ne?

Ja seveda.samo naša Acjom bi dala svojega kar sterilizirat ali pa kar odrezat..ŠCC in gotovo.Ajajajj

Najprej zato, ker se niti slučajno ne mislim več vezat.Potem pa zato,ker ne maram, da bo moja hči kdaj druga, al pa da bi imela očima.

pa saj ne bi bila druga, otrok je otrok vsak je tvoj-drugo pa je če se nimaš več namena vezat

Nikoli ne reci nikoli

Ja, sam nikol ni tako kot če imaš pravo mamo in očeta.Pa polbrat, polsestra, ne tega ne bi…

Sem rekla, kar sem rekla. In sem trdno odločena glede tega.

Zakaj posesivne? Nikoli nisem pričakovala, tudi predlagala mu nisem, naj gra na vasctomijo.Moj telo je moje in o njem odločam sama, na komu pa leži večina skrbi za otroke mi je bilo pa tudi jasno.Zato sem se odločila in posrbela za sebe.

Pač sama o sebi odločaš, ne obtožuj pa drugih, ki ne mislijo tako.

Ti bi ravnala in boš tako, kot misliš da je prav. če se pa nekdo odloči drugače, je pa njegova stvar.
Ni tvoj način edini pravilni, to ti hočem rečt, Aleksandra!

Če misliš da je tako prav, se ravnaj tako in ne prepričuj moških, kakšni packi da so, če želijo obdržati plodnost, dokler jim to dovoljuje narava!

Pa če imajo nekateri otroke s tremi partnerji, pa če imajo nekateri otroke v vsakem desetletju po enega…

Čudna se mi zdiš, ko si se tako postavila za svojo hčerko, medtem ko se med vrsticami da prebrati, da kar naprej iščeš ali imaš neke nove simpatije, ljubimce, ali samo misli, kaj jaz vem. Pač, ne zdiš se mi tako zelo poštena tudi do očeta tvojega otroka, kot želiš biti do hčerke!
Hči bo šla nekoč na svoje….ti pa ji boš ostala zvesta, ker ji nočeš nakopati očima…..ne vem, če ji bo mar, kaj ti počneš pri 50, ko bo ona imela svojo familijo. Bolje dober očim, kot mama in očka, ki sta skupaj zato, da bo hči imela očeta.

Kaj si spet ful pametna? Nikogar ne obtožujem, le kje si to prebrala.In da bi koga prepričevala kaj je prav in kaj ne, je mogoče tvoj stil, ni pa moj.Nisem jaz tista tapametna tle gor.
Tudi nisem mislila da so moški packi, kje si to prebrala? Napisala sem da se bojijo.
Za konec pa še to:Imaš se za grozno pametno, vsevedno, pa kljub temu vzameš vse, kar se tukaj piše za čisto resnico.In konec koncev, kdo si ti, da boš sodila o moji poštenosti?

Ma ne se kregat, no. Saj ste vsi dobri tle gor……

kje si, ja te volim a ti mene bacaš?

Hudiča, čakam poštarja, že lep čas zamuja……

a zdaj bi pa še tega ženske rada odvezala?

neč…….ŽENSKA mora za to poskrbet..pa pšika…haha

buci buc…..

leta letijo - iščem stevardeso

Cmok ljubi moj.
:))

mene čit mehkega naredit..

kaj želiš, ljubezen..upssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

In kaj bo poštar počel pri tebi?Kave najbrž ne bosta pila?:-)

Nič ne bova počela, ker mislim, da me zapustil

Ga po pes napodil;-)

Ne bo, je v boxu, pa še poštarje ma rad

Tebe!

New Report

Close