Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški – NIMAJO POJMA kako zadovoljit žensko

moški – NIMAJO POJMA kako zadovoljit žensko

Vem vem vem
Nč ne veš….in zakaj ne veš nč…..ker tok kot daš tok dobiš!!!!

samo to, o kapljicah švica. Ko ženska te kaplice švica, ko si nad njo med nabijanjem lovi z jezikom in jih pije, doživeto. Takrat veš, da te ima ženska neizmerno rada. Se dogaja, ko si mlad in zaljubljen, hehe. Ženske pa itak ne more zadovoljit noben supermen, če ni zaljubljena v tipa.drugač pa dober opis poti do orgazma.

Malo vi sami sebe v možgane “fukate”. ženske pravijo, da jim z vibratorjem bolj pride, kot z nekim moškim truplom.

general Glanzkopff si ti ženska ali moški ne vem več haha. Torej tvoj nasvet ženskam je, da ostanejo samske ker so močna in samostojna bitja in da seksajo samo z vibratorji ker moški nimamo pojma. Govoriš kot neki moški feminist?

Vibrator nikoli ne more nadomestiti pravega penisa. Tudi moški lahko rečemo, da z roko si ga najbolje obdelamo, ampak seks je še kaj več kot fizični akt vtikanja.

Govorim kot moški, ki mu dol visi za zveze in seks. zaradi mene si lahko ženske cele dneve vibrator vtikajo, nimam nič proti.

Aha razumem. Še en negativen cinik, ki dosti govori o stvareh, za katere mu dol visi. Dobrodošel na med.over.net, počuti se kot doma. 🙂

Ženskam ni tolk do seksa, kot bi mnogi moški radi verjeli, da jim je. Sej pa že ta forum je dober primer tega, moški kar naprej opisujejo svojo potrebnost, se ponujajo kot spolni partnerji naključnim ženskam, ženske pa tu pa tam kaj napiše, bolj za hec kot ne. Mislim, da vsaj na zahodu živimo v svetu individualistov in obema spoloma je bolj kot ne vseeno drugemu za drugega. Trenutno še obstaja neka masa romantikov, ki se gredo klasična razmerja, bolj kot ne v imenu razmnoževanja, vse skupaj pa praviloma rezultira v zakonskem dolgčasu ali ločitvi, tudi zgodb o tem je med.over.net poln. Vprašanje, če bo seks dolgoročno sploh še obstajal, če bodo izumili umetne maternice. Naša generacija tega najbrž še ne bo doživela.


Deloma se strinjam s tabo, po drugi strani pa ocitno se nisi srecala taksnega, ki bi te znal zadovoljiti. Jaz sem imela nekaj fantov, ki tudi niso imeli pojma, kako zenski ustreci, predigra jim je bila spanska vas, poljubljat se niso znali,.. sem pa spoznala tudi nekaj taksnih, ki so se potrudili, da mi je bilo lepo, bozansko..
Zal je veliko taksnih, ki gledajo samo nase. Jaz imam sreco, da sem v vezi z taksnim, ki mu je mar zame. Veliko srece..

Nisem ravno vsega tukaj bral, ampak…

Začnite KOMUNICIRAT, stvari ne pridejo same od sebe. Tudi ve se niste naučile zadev kar tako “iz lufta”.
Eno je, da moški pač ne zna, drugo pa da noče. < Ne morate ugotovit kaj od tega je vaš "nesposobnež" in primerno ukrepat...in ne- to ni jamranje po forumu. Tudi sam sem kar nekajkrat naletel na žensko ki preprosto ni znala oz. je bila, kot to imenujete, štor. Nekatere pač mislijo, da same v spolnem odnosu ne rabijo narediti nič, se uleže kot hlod in čaka na neko čarovnijo. Katastrofa.

