Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški nad 40 niso več privlačni

Moški nad 40 niso več privlačni

Popij flašo vodke in sama sebi boš “savršena”.
[/quote]
Če spijem flaso vodke ne bom savrsena ampak svrsena. :))
Nič moram it kuhat, moj doma noče nič slišat o tistem dont know shit about cooking


Če spijem flaso vodke ne bom savrsena ampak svrsena. :))
Nič moram it kuhat, moj doma noče nič slišat o tistem dont know shit about cooking
[/quote]

Napijta se skupaj.

Si vis pacem, para bellum.

meni si všeč tudi, če si grda.❤️

Lepotice se ljubimo z mlajšimi. So bolj vzdržljivi.

Najboljši so med 30 in 40 … kar je nad 40 je že neprivlačno in slabo delujoče

Veš da, ti si kar dopoveduj, da se lepo starate. Starci tko, kot vsi ostali. :))))

Sam glej to posušeno žalost … pa kakšna njami sočna sta bla 15, 20 let nazaj.

[img]https://i.ibb.co/nfLkGRJ/E6-B40-ADD-68-EB-4-E48-8-ABD-0611043-F7741.jpg[/img]

Axl rose, vse najstnice smo se metale po tleh, kaj je to zdej? Vino? Skisano ja 😆

[img]https://i.ibb.co/NN8ZSDg/77-C5-DF3-B-61-F0-4-E0-B-9-B81-9-FF143-A2-AA56.jpg[/img]
Švarci. Kp suhih sliv.

[img]https://i.ibb.co/qpp21hf/F06-F5778-37-EB-4247-B6-F1-EC55-C16-F39-F4.png[/img]

Itd itd 😁😁 sori, čas ne prizanese nikomur.

Sodelavca, en 45, drugi leto več. Prvi, pujsastega dizajna, sprehaja putiko, drugi aktivno igra fuzbal, s telesom adonisa. Khm, starejši je absolutno konkurenčen 25 letniku, oni pujsasti pa ob bok skurjenemu 60letniku

Veš da, ti si kar dopoveduj, da se lepo starate. Starci tko, kot vsi ostali. :))))

Sam glej to posušeno žalost … pa kakšna njami sočna sta bla 15, 20 let nazaj.

[img]https://i.ibb.co/nfLkGRJ/E6-B40-ADD-68-EB-4-E48-8-ABD-0611043-F7741.jpg[/img]

Axl rose, vse najstnice smo se metale po tleh, kaj je to zdej? Vino? Skisano ja 😆

[img]https://i.ibb.co/NN8ZSDg/77-C5-DF3-B-61-F0-4-E0-B-9-B81-9-FF143-A2-AA56.jpg[/img]
Švarci. Kp suhih sliv.

[img]https://i.ibb.co/qpp21hf/F06-F5778-37-EB-4247-B6-F1-EC55-C16-F39-F4.png[/img]

Itd itd 😁😁 sori, čas ne prizanese nikomur.
[/quote]

‘Bredič’ (Brad Pitt) ti ni sexi? Zdej k je frej Angeline je spet za oči spocit; sploh pa 20 let nazaj je bil ‘baby face’, zdej se je pa naredil – pa raje temnolase prefiriram …

Tudi okoli sebe imam 40+ in so ‘ohranjeni’, beri aktivni, ne sam s flaso, v bistvu ravno tako najdeš bisere med njimi kot med 30+(tud ta skupina ponuja ‘boh pomagi’ razvaline) … Srebrne nitke so pa samo šarmantne kvecjemu 😉

Zenske, tako mlade kot stare, predvsem fejkate lepoto in mladostnost. To ve vsak, ki mu propaganda se ni cisto skisala mozganov. Metod, ki jih danes uporabljate je toliko, da se mi sploh ne da nastevati. Brez vsega tega sranja vas velika vecina v trenutku izpade kot en postaran drek.

Dejstvo je, da tudi 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+ moskih z leti ni privlacnih. Za zacetek niso v zivljenju iz sebe naredili nic omembe vrednega. Zivijo iz meseca v mesec, od place do place, neko povprecno brezvezno zivljenje. Velika vecina ima bolj “game over” postave, pri cemer kilaza sploh ni edini faktor.

