Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in Ženske (enakopravnost spolov)

Moški in Ženske (enakopravnost spolov)

A haha ti rabiš nono, si neumen kot bukov hrast, da ti bo zdaj ena lepa punca rit brisala, a to bi bi ti rad.
Kupi si pleničke in si jih vstavi za predpasnik ata.

Za lepo punco moraš imeti denar za fensi večerjice, šminko, čipke, vsaj eno luksuzno potovanjce na leto. To je osnova. Ženske, ki se cenijo in imajo svoj djob, se z manj ne bodo zadovoljile.

Nismo samo enakopravne, punce smo nad vami. Za stare prdce se ne splača zmenit. Nono si poiščite, ki vam bo kuhala, prala, likala, pospravljala za vami umazane zokne in prala za vami smrdljive gate. Na koncu vas bi morala še postrečt, kot vašega Tita na Brionih. Tako delajo butare stare. Fakof.
[/quote]

Prav imaš Barbkica, všeč so mi tvoje izjave, danes je enakopravnost drugačna, naše hčere se vzgajajo na moderen način enakopravnosti, saj nisem jezen na njega, je pa klobasar, ženske že par let ni videl, zato se pa revež sprošča na forumu.

Prav imaš Barbkica, všeč so mi tvoje izjave, danes je enakopravnost drugačna, naše hčere se vzgajajo na moderen način enakopravnosti, saj nisem jezen na njega, je pa klobasar, ženske že par let ni videl, zato se pa revež sprošča na forumu.
[/quote]
Moja hči ni tako vzgojena, tipi je pa ne zanimajo.
Poročila se pa tudi nikoli ne bi, stara je že 32, brez vnukov bomo ostali. Frajerke so, postavljale ne bi, kuhale ne bi, zakaj bi imele družino, družina jim ne predstavlja smisla, kot je nam. Naj uživajo dokler lahko.

Če nimaš dobre plače ne razmišljaj o ženskah sploh Niti ena
ne bo s tabo, ej, tudi klošarka ne bi hotela biti s takim kot si ti.

Če nimaš dobre plače ne razmišljaj o ženskah sploh Niti ena
ne bo s tabo, ej, tudi klošarka ne bi hotela biti s takim kot si ti.
[/quote]

Kamilice bi mu pa lahko skuhala, je že napol tam, jaz tako sodim po napisan


Moja hči ni tako vzgojena, tipi je pa ne zanimajo.
Poročila se pa tudi nikoli ne bi, stara je že 32, brez vnukov bomo ostali. Frajerke so, postavljale ne bi, kuhale ne bi, zakaj bi imele družino, družina jim ne predstavlja smisla, kot je nam. Naj uživajo dokler lahko.
[/quote]
Lepo napisano, bravo.

Kamilice bi mu pa lahko skuhala, je že napol tam, jaz tako sodim po napisan
[/quote]

Nisi do konca napisal. Zakinkal, lol. :)))))

Če nimaš dobre plače ne razmišljaj o ženskah sploh Niti ena
ne bo s tabo, ej, tudi klošarka ne bi hotela biti s takim kot si ti.
[/quote]

🙂 ta nosi modrc.

Kdo vas pa sili letati za babami, ki vas kr naprej zavračajo? Ste mazohisti?

ženske so pri vsem na boljšem
moški pa najebemo

Tud moski niso vec kar so bili. Neki nepodojeni zjokancki,ki se zase ne morejo poskrbeti,kje je sele zena in otroci.


Že zjutraj nažrena ali le standardno usekana?

Sicer teh tem je že bilo veliko, čedalje bolj se kažejo posledice tega, da se je babovju dala polna rit za nič, se jih zaščitilo ne glede kaj počno, sovražno napadlo nasprotni spol in se šlo z vso možno negativno propagando in represijo nad moške. Pričakovano so babe znorele do konca, prav daleč pa tako pač ne more it. Vsaka taka stvar, ki ima hiter vzpon, ima nujno še bolj hiter padec, ko pride do kritične meje in ne more bit izjeme, jih narava na dolgi rok ne dopušča. Tako ad babe, norte na polno, dokler imate še svojih pet minut, ker nikoli v prihodnosti zagotovo več ne boste imele te možnosti, saj bodo posledice vaše današnje nore riti in prazne betoce nosile še mnoge generacije v prihodnosti.

