Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški ki sponzorirate nas dekleta

Moški ki sponzorirate nas dekleta


Ona je skoraj pri tebi v službi, le, da na črno, niti penzija ji ne teče, niti zboleti ne sme.
Nobenih obvez nima, spoštuje le denar, ki prihaja.
Vajino spoštovanje se bo sesulo tisti hip, ko se ti karkoli zgodi.
V nesreči spoznaš prijatelja.

Ampak, saj ti ga niti ne rabiš.
Le živo lutko, ki ti je na voljo, ko v režo za kovance namečeš dovolj cvenka, na katere deluje.
Takrat pa boš najel lepo negovalko, ki ti bo brisala nos in rit, zopet plačano delavko.

Spoštovanje?[/quote]

Tukaj se motiš ! K življenju kjer je vse pošljihtano sodi tudi aktivna zdravstvena kartica in zagotovitev nadstandardne oskrbe! Če za žensko skrbiš moraš to počet v vseh pogledih, ravno tako kot v poslu vse mora bit po predalčkih in nič nesme bit prepuščeno naključju.[/quote]

Spoštovanje, da si si kupil?
Saj o tem govoriš, da si.
Ter prijateljico, ki te bo gledala kriplja?

Spoštovanje nima prav nobene veze s tako spredalčkanimi koristolovskimi odnosi. Lažeš sam sebi. Kar ne moti, moti to, da lažeš javno, ter pričakuješ, da so ostali ljudje kupljivi.
Delo je delo, razumljivo. Za to si plačan ali plačaš.

Ne moreš pa plačati emocij.
Kljub vsemu živiš v čustveno invalidnem odnosu.
Obe strani sta čustvena invalida.
Inteligentna bitja se temu ne podredijo.

Si pa res dober človek. Tvoja partnerka spoštuje predvsem tvoj denar. 😉
Ampak saj obadva iz te površinske veze nekaj dobita. 😉

Si pa res dober človek. Tvoja partnerka spoštuje predvsem tvoj denar. 😉
Ampak saj obadva iz te površinske veze nekaj dobita. 😉 Ona denar, materialne dobrine ti pa seks.

Nikol si ne bi sploh dovolila da me tip sponzorira.[/quote]

Uf! Ena redkih…
Kapo dol!

Govoriti o custvenih odnosih in hkrati zajeten del custev kategorizirati negativno in jih zavracati (oz. potlaciti) mi zveni precej absurdno. Zgolj meni?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Si pa res dober človek. Tvoja partnerka spoštuje predvsem tvoj denar. 😉
Ampak saj obadva iz te površinske veze nekaj dobita. 😉 Ona denar, materialne dobrine ti pa seks.[/quote]
V zmoti si. Ženska je seksualno zrela šele po tridesetih. Pri petindvajsetih šele socialno.
Ona je šele otroček z lepim teleščkom, ki ga on rabi za razkazovanje v javnosti, sebi in bivši, kakšen kerlc je.
Folk se mu pa za hrbtom reži in ga pomiluje.
Vsaka deklica, ki se sponzorira na tak način, ima zelo slabo samopodobo in v bistvu težek karakter, ker je bila že od malega zlorabljana, ne pa zdravljena teh zlorab.
Takle ata s tošeljnom je le kompenzacija za njene neuresničene ambicije, za katere bi morala sama krepko pljuniti v roke in delati na sebi.
In za sebe.
Česar pa slabiči ne počno.
Vedno najdejo nekoga, ki jim bo krojil življenje. Kot je trenutno njega.
Če ji kaj ne bo pasalo, bo pa izsiljevala.
Iz tega pa ti ljudje kmalu diplomirajo.
V kratkem tudi doktorirajo.

Zelo podobna povezava/navezava je bila med psihiatroma Jung/Freud s skupno pacientko, kasneje kolegico.
Tko, info za malce popestritve.

Uf! Ena redkih…
Kapo dol![/quote]

Pa daj no, zaj si tak napiso, kot da večina žensk hoče met moškega sponzorja.. je res, da se najdejo tudi take.. ampak precej več nas želi bit finančno neodvisnih od moškega..[/quote]

Moje lastne izkušnje so take… žal.