Zato pa lahko ima 40+ letnica se tako postavo, se tak denar, status, ipd pa ne bo prekasala svoje mlade verzije. Medtem, ko si lahko moski z leti dvigne svojo vrednost na trgu parckanja. Ne le, da je lahko tudi 60 letnik fit, s 6-packom. In taksnih je danes vse vec. Ce je iz sebe nekaj naredil, v zivljenju nekaj dosegel, in temu primerno tudi zivi, bo bolj privlacen kot v svojih mlajsih letih. To je tisto kar pozensceni svet levakarskih budalastin o enakosti, … ne zeli videti.

‘Bredič’ (Brad Pitt) ti ni sexi? Zdej k je frej Angeline je spet za oči spocit; sploh pa 20 let nazaj je bil ‘baby face’, zdej se je pa naredil – pa raje temnolase prefiriram …

Tudi okoli sebe imam 40+ in so ‘ohranjeni’, beri aktivni, ne sam s flaso, v bistvu ravno tako najdeš bisere med njimi kot med 30+(tud ta skupina ponuja ‘boh pomagi’ razvaline) … Srebrne nitke so pa samo šarmantne kvecjemu 😉
[/quote]

Ne, prov nikakav je. Si necem predstavljat kaksen je slecen.

Nikakva sta oba.

Res je.
Kreme ne pomagajo. Tudi maske, balzami in (umetne) obloge za lase ne.
Jaz uporabljam Jojobino olje za obraz, rahlo segreto, zjutraj in zvečer.
Kožo imam gladko in napeto. Tudi okoli ustnih kotičkov.
Za lase uporabljam *home made* šampon in ekstra deviško kokosovo olje za lase,
ki so kot svila.
Popijem vsaj 3 l vode dnevno in jem premišljeno. Malo, a tisto vrhunsko.
Gibljem se veliko, ker je to nekaj najbolj naravnega.
Moški me prav posebej ne zanimajo, ker je veliko bolj zanimivih stvari, kot so oni.
Zanimivo pa je to, bolj kot se jih otepaš, bolj rinejo za teboj.
No, najboljši pimerki se večinoma časa “zadržujejo” nad 1000 m n v.

Štejem 46 pomladi in moram priznati, da mi je popolnoma vseeno, če sem odcvetela.
Lp.
[/quote]Tole ti naivno verjameš, da nad 1000 m ni greha in se sprostiš v analno in ostale odprtine.

Ti se že v samem bistvu motiš v tem, da misliš, da vsaka hoče prekašat svojo mlado verzijo. To sploh ni res. Mešaš jabolka in hruške.

Normalna ženska rada le zgleda sveža, spočita in postavna. Torej, da kljub staranju zgleda dobro. In to nima nobene veze s tem, da bi hotla zgledat 25.

Sploh si ne predstavljam (jih imam 39), da bi me kdo imel za 25-letnico. Kaj pa naj s tem počnem danes? Da me osvajajo študenti? Ali pa stari dedci? Nej spim na plaži in žuram do jutra? Delam magisterij? Preko študenta? Al kje je štos?

Dajte razumet, da si ne želimo vse bit celo življenje 25. Bila sem, super je blo, zdj pa druga obdobja, ki prinašajo druge stvari.

Rade smo pa čedne, to je pa res. In lahko si ornk baba tudi pri 30 ali pri 40. Je pa res da je treba z leti pač za dober izgled več truda in discipline, kar velja pa za oba spola.
To je pa vse.

Če kdo razume okej, če ne pa tudi prav 🙂

Benti, se pravi, da če bi pil, bi šel lahko že skoraj v penzijo….. pizdamimatrna abstinentovska…
[/quote]
V penzijo gres lahko kadarkoli si se v stanju sam upokojiti. Magari pri 30, lol.

😁…ja, kar tolaži se ….
Ne pozabi, da je žensko telo med drugim ustvarjeno za rojevanje. Tudi takih, ki npr. potem ustvarjajo take komentarje kot jih beremo tukaj. Če kdo misli, da je višje bitje, naj se spomni iz kje je prilezel.
Ženske imamo to srečo, da smo lahko matere. Večkrat. Tudi z dvojčki. Zato o enakosti ne moremo govoriti. Bejž no,
nisem vedela, da ste 20 letniki bolj fit od 40 letnikov in da 40+ ne more prekašati 20 letnice
Še dobro, da to berem, ker drugače tega ne bi vedela, hvala.
No, eni starši ne rabimo fitnesa in kozmetike na tone. Imamo svojo motivacijo, da ostanemo fit. Ne potrebujemo diskontnih količin kozmetike in dišav za prekrivanje napak, let ali nesnage. Velja za moške in ženske. Vseh starosti. Ne pomaga nobena kozmetika na tem svetu, če je podlaga škart.
Ampak vsak naj verjame, kar želi. Brezplodni komentarji so sami sebi namen, kot njihovi avtorji. Ne glede na starost in spol.
Lp

