Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški nad 40 niso več privlačni

Moški nad 40 niso več privlačni

Nikakor samo “mladost”, ampak: urejenost, nezanemarjenost, dišečnost po sebi, ne po postanem švicu ali zatohlem…. Lahko je star 30 ali pa 50, če ni urejen in privlačen – no go….

Žal imajo lepa napeta in ravno prav natrenirana telesca pa bolj mladi, kot pa kakšni 50+ letniki, ja – videno v vsakdanjiku. No ja, povešena jajčka pa niso tako zelo moteča – jih imajo tako mladi, kot stari – in če je njihov lastnik v ostalem paketu OK, pa da jih znajo med seksom tudi občasno dobro uporabit, ko te lepo po tazadnji ali po anusu z njimi pobožajo ali malo nežno potepejo zadaj -samo bonus 🙂

Moški že pri 30 trčijo ob zid, takrat gre samo še navzdol. Ženske so dlje zaželene, saj tudi bolj skrbijo zase in dlje živijo.


Ti si ocitno ze ob rojstvu trcila ob zid, lol.

ni moj problem, da moraš ti viagro zobat, da ti sploh še vstane.

Nikakor samo “mladost”, ampak: urejenost, nezanemarjenost, dišečnost po sebi, ne po postanem švicu ali zatohlem…. Lahko je star 30 ali pa 50, če ni urejen in privlačen – no go….

Žal imajo lepa napeta in ravno prav natrenirana telesca pa bolj mladi, kot pa kakšni 50+ letniki, ja – videno v vsakdanjiku. No ja, povešena jajčka pa niso tako zelo moteča – jih imajo tako mladi, kot stari – in če je njihov lastnik v ostalem paketu OK, pa da jih znajo med seksom tudi občasno dobro uporabit, ko te lepo po tazadnji ali po anusu z njimi pobožajo ali malo nežno potepejo zadaj -samo bonus 🙂
[/quote]
Moski, ki se mu vec ne da kar prida urejat, je po svoje se najbolj svoboden. Vec kot ocitno mu za zenske dol visi, lol.

Kako zanimivo, da se piše o starejših moških.
Avtorica, dvigni to mejo. Moški do 50 so še vedno mladostni.
Tako v pameti in v obeh glavah.


Ni moj problem, ce tebi ze celo zivljenje vse le dol visi, lol.

Trenutno se nahajam v nekem izredno starem materialnem telesu. To materialno telo je v strahotno slabem stanju.

drug drugega programiramo

Recimo, da imaš prav. Tak je današnji trend.

Starejši moški lovijo mlade ženske, mlade pa se obešajo na njihove denarnice. Starejše ženske mladim ne morejo konkurirati, torej jim ostanejo starejši od nje.

Nekaj pa pozabljaš. Moški imate krajšo življensko dobo. Torej, ko lovite, živite, je to bolj intenzivno, bolj strastno na krajši rok. Me ženske vse to raztegnemo na več let.

Vi, ki to berete v resnici niste materialno telo.

drug drugega programiramo


Drži kot pribito.

Ogromno moških slabo izgleda že pri 30-ih….

Najboljši tipi so stari med 21-28 let..to je to!! Vrhunec moči in lepote…po tem pa…taki upad…da glava peče..ni za pogledat!


Kot moški, ki šteje krepko čez 40, potrjujem napisano.

Recimo, da imaš prav. Tak je današnji trend.

Starejši moški lovijo mlade ženske, mlade pa se obešajo na njihove denarnice. Starejše ženske mladim ne morejo konkurirati, torej jim ostanejo starejši od nje.

