Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški obsedeni s hribi, kolesom, … – kje?

Moški obsedeni s hribi, kolesom, … – kje?

Ena tema je, ko se ženske pritožujete nad moškimi, ki so nori na hribe pa kar naprej gor lazijo. Pa menda je takih tipov ogromno pa včasih so na tapeti obsedenci s kolesarjem pa kaj podobnega.

Mene pa zanima kje srečate take moške? Pa, da so samski? Jaz srečam same take, ki bi se ves dopust svaljkali za šankom, po možnosti nekje na hrvaški obali.

Verjetno na kakšnem hribu, na cesti, pohodu, kolesarskem maratonu, športni trgovini, forumih ter FB skupinah o hribih in kolesarstvu,…

Odgovor na objavo uporabnika
me zanima195, 27.04.2024 ob 20:07

Ena tema je, ko se ženske pritožujete nad moškimi, ki so nori na hribe pa kar naprej gor lazijo. Pa menda je takih tipov ogromno pa včasih so na tapeti obsedenci s kolesarjem pa kaj podobnega.

Mene pa zanima kje srečate take moške? Pa, da so samski? Jaz srečam same take, ki bi se ves dopust svaljkali za šankom, po možnosti nekje na hrvaški obali.

Evo samski 35 let hribi,tek, kolo. Piši na [email protected], če te zanimam. Lep večer

Iščem, se zanimivo sliši, ampak si precej mlajši od mene :). Vseeno pa lahko napišeš kje se nahajate taki moški, kako se vas da spoznati. Pa, če imaš kaj starejših kolegov s podobnim načinom življenja :). Samskih seveda, brez otrok.

Odgovor na objavo uporabnika
me zanima652, 27.04.2024 ob 21:07

Iščem, se zanimivo sliši, ampak si precej mlajši od mene :). Vseeno pa lahko napišeš kje se nahajate taki moški, kako se vas da spoznati. Pa, če imaš kaj starejših kolegov s podobnim načinom življenja :). Samskih seveda, brez otrok.

Škoda da si starejša.Samski sem brez otrok imam mlajše 30 stare samske brez otrok.So tudi na kolesih.

Odgovor na objavo uporabnika
iščem119, 27.04.2024 ob 21:11

Škoda da si starejša.Samski sem brez otrok imam mlajše 30 stare samske brez otrok.So tudi na kolesih.

Imaš ja. Zato tu fukfehtariš.

Odgovor na objavo uporabnika
seveda567, 27.04.2024 ob 22:11

Imaš ja. Zato tu fukfehtariš.

Nimam ne otrok ne partnerke in nič ne lažem.Pa kaj monovke takoj vse na sex obrnete.Sploh nič ne fukfehtarim.

Na cestah se srečujemo ampak večinoma ni časa niti za odgovor na pozdrav. Na kolesu smo zaradi gibanja.

New Report

Close