Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški in ženski orgazem

Moški in ženski orgazem

Lp

Moški povejte ali je moški orgazem ravno tako pomemben kot ženski.

Skratka moški orgazem se mi zdi ima manj užitkov kot ženski, ker ženski lahko pride večkrat moškemu pa samo enkrat. Tudi, ko moški seksa se mi zdi, da je večji užitek ženski kot moškemu.

Ni čudno, da potem vseno moški posegajo po raznih vibratorjih za penis in podobno.

Kakšen pa je vibrator za penis?

Za moškega itak ni užitek samo špric ampak tudi ukvarjanje z bejbo, jo pripravit do užitka, se igrat z njo, jo spravljat ob pamet z draženjem in podobno.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 24.03.2024 ob 16:10

Za moškega itak ni užitek samo špric ampak tudi ukvarjanje z bejbo, jo pripravit do užitka, se igrat z njo, jo spravljat ob pamet z draženjem in podobno.

Ja sej to je to, ženska zmerom najbolj uživa v seksu zato je ženskam zelo pomemben da jo moški dobro poljublja objema itd.

Vagina za moškega je do neke vrste užitek ko pride moški do orgazma, med tem pa ženska samo uživa.

Odgovor na objavo uporabnika
Orgazem, 24.03.2024 ob 16:04

Lp

Moški povejte ali je moški orgazem ravno tako pomemben kot ženski.

Skratka moški orgazem se mi zdi ima manj užitkov kot ženski, ker ženski lahko pride večkrat moškemu pa samo enkrat. Tudi, ko moški seksa se mi zdi, da je večji užitek ženski kot moškemu.

Ni čudno, da potem vseno moški posegajo po raznih vibratorjih za penis in podobno.

Ti si pa res zabita. In tebe naj bi še kdo fukal? A šolo si nardila?

Tina Gaber bo odprla šolo z imenom Kako spravim bogataša ob denar s fukanjem, da se mu sfuka.

Tile orgazmi so res čudo. Moški res uživa če žensko poljublja, boža, masira, pa ne direkt po scegiju.. Erogene cone so okol scegija, pa okol luknjice.. Itd.. Se mi pa zdi, da se nam ženskam mudi do orgazma.. Se nikoli pa nisem razmišljala o ženskem in mosken orgazmu, amoak o vaginalnem in kliitoralnem.

Nataša,tebe bi blo treba oreng pofukat

A zgledam tolk fukiš, ali se ti pa zdim preveč potrebna. Kva?

    Mojmu večkrat pride in je zadovoljen.Pravi da mu je prvič najboljše.

New Report

Close