Očitno ta ki piše pod psevdonimom “dober človek” nima sreča z fizičnim izgledom in si je zato umislil mlajšo lepo žensko da dobi tisto kar njemu manjka oziroma mu ni bilo dano-lep videz.Podobno kot Donald Trump je uspešen, samozavesten podjetnik,ki pa ni nikoli dobro izgledal zato si je omislil Melanijo.V življenju vsak išče oziroma si želi tisto kar sam nima oziroma mu ni bilo dano.

Moje lastne izkušnje so take… žal.[/quote]

Zgleja, da si samo na take pado… boš mogo malo okoli poglejat, pa boš mel takoj boljše izkušnje ;)[/quote]

Eh… nisem jaz nanje padel, ker niti nisem iskal.
Gledam okoli pa so take, ki nimajo tovrstnih težav, ali že zasedene, ali pa na podobnem kot sem sam – ne iščejo oz. iščejo le tipa za krog ali dva.

Moje lastne izkušnje so take… žal.[/quote]

Zgleja, da si samo na take pado… boš mogo malo okoli poglejat, pa boš mel takoj boljše izkušnje ;)[/quote]
Ne bo imel. Ker samo take išče.
Samozavestne so za plačevalce sponzoruš nedosegljive, ker imajo lastno osebnost, integriteto in so neplačljive, se ne dajo komandirati.
Ženska z lastno voljo ni sponzoruša, za marsikoga nedosegljiv pojem.
Vprašanje je, katera je po lepoti lepša.
Praznoglava a lepa ima omejen čas trajanja. Dočim obratno je pa kot vino, z leti vse boljša.
Za moške velja enako.
Sploh za zapoznele cvetove.


Samozavesten moški ne bo nikoli zlorabljal ženske, sploh pa ne v javnosti, pred kamerami vsega sveta in odkrito kazal svojo agresivnost, kot to počne trap.
Se vidi, kako se ga lastna žena boji.
Samozavest pri njem je le igrana, maska.

Zgleja, da si samo na take pado… boš mogo malo okoli poglejat, pa boš mel takoj boljše izkušnje ;)[/quote]
Ne bo imel. Ker samo take išče.
Samozavestne so za plačevalce sponzoruš nedosegljive, ker imajo lastno osebnost, integriteto in so neplačljive, se ne dajo komandirati.
Ženska z lastno voljo ni sponzoruša, za marsikoga nedosegljiv pojem.
Vprašanje je, katera je po lepoti lepša.
Praznoglava a lepa ima omejen čas trajanja. Dočim obratno je pa kot vino, z leti vse boljša.
Za moške velja enako.
Sploh za zapoznele cvetove.[/quote]

Buh… ne iščem. Bil sem na twoo in na Tinderju en cajt. Dobil nekaj takih, kot sem opisal, za par krogov, sicer pa totalna žalost.
Kar pa poznam samostojnih z izdelano osebnostjo pa so ali oddane, ali ne iščejo, ali pa iščejo mladeniča, ki jih bo dobro obdelal in ko ta ni več zanimiv, dobijo novega mladeniča. Pa tudi mladenič se po določenem času naveliča kurje juhe s staro koko.
Take, ki sem jo opisal nazadnje pa tudi v sanjah ne bi maral in zato raje čakam, če se od kod primaje kaka ustreznejša.


Ne bo imel. Ker samo take išče.
Samozavestne so za plačevalce sponzoruš nedosegljive, ker imajo lastno osebnost, integriteto in so neplačljive, se ne dajo komandirati.
Ženska z lastno voljo ni sponzoruša, za marsikoga nedosegljiv pojem.
Vprašanje je, katera je po lepoti lepša.
Praznoglava a lepa ima omejen čas trajanja. Dočim obratno je pa kot vino, z leti vse boljša.
Za moške velja enako.
Sploh za zapoznele cvetove.[/quote]

