Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški se mora na ločitev pripraviti – nujno preberi, če se misliš ločiti.

Moški se mora na ločitev pripraviti – nujno preberi, če se misliš ločiti.

Svojega denarja, premičnin in nepremičnin ne boš odnesel v grob. Ne glede na to kak je odnos, se vedno da razrešit na fer način. Vsekakor te bo karma ujela. Samo ne jokat potem, ko te bo katera oreng zjebala 😉

bančnih knjižic že lep čas ni, teslo

Najbolj ironično je, da si ravno takšni najdejo kakšno mlajšo žensko, ki jo prvenstveno pri njem zanima predvsem njegovo premoženje. Za katerega se znajo boriti, če je potrebno.

Se eden na tabletah.


žalostn oda si drzneš sploh kaj takega napisati.
no naj ti povem da v zadnjih 20 letih itak ni pomembno ali je otrok zakonski ali ne.
bogi otrok.
očitno si ga imel ne zaradi pritiska druzbe.

Provokacija. Si pa, avtor, bednik že zato, ker si sploh zmožen naumit tako svinjarijo.

Nepoučene babe! Ni važno na koga je pisano! Če je bilo kupljeno v času zveze ali zakona, je pol njegovega. Tudi prihranjenih sredstev na knjižici. Da ne boste neljubo presenečene!


Dobrodošel v svet žensk, edina družbena skupina, ki se sme v določenih situacijah obnašati povsem psihopatsko. Če želiš igrati njihovo igro, moraš pač na njihov nivo.

To si zelo dobro povedala. Se mi zdi, da če greš z neko preračunljivostjo v zvezo,
da je ta potem že v osnovi nima ne vem kakšnih možnosti, da uspe.

Nepoučene babe! Ni važno na koga je pisano! Če je bilo kupljeno v času zveze ali zakona, je pol njegovega. Tudi prihranjenih sredstev na knjižici. Da ne boste neljubo presenečene!
[/quote]

Point črnega fonda je, da ni na knjižici.

Jaz se rad pohvalim Ločitev je bila ena boljših reči v mojem življenju.
Po ločitvi precej lažje in bolje živim. Tudi poslovna pot je precej boljša.

Odgovor na objavo uporabnika
ločitev in osvoboditev, 17.11.2020 ob 09:09

Ko se odločiš, da se boš ločil je največja napaka, ki jo veliko moških naredi, da to svoji ženi (pre)hitro povedo. Jaz sem se pri sebi odločil, da nočem več biti z njo. Imela sva kar nekaj težav in seveda je vedela, da se s to mislijo igram, ni pa tega pričakovala. Nekega dne, ko sploh nisva bila skregana, sem se jaz odločil, da zdaj je pa dosti in se moram osvobodit. Po tehtnem premisleku in pogovorih s strokovnjaki sem začel pripravljati teren. Vso premoženje sem na poseben način obremenil, svoje prihodke prilagodil do te mere, ki bo pri ločitvi meni ustrezala. Šele po nekaj mesecih, ob kregu sem njej povedal, da se hočem ločiti. Sledil je jok in stok iz njene strani, zanikanje pa še precej drugih obupanih reakcij. Jaz sem bil pripravljen in sem zadeva speljal tako, da sem dobil točno to kar sem si začrtal.

Če ste na tej točki, bodite pripravljeni! Ženske v takšni situaciji so porinjene v kot in se vam bodo maščevale. Če pa ne ve, kaj jo sploh čaka bo pa zanjo vse novo in polno presenečenj in posledično bo pogorela na celi črti. Sodišča niso več tako zelo naklonjena ženskam, sploh ne. Bodite previdni in premišljeni, pa bo ločitev igra, ki jo boste zmagali!

Jaz temu rečem preračunljivež in materialist. Sam tolk da veš karma is a bitch. Njej pa želim, da se čimprej pobere in te pozabi k drek na katerega je po nesreči stopila.

Tudi jaz sem se ločil…. Poročena sva bila le nekaj let, imava pa otroka. Ona ni delala, je prišla na gotovo in tudi jo ni zanimalo, da bi se zaposlila ali odprla kakšno svojo dejavnost. A ni pol jasno, da je tudi odšla tako, kot je prišla, s kovčkom?

Odgovor na objavo uporabnika
ohjej, 17.11.2020 ob 09:14

Psihopatsko.

Nivo psihopatije, ki praviloma sledi z ženske strani je precej višji, kot ta, ki ga je opisal avtor teme. 😉

Najbolj jo zjebeš da je ona vložila precej več v bajturino kot ti, in se nočeš odseliti še posebej če ona sproži ločitveni postopek.

Ma ženske je treba zjebat, ker z leti postanejo žleht hudičevke v ženski podobi.

So naklonjena ženskam ker večino sodnikov je tudi žensk.

Pri teh temah se pokaže kako ste ljudje dandans egoistični in podli. Družba egoistov. Daleč najslabši moralno in etično so tisti otroci socializma, ki so potem zavohali kapitalizem in jim ni nič manjkalo. Tam letniki od 75 naprej. Še finance en drugemu skrivate. Sramota.  Danes so poročeni manj pošteni en do drugega kot so včasih bili pari. Pa naj kdo reče da denar ne pokvari ljudi.

New Report

Close