Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in Ženske (enakopravnost spolov)

Moški in Ženske (enakopravnost spolov)

Moj foter je dec. kaj dela dec? denar služi. Ti si pi.čka brez šole, na slabi plači, ki se greš samohranilca sinu v puberteti.
[/quote]

Od hudiča, če bi bil foter prisoten pri tvojem odraščanju ne bi bil atko prizadet kot si. In kaj si ap ti potem, dedc nisi, niti blizu ne, si potem one in zguba?

Sicer tema je o enakopravnosti, o enakopravnnosti globučna, bi šlo to ali nikakor ne? Ti si zagotovo enakopravno samo sebi, ko si pa enkrat dedc , enkrat baba?😅😅😅

To ti ravno razlagam butl., če bi poznal zgodovino, bi vedel, da vzgoja frocev ni moško delo.

Ma ti si cela baba. Otroke vzgajajo babe.

Aja, viharna pi.čka, dalje bova razpravljala, ko mi boš razložil, kje so tebi zatajili pri vzgoji, da si samo ločeni prevarani pezde.

Mene pa zanima kdaj je kaksna zenska kej izumla v dobrobit clovestva?

Za začetek:
http://www.women-inventors.com/

Kaj pa tko iz glave poimensko?


Zenske se pojavijo, ko je treba “enakopravno” deliti stolcke, ki so zaradi izuma kar naenkrat na voljo.

Poglejte zadnji val tehnoloskega napredka, ki se je zgodil v casu vsestranske enakopravnosti med spoloma. Zametki so bili domena turbo geek-ov. Potem se je zadeva postopoma sirila na preostalo po vecini mosko populacije. Zenske, ne le razvijalke, tudi uporabnice, so bile se vedno izjema. Sele, ko so zadeve postale tako preproste za uporabo, da so primerne ze za 2 letne otroke, so zenske postale vecinske uporabnice. Kar se dela na razvoju tice, pa so se vedno manjsina. Vse kar slisimo pa so feministicni klici, da bi se morali najbolje placani stolcki kar naenkrat “enakopravno” deliti. Temu se rece enakopravnost po zensko, lol.


Ja tudi tako bi jih lahko naštel, ker jih za nekaj vem. Samo, lahko bi ti naštel tudi nekaj , ki so pri nas aktivne, ker sem službeno z njim v kontaktu. Pa ne bom- ker sem len in se mi ne da.:-)))
In ker se mi zdi, da boš tako ali tako utrujal še naprej.


Kosilo dobi ,pa jabolcni strudl mu bom se spekla ,pol pa kud koji mili moji,jaz sem si za popoldne knjigo prpravla in me ne zanima nic …nista,nothing
Ti si pa misli kar ces
[/quote]

UTGANA, POTEM UTRGANCI NE OBSTAJAJO!
HA-HA

New Report

Close