Buh… ne iščem. Bil sem na twoo in na Tinderju en cajt. Dobil nekaj takih, kot sem opisal, za par krogov, sicer pa totalna žalost.
Kar pa poznam samostojnih z izdelano osebnostjo pa so ali oddane, ali ne iščejo, ali pa iščejo mladeniča, ki jih bo dobro obdelal in ko ta ni več zanimiv, dobijo novega mladeniča. Pa tudi mladenič se po določenem času naveliča kurje juhe s staro koko.
Take, ki sem jo opisal nazadnje pa tudi v sanjah ne bi maral in zato raje čakam, če se od kod primaje kaka ustreznejša.[/quote]
Iščeš ne, poznaš pa same sponzoruše.
Tu je problem.
Iz reale, še it vrtca in kasneje, do sedaj, te obkrožajo same plačljive…
Vključno s sestrami, sestričnami, njihovimi prijateljicami in znankami.
Aja, pa tudi starimi kokami…

Buh… ne iščem. Bil sem na twoo in na Tinderju en cajt. Dobil nekaj takih, kot sem opisal, za par krogov, sicer pa totalna žalost.
Kar pa poznam samostojnih z izdelano osebnostjo pa so ali oddane, ali ne iščejo, ali pa iščejo mladeniča, ki jih bo dobro obdelal in ko ta ni več zanimiv, dobijo novega mladeniča. Pa tudi mladenič se po določenem času naveliča kurje juhe s staro koko.
Take, ki sem jo opisal nazadnje pa tudi v sanjah ne bi maral in zato raje čakam, če se od kod primaje kaka ustreznejša.[/quote]
Iščeš ne, poznaš pa same sponzoruše.
Tu je problem.
Iz reale, še it vrtca in kasneje, do sedaj, te obkrožajo same plačljive…
Vključno s sestrami, sestričnami, njihovimi prijateljicami in znankami.
Aja, pa tudi starimi kokami…[/quote]

Tvoja analiza ima trhle temelje. 😉


Iščeš ne, poznaš pa same sponzoruše.
Tu je problem.
Iz reale, še it vrtca in kasneje, do sedaj, te obkrožajo same plačljive…
Vključno s sestrami, sestričnami, njihovimi prijateljicami in znankami.
Aja, pa tudi starimi kokami…[/quote]

Tvoja analiza ima trhle temelje. ;)[/quote]

Kot tvoja izjava, da je večina žensk sponzoruš?
Torej so tudi tvoje sorodnice, tudi tvoja mati, prijateljice in tvoja bivša/e…

Kot kaže, je moja trditev, da v večini niso, bolj na mestu.
Osebno bi prej sponzorirala jaz.
Verjetno ne v tem smislu, umetnost, znanost, brez mesenih vračil in lastniškega vedenja.
Kar pa je že mecenstvo.
Verjetno drugačna zgodba.

Zelo lepo bi bilo, če bi v današnjem času, ljudje z vezami in denarjem, počeli mecenstvo.
Brez vzajemnih zlorab.
Za izboljšanje vsesplošne družbene klime.

Jari gospodi to še ni prekapnilo.

Avtorica, težka bo. Če tega nimaš v sebi (beri: nisi damaged goods), se boš težko priučila.

Zakaj bi si sploh želela bit sponzoruša? To je najbolj nizek mindset, ki si ga dobra ženska ne bo nikdar izbrala.

A ne moreš biti samo normalna, ljubeča in nežna ženska, ki si bo izbrala takšnega, ki bo ustrezal večim parametrom, pri čemer je dobro finančno stanje le eden od njih (nesposoben dec je skrt in fin. nestabilen, potemtakem neprimeren samec).

Ne vem, kje vi vidite vse te sponzoriranke. Jaz ne poznam nobene, ki bi res ustrezala temu opisu. So sicer pari, ki so skupaj že od srednje šole, in je pač eden od njiju bolj uspel, sploh ni nujno, da je to moški. Pri teh situacijah celo vem za en primer, ko je tip punco pustil, ker ni bila več “dorasla njegovemu nivoju”. So pa tudi ženske, ki so nekoč sicer imele dobre službe, potem pa se posvetile družinskemu življenju in bodisi pustile ali izgubile službo.

Druga skupina so pa ženske ki so z 20- 40 let starejšimi “atiji”, ti pa jim občasno kupijo kakšno cunjo iz Kika ali jih peljejo na morje na Hrvaško. S tem so ziher ful obogatele.

Kaj pa je zate sploh sponziruša oz kdo? Ker jaz tud kr neki takih poznam. Mislm da jih je kr precej, sploh med mlajšimi.