Seks pač ni vse. Zame osebno je seks zgolj neka pika na i v medosebnem odnosu, medtem ko seksa zunaj zveze ne iščem in ga tudi nikoli nisem. Me ne zanima. Ženske, ki pa iščete zgolj nekoga, da vas dobro “zgoni”, pa si dobrega moškega tako ne zaslužite. Lahko greš v Nemčijo, kjer imajo profesionalne callboye, ki se ukvarjajo samo s tem. Plačaj in boš dobila.

In zakaj bi šle tja, kot užaljeno sugeriraš? Sej dobijo ženske tipa za seks zastonj, kadar hočejo.

Ne razumem, zakaj se imaš za dobrega moškega, ker nisi iskal seksa izven zvez. Zakaj misliš, da ti bodo ženske aplaudirale glede tega?

Pa ne bom češplje lizal halo.

Ob 7 milijardah ljudi na planetu je vsaj četrtina godnih za “zadovoljevanje” ženske. Če prišteješ še lezbijke.. bi potem moralo biti minimalno 3 milijarde ljudi, ki bi to lahko in smeli opravljati.

Zdaj.. preverila si vso to množico 3 milijard godnih ljudi (očitno imaš neke vrste časovni stroj, da lahko vse to stlačiš v eno človeško življenje).. in še vedno ni nikogar, ki bi te zadovoljil?
Zna biti, da si se znašla na napačnem planetu.. že dejstvo, da imaš časovni stroj, nakazuje, da si v napačnem koncu galaksije. Splošno znano je, da na obrobju galaksije ni najti ravno dosti koristnega.. za tovrstne zadevščine je treba iti v center.. čim bližje črni luknji.. tam so oni kamelje jezični. Z jezikom se tudi razmnožujejo, kar zelo posrečeno hkrati pogojuje tudi njihovo tišino.. ni tako kot črnci v proničih, ki ves čas vrtijo jezik v prazno – beri: besedičijo namesto kunilisingirajo..
Ampak tega so tako navajeni.. kot najbolj obdarjeni na tem planetu.. si pač lahko privoščijo.. domači Janezi pa travmirajo, zato toliko tem o črnih petelinčkih na tem forumu.. dobro namreč vedo, da če se enkrat črnski sprehodi po domači njivi.. bo Metka do konca življena razjahana in razštelana..
No, če bo zadovoljena.. to se ne ve. Itak bog tega ne mara preveč.. bojda se celo zgraža.
Zaradi tega je tudi one ženske zelo zadovoljujoče kameljejezične kunilingusante – ŽZZKK preselil čim dlje od planeta Zemlja.
To je storil zato, ker je enkrat samkrat eno zemljanko, sicer brezmadežno (kar daje sumiti, da je z onega planeta dolgojezičnih fukačev, torej predstavnik rase ŽZZKK), oprašil.. in mu od takrat zemljanke ne dajo miru.. češ, da Marija pa res ni bila zadovoljena ob tem! Halo!
Z boga, pardon ŽZZKKja, pa se je potem to širno nezadovoljstvo seveda preslikalo ravno na slovenke.. v tistem trenutku togote nad Marijinem preklinjanjem, je bila Zemlja ravno proti planetu ŽZZKKJev obrnjena s Slovenijo naprej. S sevanjem so ga fasale tako slovenke.. in se že nekaj sto let pritožujejo nad nezadovoljenostjo.. tudi, ko so se Hunske horde počez in povprek pojale ter posiljevale. Džingiskanu je baje zamrznila kri in je navkljub temu, da vsak 400ti evrazijec nosi njegove gene.. ob silnem tarnjaju slovenk, ki so čakale na “zadovoljitev”.. spodvil svojega curaklja in na konjskem hrbtu odpeketal nazaj.. kjer se je smelo še pošteno posiljevati in fukati.