Ti imaš o sebi zelo negativno mnenje in tega ne podtikaj vsem ženskam.
Sploh ni čudno, da imaš povešene kotičke ust.
[/quote]

Poglej sebe in svoje kotičke ust in okrog oči. In nato primerjaj to sedanjo sliko s sliko same sebe pri 25 letih. Pa boš videla, o čem govorim, namreč, ni važno moje mnenje o sebi, ampak dejstva o tem, da se ženske v obraz zelo hitro staramo, dosti hitreje od moških! Če pa imaš ti za razliko od mene o sebi zelo dobro mnenje, pa je to prenapetost, prepotentnost, bodi pa brez skrbi, da drugi vidijo tvojo realno starost…


Like I give a fuc.k, da si ti lahko mana. Koji imbecilni komentar imbecilke, ki s temo nima blage veze.

Mame z vec otroci ste sele podn na trgu parckanja. Ste GAME OVER. Tipa, ki je nekaj, 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne zanimate.
[/quote]

😁😁 no, mamici dej to za prebrat …. Lahko je ponosna na svojega sinkota.
Škoda, ker ne znaš pisati slovensko….verjetno, ker ti si pravi tip in tegane rabiš znat.
Lep večer ti želim! Moj bo zagotovo, imbecilka gor ali dol…. Ti se pa kar razpištoli dalje….
Mi dinozavri pa se gremo zabavat tako kot se zagre! Visenje na netu in bruhanje po ostalih pa prepuščam tebi, mene namreč čaka tisti podn 😁
Lp


Jap lepota je ključni faktor samo pri ženski, tip je lahko nikakav za pogledat in je vseeno privlacen kajne.?
Zbudi se, tako kot imate moški radi lepe ženske tud ženske nismo imune na moško lepoto
Mal manj se tolazi s stereotipi in pejd dejansko v žensko druzbo, pa boš videl kaj in kako je v resnici
[/quote]
Butara, ki ze 2 desetletji ni na trgu parckanja gre meni, ki sem aktivni udelezenec tega, ocitati, da nimam stika z realnostjo in se posluzujem stereotipov. Sodobne zenske, sploh fosilke, ste popolnoma zgubile vsak stik z realnostjo.


Butara, ki ze 2 desetletji ni na trgu parckanja gre meni, ki sem aktivni udelezenec tega, ocitati, da nimam stika z realnostjo in se posluzujem stereotipov. Sodobne zenske, sploh fosilke, ste popolnoma zgubile vsak stik z realnostjo.
[/quote]
Pa kaj bom jaz na trgu parcakanja, če sem že poparckana.? Res nisi diht
Je pa žalostno da si vedno aktivni udeleženec samo poparckas se pa nikoli ne,le zakaj.?
Res si budala haha


Pa kaj bom jaz na trgu parcakanja, če sem že poparckana.? Res nisi diht
Je pa žalostno da si vedno aktivni udeleženec samo poparckas se pa nikoli ne,le zakaj.?
Res si budala haha
[/quote]
Kaj se butarasilis pametovat o parckanju, ce pojma o pojmu nimas?? In to tipu, ki dejanskoima relevantne izkusnje?

Stekas prepotentna butara?? Kapis??

To, da se mi ne veze, ampak raje lizem med, je druga tema. Spet tema o kateri pojma nimas, komentiras pa kot da si popila vso pamet sveta.

Stekas butara? Raje zacepi, ce nimas pojma o pojmu.


Kaj se butarasilis pametovat o parckanju, ce pojma o pojmu nimas?? In to tipu, ki dejanskoima relevantne izkusnje?

Stekas prepotentna butara?? Kapis??

To, da se mi ne veze, ampak raje lizem med, je druga tema. Spet tema o kateri pojma nimas, komentiras pa kot da si popila vso pamet sveta.