Gre za nerazumevanje oz. izenačevanje enakosti možnosti z enakostjo izplena.
Si se pač slabo pogajala. Pri nas imamo plačne okvire za posamezna delovna mesta. Če se znaš izpogajati, če te potrebujemo in si odlična pri tem kar delaš, dobiš maksimum. Če ne pač toliko, za kolikor si se sposobna izpogajati.
Če torej želiš, znaš in te potrebujejo, lahko dosežeš več, sicer manj.
Emancipacijo in enakost ste si pa želele. Želele ste upravljati z lastnimi možnostim in zmožnostmi, prešle iz varovane skupine v enakopravnost, kjer se na trgu vsak bori za svoj kos kruha. Ne zdaj jamrat, stisni zobe in pokaži, da si boljša od drugih in si izpogajaj, kar ti pripada.

Ne najebeš zaradi žensk, ampak zaradi drugih moških, ki žensko postavljajo na piedestal. Vsi imamo enake možnosti in če ti trenutno ne gre, z jamranjem ne rešiš ničesar, rešiš z analizo lastnih ravnanj, preko katere dojameš napake, ki si jih storil… To popraviš in se v ponovnem poskusu potrudiš in odrežeš bolje.

Ne najebeš zaradi žensk, ampak zaradi drugih moških, ki žensko postavljajo na piedestal. Vsi imamo enake možnosti in če ti trenutno ne gre, z jamranjem ne rešiš ničesar, rešiš z analizo lastnih ravnanj, preko katere dojameš napake, ki si jih storil… To popraviš in se v ponovnem poskusu potrudiš in odrežeš bolje.
[/quote]

Z analizo sem prišel do zaključka, da se z ženskami enostavno nima smisla ukvarjati.
Škoda cajta in živcev.

Na zahodu stvar neenaopravnosti ni več spol, ampak denar. Več, ko imaš denarja, bolj si “enakopraven” in več imaš pravic. Precej poenostavi zadeve taka ureditev.

Oboje. In eni in drugi si streljajo v lastno koleno, sicer tako zarukani, da se ne zavedajo, da taka ekstremnost ne more dolgo obstat in da bo padec zelo boleč, pristali bodo pa mnogo nižje, kot če bi živeli zmerno in spoštljivo. Babe ste še toliko na slabšem, ene zaradi tega samske nedojebanke, ki vas noben niti ne povoha, z drugih si pa vsak nše normalen moški norca dela in jih izkorišča le za eno stvar, za praznjene, saj vse kar ponujajo je frača in “lepota”, kao so seksi in lepe, nobena vrednosti, sposobnosti in pameti ne ponujajo in se ne ponašajo z njo, ampk le s kazanjem in z nudenjem seksualnosti..

dedci, ki hočete skrbništvo za otroke, ste p.ičke. V naravi nikjer samec ne skrbi za otroke.

Oh, tebi se pošteno pozna, da nisi imel fotra, ker ga je nora mati odstranila. Ti živ bog ne more tega nadomestit in ti pomagat.


[/quote]

Kaj si pa to naprdalo multinično, kje si pa še kaj takega videlo? Pa permejdun, a se niti osnove pisanj niste učile useknake tupoglave ničvredne? Pa od kje vraga se jemljete al ste vedno isti najnižji čoknjen in zarukan poden, ki pisari tu?


Kosilo skuhaj za moža in otroke.😁


Kosilo skuhaj za moža in otroke.😁
[/quote]
Ne rabi, če bi ži kdo od domačih jedel doma, ne bo samo zaradi tega, ker ne bo nje gledal.


Kosilo skuhaj za moža in otroke.😁
[/quote]
Jaz ze kuham zase in za moza. Otrok pa ni doma. Tko da lahko ropotam kolkr hocm


Jaz ze kuham zase in za moza. Otrok pa ni doma. Tko da lahko ropotam kolkr hocm
[/quote]
Če sta sama mu daj vsaj f***t. 😁😋😊


Jaz ze kuham zase in za moza. Otrok pa ni doma. Tko da lahko ropotam kolkr hocm
[/quote]
A je čudno da ni nobenmega doma? Vse take ostanete same in osamljene ki ste žleht, primitivne, prostaške, napdalne in vas ni za prenašat. Nikakor nisi edina, ki je družina le še na papirju.

New Report

Close