Kaj pa je zate sploh sponziruša oz kdo? Ker jaz tud kr neki takih poznam. Mislm da jih je kr precej, sploh med mlajšimi.[/quote]
O, a res?
Mlade punce, ki nič v življenju ne počnejo, imajo pa starejšega, da jih kavslja, zalaga z vsem za preživetje in še več?
Me zanima, kje so taki moški!
Pa s tako debelimi denarnicami in taaaakooo raaaadodaaaarni!

Malo morgen!
Moški so škrti, da je kaj!
Bogatejši pa sploh.
Tako, da je tole natolcevanje debela moška laž!
Tisti peščici drobiža rečejo luksuz, hehe.
Poznam pa moške, ki zelo radi živijo na račun ženske.
In to poznani, zelo vplivni dedci.

Tvoja analiza ima trhle temelje. ;)[/quote]

Kot tvoja izjava, da je večina žensk sponzoruš?
Torej so tudi tvoje sorodnice, tudi tvoja mati, prijateljice in tvoja bivša/e…

Kot kaže, je moja trditev, da v večini niso, bolj na mestu.
Osebno bi prej sponzorirala jaz.
Verjetno ne v tem smislu, umetnost, znanost, brez mesenih vračil in lastniškega vedenja.
Kar pa je že mecenstvo.
Verjetno drugačna zgodba.

Zelo lepo bi bilo, če bi v današnjem času, ljudje z vezami in denarjem, počeli mecenstvo.
Brez vzajemnih zlorab.
Za izboljšanje vsesplošne družbene klime.

Jari gospodi to še ni prekapnilo.[/quote]

Spotaknila si se ob “Uf! Ena redkih…”
Gre za množino. Koliko pa znaša ta “množina”? Za funkcionalno pismene 3 ali več, ampak še vedno ne veliko.
V ta “več” vštej mojo mamo, moje sorodnice, 4 moje prijateljce, nikar moje bivše, na koncu, če ti godi, lahko všteješ še sebe. 😉
Sem sicer že napisal, ker pa nisem Edi Kardeljev, nimam zbranih del, da bi lahko prebrala na enem mestu: Mene sponzoruše ne zanimajo. Tudi bivša je bila celih 17 let normalna in težav z denarjem ni bilo, potem pa ji je naredilo “klik” in maska je padla. Tudi mecenstvo na tak način kot namiguješ zame odpade.
Če imaš dovolj sredstev, si pač ena tistih srečnic, ki se ji ni treba sekirati, kako bo jutri šla v trgovino in koliko te bo stal dopust. Dobro zate. Glede na način, kako si zagrizla v mojo trditev, sem pa prepričan, da se nikoli ne bi ujela. 😉

Kaj pa je zate sploh sponziruša oz kdo? Ker jaz tud kr neki takih poznam. Mislm da jih je kr precej, sploh med mlajšimi.[/quote]
O, a res?
Mlade punce, ki nič v življenju ne počnejo, imajo pa starejšega, da jih kavslja, zalaga z vsem za preživetje in še več?
Me zanima, kje so taki moški!
Pa s tako debelimi denarnicami in taaaakooo raaaadodaaaarni!

Malo morgen!
Moški so škrti, da je kaj!
Bogatejši pa sploh.
Tako, da je tole natolcevanje debela moška laž!
Tisti peščici drobiža rečejo luksuz, hehe.
Poznam pa moške, ki zelo radi živijo na račun ženske.
In to poznani, zelo vplivni dedci.[/quote]

No vidiš, zato pa hočem da najprej razjasnimo kdo vse so po vaše sponziruše. Zsme to sigurn niso sam tiste, ki lovijo starejše bogate desce.

Kot tvoja izjava, da je večina žensk sponzoruš?
Torej so tudi tvoje sorodnice, tudi tvoja mati, prijateljice in tvoja bivša/e…

Kot kaže, je moja trditev, da v večini niso, bolj na mestu.
Osebno bi prej sponzorirala jaz.
Verjetno ne v tem smislu, umetnost, znanost, brez mesenih vračil in lastniškega vedenja.
Kar pa je že mecenstvo.
Verjetno drugačna zgodba.

Zelo lepo bi bilo, če bi v današnjem času, ljudje z vezami in denarjem, počeli mecenstvo.
Brez vzajemnih zlorab.
Za izboljšanje vsesplošne družbene klime.