Stekas butara? Raje zacepi, ce nimas pojma o pojmu.
[/quote]
Reci materi da začepi jes cuo
pa ti če bi bil za kaj bi se ze zdavni oženil, imel otroke, ne pa da cele dneve pisdo po portalih iščeš in se gonis od ene do druge ko star maček, ki ga noben za dolgo v bajti noce. O lizanju meda pa ti nisi kompetenten, ker tvoje veze trajajo največ tri dni, do meda sploh prideš ne, dokler odpreš pokrovček je že vse mimo. Ti odpiras večno nove kozarce z medom, do meda pa ti niti prideš ne


Reci materi da začepi jes cuo
pa ti če bi bil za kaj bi se ze zdavni oženil, imel otroke, ne pa da cele dneve pisdo po portalih iščeš in se gonis od ene do druge ko star maček, ki ga noben za dolgo v bajti noce. O lizanju meda pa ti nisi kompetenten, ker tvoje veze trajajo največ tri dni, do meda sploh prideš ne, dokler odpreš pokrovček je že vse mimo. Ti odpiras večno nove kozarce z medom, do meda pa ti niti prideš ne
[/quote]
To je zgolj bolana domisljija prepotentne ovenele butare, ki pojma o pojmu nima, lol.

Od takrat, ko si ti se vedla kaj lizanje medu sploh je in danes sem jaz dozivel ze stotine boljsega. Medtem, ko tebi s pretecenim rokom uporabe preostane le kak stekleni/plasticni kozarec, lol.


To je zgolj bolana domisljija prepotentne ovenele butare, ki pojma o pojmu nima, lol.

Od takrat, ko si ti se vedla kaj lizanje medu sploh je in danes sem jaz dozivel ze stotine boljsega. Medtem, ko tebi s pretecenim rokom uporabe preostane le kak stekleni/plasticni kozarec, lol.
[/quote]
Ampak ti si res glup ko k…
Jaz imam enega in istega 25 let. Ne menjam kozarca, ker nekaj meda je se vedno notri
Ne iščem jaz moških ampak ti skoz iščeš ženske,zaboli me komu sem ali nisem, ti se s tem ukvarjaš kateri si in kateri nisi.
tolaži se še naprej da si strašno zaželen pri ženskah-sploh pri ta mladih haha itak ja, da je to res najdu bi do zdaj ženo, ajde deda stari kdaj te bo pamet srečala, da mi je vedet.?
Budaletino stara, joj se ko si bil mlad si bil blentav zdaj ti pa ni para v neumnosti


Ampak ti si res glup ko k…
Jaz imam enega in istega 25 let. Ne menjam kozarca, ker nekaj meda je se vedno notri
Ne iščem jaz moških ampak ti skoz iščeš ženske,zaboli me komu sem ali nisem, ti se s tem ukvarjaš kateri si in kateri nisi.
tolaži se še naprej da si strašno zaželen pri ženskah-sploh pri ta mladih haha itak ja, da je to res najdu bi do zdaj ženo, ajde deda stari kdaj te bo pamet srečala, da mi je vedet.?
Budaletino stara, joj se ko si bil mlad si bil blentav zdaj ti pa ni para v neumnosti
[/quote]
Ja, ti ne isces. Zato tudi nimas pojma o pojmu kako dejansko je ba trgu parckanja. Medtem ko jaz vem. Gobec pa sukas kot da si vso pamet popila. Ne, nisi, le prepotentna butara si, ki pojma o pojmu nima.

Kar lizi ti tisto kar ti je se ostalo, lol. Pa ne skrbi zame, lol.


Ja, ti ne isces. Zato tudi nimas pojma o pojmu kako dejansko je ba trgu parckanja. Medtem ko jaz vem. Gobec pa sukas kot da si vso pamet popila. Ne, nisi, le prepotentna butara si, ki pojma o pojmu nima.

Kar lizi ti tisto kar ti je se ostalo, lol. Pa ne skrbi zame, lol.
[/quote]
Avanturice za tri dni pa res niso nekaj s čimer se je za pohvalit
Kaj pa ti veš kaj je zakon, ljubezen in obveznost do moža ali žene in otrok.?Nič ti ne veš, ker si sam večni otrok, Peter pan ki misli da bo večno mlad haha
Kurba se lahko vsaka budala ki ima 5 min cajta. Ti nisi naslov da boš razlagal kaj je zakon ker ti še v vezi nisi bil kaj šele v zakonu
Vlacis se od ene do druge, več pa tko nisi sposoben


Ja, ti ne isces. Zato tudi nimas pojma o pojmu kako dejansko je ba trgu parckanja. Medtem ko jaz vem. Gobec pa sukas kot da si vso pamet popila. Ne, nisi, le prepotentna butara si, ki pojma o pojmu nima.

Kar lizi ti tisto kar ti je se ostalo, lol. Pa ne skrbi zame, lol.
[/quote]
Med vama z grdo je čutiti neustavljivo kemijo. LOL

New Report

Close