Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moški, kaj na ženskah najprej opazite?

Moški, kaj na ženskah najprej opazite?

Jaz najprej rit!

Zame si že odgovoril! Le kako ne, saj si minister:-)))

Hvala za podporo! V naslednjem mandatu bom spet kandidiral, v kolikor me ne vrže diktator Primož 🙂

Čaki, zdaj bom odprl eno temo!!!!

tudi

Kaj pa če ti jo skrije?

Se ne razburjam preveč.
Maram predvsem moško zadnjico, majhno, trdno. Taka mi je všeč.
Taka fina, mjam, trdna, da začutim mišice v svojih rokah, ne preveč, ravno prav, ko jo najprej nežno, potem močneje pritiskam nase.

Jaz pa ne preveč mišičaste, raje tako bolj majhno, prijetno na otip…

A ne maraš velike ritke? Hm, zakaj pa ne. Bo treba shujšat….

Ne, tako ravno pravšnjo… nič hujšat backa!

Večkrat smo že imeli to temo – tako da bom samo preplonkal svoje odgovore :-)))

Oči, ustnice, način hoje, mimiko (predvsem nasmeh!), glas (barva glasu in način govorjenja sta mi izjemno pomembna!)

Vse to je najpomembnejše (v paketu). Potem pa pride vse ostalo…

Ha, to je mal težje opisat z besedami. Ko rečem oči, niso toliko pomembni barva, velikost ali oblika, kot je pomemben izraz, način, kako me ženska gleda, energija, ki jo izžareva pogled…

Ustnice pa definitivno morajo biti polne, čutne, mehke, vlažne in obenem močne, elastične. Pri poljubu se moram počutiti nekako tako, kot da bi zobal zrele češnje! Mmmm…

Glas – eee tukaj pa sem najbolj zahteven. Če nima ta prave frekvence – odpade vse drugo. Biti mora mal nižji, melodičen, poln, žameten. Moram čutiti, kako me vsega objema, boža.

Prej pa sem pozabil omeniti še eno zelo pomembno stvar – to je smisel za humor. Zares pride kot jagoda na smetano.

Potem pa, kot sem že povedal tudi ostalo, kar niti ni tako zelo pomembno…

Lahko še dodam, da je moja sedanja ženkica kar padla tukaj noter, le da je za nameček še energična, odločna in ve, kaj hoče…

Srečko je pa mene opisal, hihi….

G. minister, kaj pa najprej opaziš, če se srečata čelno?

________________________________________________ Prave kritike so zasnovane na trdnem prepričanju ali znanju.

Matr, sej sem skor popolna:-))))))))

Vse, kar si napisal imam:
oči – vidim, torej jih imam:-)))))))
ustnice – mehko, sočno poljubljam, torej jih imam:-)))))
noge – hodim, se premikam, z ritko migam sem ter tja, torej – ja:-))))))
nasmeh – uh, še prevečkrat, še takrat, ko govorim resne stvari:-)))
pogled – če je le pravi zraven, hudo zamegljen:-)))))))))
glas – kakor kdaj – v nekaterih trenutkih povsem onemim:-))))))))

Z eno pomanjkljivostjo – mogoče malce preveč zahtevna!
Je to pomanjkljivost?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Srečko! A si ti po poklicu predavatelj filozofije? 🙂

Praktično nič… 😉

hehe, zeloooo daleč od tega…

Hja, a moja ženkica torej tukaj raztura na forumu s kar dvema nickoma?!?
Še dobro, da si se razkrila :-)))

glede zahtevnosti – odvisno, v čem si zahtevna. Če težiš za vsako stvar in hočeš, da je vse po tvoje, če ne upoštevaš sploh mnenj in prizadevanj drugih, če vse mora biti na svojem mestu in joh in sploh – je to huda pomanjkljivost! Če pa si zahtevna v seksu, itak veš kaj mislim :-)))))

Ah, drgač sploh ne, samo kar se sexa pa rajcanja tiče, o, to pa ja!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close