Jari gospodi to še ni prekapnilo.[/quote]

Spotaknila si se ob “Uf! Ena redkih…”
Gre za množino. Koliko pa znaša ta “množina”? Za funkcionalno pismene 3 ali več, ampak še vedno ne veliko.
V ta “več” vštej mojo mamo, moje sorodnice, 4 moje prijateljce, nikar moje bivše, na koncu, če ti godi, lahko všteješ še sebe. 😉
Sem sicer že napisal, ker pa nisem Edi Kardeljev, nimam zbranih del, da bi lahko prebrala na enem mestu: Mene sponzoruše ne zanimajo. Tudi bivša je bila celih 17 let normalna in težav z denarjem ni bilo, potem pa ji je naredilo “klik” in maska je padla. Tudi mecenstvo na tak način kot namiguješ zame odpade.
Če imaš dovolj sredstev, si pač ena tistih srečnic, ki se ji ni treba sekirati, kako bo jutri šla v trgovino in koliko te bo stal dopust. Dobro zate. Glede na način, kako si zagrizla v mojo trditev, sem pa prepričan, da se nikoli ne bi ujela. ;)[/quote]

Saj ne gre za to, da bi se morala ujeti.
Že to je dovolj odlično, ker se konstruktivno pogovarjava.
Verjamem, da tvoje ženske okrog tebe niso iz tega testa in verjamem tudi to, da prave sponzoruše še niti srečal nisi.
Ker taka ženska samo jemlje in nič ne daje, razen nog narazen in, da je spedenana opažena s sponzorjem v javnosti.
Kar se od nje zahteva in za kar je tudi plačana.
In nič več. Sponzoruša se ne more poročiti, ne bo mati.

Mecenshvo je pa povsem druga zgodba. Pač, nekakšna štipendija nadarjenim za čas, ko se sami še niso sposobni preživljati. Do takrat.
Naj si bo šport, umetnost, znanost.
Velja za otroke in mlajše odrasle, tam do 25- tega leta.
Sploh nikjer ni rečeno, da je mecena treba poznati, vedeti, za koga gre.
Pač botrstvo z nekolikanj višjimi zneski.

Vsaka ženska zase zelo dobro ve, ali bo sploh razmišljala o dopustu, ter, če in kakšnega si sploh, ter, kdaj, lahko privošči. Ter, koliko časa bo delala zanj.
Strinjam se, da se nekaterim v določenem obdobju pač nekako obrne. Da maska pade. Torej si živel s sponzorušo, ki je to skrivala, dokler ni dobila “boljše” ponudbe.
Misliš, da si edini?
Misliš, da se ženskam ne godi podobno?
Da moških sponzoruš ni?
O, pa so.

Sama pravim takim ljudem zajedalci.
Vendar še vseeno ne moreva posploševati.
Izjeme pa potrjujejo pravilo, to pa drži. Vendar drži za obe strani.

Ok, se opravičujen, če sem te česa napačno obdolžila. Moja napaka.
Pogovarjam pa se z vsem dolžnim spoštovanjem.

Spotaknila si se ob “Uf! Ena redkih…”
Gre za množino. Koliko pa znaša ta “množina”? Za funkcionalno pismene 3 ali več, ampak še vedno ne veliko.
V ta “več” vštej mojo mamo, moje sorodnice, 4 moje prijateljce, nikar moje bivše, na koncu, če ti godi, lahko všteješ še sebe. 😉
Sem sicer že napisal, ker pa nisem Edi Kardeljev, nimam zbranih del, da bi lahko prebrala na enem mestu: Mene sponzoruše ne zanimajo. Tudi bivša je bila celih 17 let normalna in težav z denarjem ni bilo, potem pa ji je naredilo “klik” in maska je padla. Tudi mecenstvo na tak način kot namiguješ zame odpade.
Če imaš dovolj sredstev, si pač ena tistih srečnic, ki se ji ni treba sekirati, kako bo jutri šla v trgovino in koliko te bo stal dopust. Dobro zate. Glede na način, kako si zagrizla v mojo trditev, sem pa prepričan, da se nikoli ne bi ujela. ;)[/quote]

Saj ne gre za to, da bi se morala ujeti.
Že to je dovolj odlično, ker se konstruktivno pogovarjava.
Verjamem, da tvoje ženske okrog tebe niso iz tega testa in verjamem tudi to, da prave sponzoruše še niti srečal nisi.
Ker taka ženska samo jemlje in nič ne daje, razen nog narazen in, da je spedenana opažena s sponzorjem v javnosti.
Kar se od nje zahteva in za kar je tudi plačana.
In nič več. Sponzoruša se ne more poročiti, ne bo mati.