Zgodovna je polna teh dogodkov.. in kadarkoli kakšne zavojevalce pljuskne na bregove Slovenije.. jih tam pričaka ta truma nepotešenk.. in prej ali slej vse razpade.. rajnka Jugoslavija je kar dvakrat razpadla.. še Bosanci so za vikend svoje tovariše Slovence prepustili kruti usodi jadikovanja slovenk o nepotešenosti in sploh vsem. Preprosto niso zdržali več. One jim je včasih počevapdžinil.. beri: počrnil od granja.. pa so slovenke še naprej kruto bile nezadovoljene..
Zato ne čudi oni stari Jugoslovanski pregovor: “Tako mlada, a več Slovenka.”
Da o AustroOgrski ne izgubljamo besed.. na zahtevo prenekaterega kneza in veljaka, se je prav tu zgradilo železno cesto, da so lahko imenitniki pobegli tej lokalni lakoti po zadovoljitvi.. ker, če so šli s kočijo ali konjem.. jih je že na kakšnem vogalu prestregla nezadovoljenka.. pardon slovenka.. in potem je šla cela noč ali celo teden v nič.. pa samo za to, da je bila ona še naprej nepotešena. Neprelizana.. sestradana.. že na pol histerična.
Ta zadnji, ki so se na teh koncih še dobro imeli.. so bili Rimljani.. pa še njim se je imperij takoj sesul, čim so prišli v stik s slovenkami.. cele legije jim je požrlo tukajšno močvirnato vsežensko nezadovoljstvo.. morala je padla.. in imperij z njim.
Od takrat dalje.. pa je seveda težka.. za slovenske moške.. in vse tiste, ki se drznejo stopiti na naše ozemlje.. zato ne čudi, da je gejevsto baje v porastu.. pač zavedni moški prestopajo mejo, da bi si rešili življenje in seveda zadovoljstvo in zadovoljenost.
Nimamo vsi te sreče.. zato pa potem ostajamo samski do 30 in 40ega (mnogo tem!).. ker hej, še bog ni zadovoljil Marije.. kako boš ti, kot mali človeček, slovenček in še mamin sinček za povrh lahko to nenasitno slovensko muco potešil?
Kit Katt?
Ne, to je čokolada.. pa mačje konzerve tudi ne primejo.
Tako, da hej.. enkrat se naveličaš ugibati, kaj sploh slovensko ženšče hoče.. in si raje omisliš kakšno sosednjo Italijanko, Hrvatico, Srbkinjo.. tudi Avstrijko (ker to je dokaj slovenkam sorodna sorta, še posebno na Koroškem, od drugje je malce bolje), če ne gre drugače.. in potem življenje nekako umirjeno pljuje polno veselja in zadovoljstva.. seksa, hrane.. in kar še ostane.
Američani temu pravijo: “A good wife makes your dick hard, not your life.”
Slovenke pa znajo za otrditev poskrbeti.. pa ne kurčiča.. temveč žal življenja. Dobsedno.
Trdo življenje je to.. kar poglejte naše klasike.. samo o tem trdem boju pišejo.. sicer zamaskranega v boj z naravo, pridelki.. ali gospodarji.. kapitalom in krivicam.
Samo Prešeren se je upal sem in tja kaj izpostaviti.. pa so ga hitro utišali..
Tako, da moški sicer znajo zadovoljiti ženske.. ne pa slovenci (ali kdorkoli drug) slovenk.. Mission impossible.

Lahko pa, da gre samo za oni vic o Muji in geisterfahrerju.. ki sem ga tule zapisal: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11017505&start=60
in velja vse ravno obratno? 🙂

De omnibus disputandum..

A ti misliš, da s ženskami pa ni tako? Verjemi, da tudi..

Jaz osebno sem iskal partnerico, ki mi ustreza in me zadovolji tudi v postelji … A ni to najbolj pomembno v zvezi?

Ker izbirate take, panika ostat sama.. Ko srečaš… ki te tako 🥒👌.VCASIH KRALJICE SO SE ROJEVALE VEDLO SE JE KDO Z KOM… DANES VSAKA RACA FITNES, KUPI RIT, PRSI ON JE 👑 mogoče za…

New Report

Close