Nekaj pa pozabljaš. Moški imate krajšo življensko dobo. Torej, ko lovite, živite, je to bolj intenzivno, bolj strastno na krajši rok. Me ženske vse to raztegnemo na več let.
[/quote] Zase dolgčas, ostalim najedanje.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Nou fakin vej. Jest sem grd že od učasih.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

🙂

Skozi oči frequent flyerja:

Se strinjam – sploh ko letim s kakšnim United ali pa AA, kakšninotranji leti -zračni taksi varianta; res vidiš čisto običajne osebe kot pilote in kopilote in prav tako kabinsko osebje, za katere nikoli ne bi rekel, da glede na psihofizične sposobnosti opravljajo ta poklic. Čez lužo so potrebe v aviaciji sploh notranji leti zelo velike, veliko osebja mora bit. In kruh je treba tudi služiti. Ampak so pa izkušeni, pač vsaj 10+ let več letenja pred mlajšimi in lepšimi kolegi; in taki tudi dostikrat vozijo na overseas rutah tavelke tiče 🙂

Emirates in Qatar naprimer tekmujeta med seboj , kdo bo imel v kabin crew floti več bivših misic, manekenk manekenov, ipd. Spremljaj na Instagramu, raznorazne profile cabin_crews, do pilote eyes380 🙂
Singapore Airlines pa preferira bolj “lepe” mlade fante, sploh za business class.

Več mladih, krepostnih je seveda v coach classu, ker delajo čele po par let in si nabirajo delovno kilometrino in priložnost za skok po hierarhični lestvici navzgor, pa na nizkocenovcih tudi – ker tam začenjajo svojo kariero. Presenetljivo več starejšega cabin crew-a je pa v poslovnem in first classu -jasno, njihova leta delovnih izkušenj se z leti poplačajo 🙂 Tamlade in taluštne/taluštni pa zadaj ali spodaj v trupu v coach classu nabirajo kilometrino 😀
[/quote]

Ja, te ameriske so res poglavje zase, kar se tice videza. Tam so pri njih bolj izkusnje pomembne, a je treba tudi na zdravje gledati – sladkor, holesterol, bolecine v krizu…… Ah, ja, nefit pilot z izkusnjami. 😀
Arabske druzbe res zelo gledajo na videz stevardes, ko pridejo na razgovore, dobesedno te gledajo ko kak gestapo od glave do pete, kako izgledas, bog ne daj, da imas zobe tudi bolj rumene ali brazgotine od aken.

To je itak, da zacnes na dnu…… Ja, nekje je pa treba res zaceti. 😉

Nou fakin vej. Jest sem grd že od učasih.
[/quote]
sodeč si prav seksi.😘


sodeč si prav seksi.😘
[/quote]
Ja karizmo… mam pa seksi, tle pa ne morem nič. Ampak…. ni nalašč;-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Andromeda Princess, kakor sami vidite imajo prebivalci planeta Zemlja same probleme.

drug drugega programiramo

Z dragim sva lepo praznovala njegov 40. rojstni dan, vse je bilo v redu. Zjutraj pa budilka in se kriče zbudim zraven na pol razpadajočega smrdljivega in impotentnega frankensteina.

Potrjujem uvodni post. Nam moškim karizma z leti strmo pada. Kakšna tragedija 🙁

Moja punca je dobrih 10 let mlajša od mene in me zaradi tega stalno kritizira.

No ja, še vedno ni tako zelo zafrustrirana in nevoščljiva oseba kot avtorica te teme.

Meni je pa luštno tudi po štiridesetem.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Najbolj me zanima, kako obnoviti zobe Zemljanom brez denarja.

drug drugega programiramo

Glavno da je denarnica polna

V sodobnem pozenscenem svetu smo moski po vecine jebene stranke. Kar slej kot prej na lastni kozi odkrije vsaka zenska, ki se odloci za spremembo spola.

V prednosti smo pa ravno na podrocju kjer imbecilna forumska strenja trdi obratno.
Namrec, privlacnost moskega pri 40+ je precej bolj odvisna od tega kar je tekom zivljenja pocel oz. dosegel, kot pa vsega na kar nima vpliva. V tem se mocno razlikuje od zensk, ki se lahko celo zivljenje na trepalnice mecejo, pa ne bodo pri 40+ niti priblizno tako atraktivne kot pri svojih 20ih.

Seveda pa to tudi pomeni, da je vsezivljenska zveza z vrstnico za uspesnega 40+ letnika velika neumnost. Vem, da gre za kontraverzno trditev. Ampak vem po cem govorim.

New Report

Close