Mecenshvo je pa povsem druga zgodba. Pač, nekakšna štipendija nadarjenim za čas, ko se sami še niso sposobni preživljati. Do takrat.
Naj si bo šport, umetnost, znanost.
Velja za otroke in mlajše odrasle, tam do 25- tega leta.
Sploh nikjer ni rečeno, da je mecena treba poznati, vedeti, za koga gre.
Pač botrstvo z nekolikanj višjimi zneski.

Vsaka ženska zase zelo dobro ve, ali bo sploh razmišljala o dopustu, ter, če in kakšnega si sploh, ter, kdaj, lahko privošči. Ter, koliko časa bo delala zanj.
Strinjam se, da se nekaterim v določenem obdobju pač nekako obrne. Da maska pade. Torej si živel s sponzorušo, ki je to skrivala, dokler ni dobila “boljše” ponudbe.
Misliš, da si edini?
Misliš, da se ženskam ne godi podobno?
Da moških sponzoruš ni?
O, pa so.

Sama pravim takim ljudem zajedalci.
Vendar še vseeno ne moreva posploševati.
Izjeme pa potrjujejo pravilo, to pa drži. Vendar drži za obe strani.

Ok, se opravičujen, če sem te česa napačno obdolžila. Moja napaka.
Pogovarjam pa se z vsem dolžnim spoštovanjem.[/quote]

Konstruktivna debata je vedno dobrodošla!

Hm.. mogoče res nimam izkušnje s “high maintenance” sponzorušo, ker jih vidim že na daleč. Take mi ne pašejo niti kot prijateljice.
Morda se tudi ženskam godi podobno… če se spomnim komentarjev iz moje mladosti… Zidar (SCT) je bil naš daljni sosed in v družbi sem imel nekaj tipov, ki so se slinili okoli njegove hčerke.
Glede bivše pa bi težko verjel, da je 15+ let skrivala svoje želje po sponzoriranju, prej bi rekel, da je šlo za klasični monkey branching. A kot se večini takih punc zgodi, jo je tip zavrgel, ko se je je naveličal po kakem letu. Poleg tega pa na začetku nisem bil ravno premožen… sem imel pa potencial. 😉

Saj ne gre za to, da bi se morala ujeti.
Že to je dovolj odlično, ker se konstruktivno pogovarjava.
Verjamem, da tvoje ženske okrog tebe niso iz tega testa in verjamem tudi to, da prave sponzoruše še niti srečal nisi.
Ker taka ženska samo jemlje in nič ne daje, razen nog narazen in, da je spedenana opažena s sponzorjem v javnosti.
Kar se od nje zahteva in za kar je tudi plačana.
In nič več. Sponzoruša se ne more poročiti, ne bo mati.

Mecenshvo je pa povsem druga zgodba. Pač, nekakšna štipendija nadarjenim za čas, ko se sami še niso sposobni preživljati. Do takrat.
Naj si bo šport, umetnost, znanost.
Velja za otroke in mlajše odrasle, tam do 25- tega leta.
Sploh nikjer ni rečeno, da je mecena treba poznati, vedeti, za koga gre.
Pač botrstvo z nekolikanj višjimi zneski.

Vsaka ženska zase zelo dobro ve, ali bo sploh razmišljala o dopustu, ter, če in kakšnega si sploh, ter, kdaj, lahko privošči. Ter, koliko časa bo delala zanj.
Strinjam se, da se nekaterim v določenem obdobju pač nekako obrne. Da maska pade. Torej si živel s sponzorušo, ki je to skrivala, dokler ni dobila “boljše” ponudbe.
Misliš, da si edini?
Misliš, da se ženskam ne godi podobno?
Da moških sponzoruš ni?
O, pa so.

Sama pravim takim ljudem zajedalci.
Vendar še vseeno ne moreva posploševati.
Izjeme pa potrjujejo pravilo, to pa drži. Vendar drži za obe strani.

Ok, se opravičujen, če sem te česa napačno obdolžila. Moja napaka.
Pogovarjam pa se z vsem dolžnim spoštovanjem.[/quote]

Konstruktivna debata je vedno dobrodošla!

Hm.. mogoče res nimam izkušnje s “high maintenance” sponzorušo, ker jih vidim že na daleč. Take mi ne pašejo niti kot prijateljice.
Morda se tudi ženskam godi podobno… če se spomnim komentarjev iz moje mladosti… Zidar (SCT) je bil naš daljni sosed in v družbi sem imel nekaj tipov, ki so se slinili okoli njegove hčerke.
Glede bivše pa bi težko verjel, da je 15+ let skrivala svoje želje po sponzoriranju, prej bi rekel, da je šlo za klasični monkey branching. A kot se večini takih punc zgodi, jo je tip zavrgel, ko se je je naveličal po kakem letu. Poleg tega pa na začetku nisem bil ravno premožen… sem imel pa potencial. ;)[/quote]

Saj. Potencial je tisto. Več vredno, kot kupček. H potencialu spada še marsikaj, h kupčku le kupček.
Verjetno je kaj tudi prispevala nazaj, ali se motim?
Za prave zaj… Je značilno, da zelo malo in kmalu zahtevajo, tudi izsiljujejo.
Opažam pa, da so v večini slabiči, tudi moški in že zato potrebubejo močno zaledje, močan hrbet. Čeprav nežen ženski hrbet.
Saj se tu prej omenjena opisuje, kot, da je treba zanjo skrbeti.
Moške sponzoruše so isti. Hujši, kot otroci.
Verjetno je za moškega lažje. Pa še oče si bil, se niti ni toliko poznalo.

Hec je, da jih novi kmalu znogirajo, ja.
In, da si zatem trudijo priti nazaj.
Jim je potrebno porušiti most.

Ti ljudje imajo še mnoge druge primanjkljaje, denar je še najmanjši problem.

Konstruktivna debata je vedno dobrodošla!

Hm.. mogoče res nimam izkušnje s “high maintenance” sponzorušo, ker jih vidim že na daleč. Take mi ne pašejo niti kot prijateljice.
Morda se tudi ženskam godi podobno… če se spomnim komentarjev iz moje mladosti… Zidar (SCT) je bil naš daljni sosed in v družbi sem imel nekaj tipov, ki so se slinili okoli njegove hčerke.
Glede bivše pa bi težko verjel, da je 15+ let skrivala svoje želje po sponzoriranju, prej bi rekel, da je šlo za klasični monkey branching. A kot se večini takih punc zgodi, jo je tip zavrgel, ko se je je naveličal po kakem letu. Poleg tega pa na začetku nisem bil ravno premožen… sem imel pa potencial. ;)[/quote]

Saj. Potencial je tisto. Več vredno, kot kupček. H potencialu spada še marsikaj, h kupčku le kupček.
Verjetno je kaj tudi prispevala nazaj, ali se motim?
Za prave zaj… Je značilno, da zelo malo in kmalu zahtevajo, tudi izsiljujejo.
Opažam pa, da so v večini slabiči, tudi moški in že zato potrebubejo močno zaledje, močan hrbet. Čeprav nežen ženski hrbet.
Saj se tu prej omenjena opisuje, kot, da je treba zanjo skrbeti.
Moške sponzoruše so isti. Hujši, kot otroci.
Verjetno je za moškega lažje. Pa še oče si bil, se niti ni toliko poznalo.

Hec je, da jih novi kmalu znogirajo, ja.
In, da si zatem trudijo priti nazaj.
Jim je potrebno porušiti most.

Ti ljudje imajo še mnoge druge primanjkljaje, denar je še najmanjši problem.[/quote]

Jah.. na začetku je bil njen prispevek skoraj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kasneje, ko sta bila otroka tu in ko je posel stekel pa cca 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Čisto tipična sponzoruša ni bila, je pa sčasoma vse več zahtevala in se je pa ob ločitvi trdo pogajala. 😉 Zanimivo, da so bili tudi stiki otrok z mano eno od pogajalskih orodji. :))))

New Report

Close