Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški spolni organ

moški spolni organ

Saj vem, saj vem, da se je že klepetalo o tem, pa vseen. Zanima me, ali je lepo ali ne, če ti rečem, daj mi svoj ***** (recimo: not, pokaž….)
No, če ne bo napisan, če bodo zvezdice namesto črk, pa tud nič hudega.

Le zanima me mnenje tistih, ki ga imajo, ha ha!

Ko bi mi rekla to ti (na ku*rac si mislila a ne) to celo vzburja, draga! Saj pri seksu bolj ko kvantamo, lepše je. Sploh meni, če to pride iz čudovitih ženskih ust

No, zate sem bila skoraj prepričana, da boš tako rekel, ljubi. Pričakovano!

Moj pravi, da bolj je zrajcan, bolj mu pašejo take besede, dodatno podžigajo in jaz zase lahko rečem enako…

Kako me lahko tako zelo poznaš draga? Menda se ti ne zdim tako neotesan?

Torej je le nekaj na tem? Očitno, povsod enako

Ja, tole je pa res ful dobr, ha ha!
Neotesan, srček, ti??
Kje pa!
Kdo je pa to rekel?

Ti si le nekaj posebnega, še nikoli videnega ne doživetega. Tvoje besede in tvoji prsti, ki skačejo po tastaturi, so nekaj posebnega. Opletaš pa itak sem in tja, kot bi bil v ladjici, ki pluje po razburkanem morju. In se loviš in jo uloviš….ribico?

Nasmeješ me,KIR, zelo. Sem kar malo že pozabila, kako si prijeten.

Oh kako lepo napisano spet! Si pač zvezda tega foruma, tvoje besede gredo direktno do srca.

Razburkano morje je krivo, da me meče sem in tja, lovim pa edino zlato ribico za katero vem da obstaja! In to si ti moja ljuba!!! Žal edina vaba ki jo imam, je moja velika ljubezen do tebe! Druge nimam, žal

Joj, prosim, nikar!
Si bral, ko me diskretni ošteje, da mam renome. Tega si kriv mal tud ti, ne de?
Ampak, o kakšni zvezdi govoriš? Ha ha, o meni že ne!
Zvezd je tu gor vse polno, pridejo in grejo….tako je to, KIR.
In ko sva se midva dol dajala, je blo lepo, ne de?
No, jasno, ne za vsakega.
In sploh sva preveč vzdihovala, saj veš.

Nimam lih mnenja – meni osebno to čisto nič ne pomeni, me nič dodatno ne vzburja. Sem bolj od tistih, ki se izražajo z dejanji, mimiko, majhnimi gibi.
Če bi mi na tak način pokazala, nakazala, da ga hočeš not, prijeti, objeti, posesati, to pa je že druga stvar…

Vidiš, pri nama z ženkico skorajda ni besed, telo samo govori, treba je samo znati (ali se naučiti, biti pozoren, začutiti) pravilno reagirati na določene znake. To je vse.

Da, vedno je tako; in sem prepričana, da vsakemu moškemu pašejo te (“vulgarne “) besede,(in tudi ženski) da ga še bolj “zrajcajo”, mu poženejo kri v telo………….Je pa , žal tako, da velikokrat tega ne počnejo(mo) pri svojih partnerjih. Škoda.

Srečko,
zanimiv tvoj odgovor. Ko sem vse prebrala, sem dobila občutek, kot da poslušam svojega moža. Tud on je tih, dejaven, nežen….
Tudi midva skupaj sva bolj tiho, razen mojega in njegovega sopenja, stokanja…
Le vprašala sem se, ali si želim govort besede na glas, take prijetno vulgarne in jih tudi slišat ali mi zadostuje, da je to le v moji domišljiji (če sploh je oziroma kadar je?)

Sem pa že prišla direktno iz kopalnice, sveža, umita in priplesala naravnost pred njegov nos, ki je tičal v ekranu in ga zmotila z besedami, ker očitno moj vonj ni priplaval do njega, ha ha….poglej mojo ljubko pizdo, ki te čaka, ljubi moj. In potem nama je bilo lepo…..

Mojca, verjetno imaš prav.
Pa vendar, ljudje smo si različni, ne de? In potemtakem imamo tudi različne občutke. Kako lahko rečeš, da vsi tako čutijo, da vsem tako paše?

Se pa vseen strinjam s tabo glede tistega, ko si napisala, da če bi to počeli(če paše), zakaj tega ne počnemo??

No, saj ne trdim, da to paše PRAV VSEM, ampak večini pa ja! To vem iz pogovorov z moškimi. Sama sem velikokrta v družbi moških; pač taka narava službe; in kadarkoli nam nanese pogovor na te “stvari”, povedo, kako jim to paše, da jih vzburja; ampak od svojih žena in partneric tega ne dobijo. Zakaj? Pojma nimam………….
Če sklepam sama po sebi, se mi zdi, če bi jaz mojemu možu tako govorila, bi si mogoče mialil, da sem “malo nora”; sem pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da če bi mu to govorila kakšna ljubica, pa mu bi prijalo.
In ob vsem tem je tu odgovor; premalo se pogovarjanmo s svojimi partnerji o teh “skritih” sexualnih željah. To ja tako kot v Kamasutri; ki jo večina ljudi ima za sexulane ideje, položaje, je pa mnogo, mnogo več; je skrivnost LJUBLJENJA in SEXA in ne SAMO GOLEGA SEXA!

Ja, se mi je zdelo tako.

Vem pa tole, da če ne probam pri možu (sama iz sebe), potem sem veliko sama tudi kriva, če pač nočem, da bi mi bilo lepo. pa je to res?
Ni.
Želim, da mi je lepo z njim. Se pa moram potrudit, da iz sebe spravim tisto, kar si želim. Če sta oba partnerja (iz moje izkušnje) naravnana na tiho, nežno…itd (pa spet-ni čist res, ker jaz izredno rada vriskam, stokam, vpijem in še kaj….kar mirno tudi delam) zakaj ne bi želela več tudi na govornem spolnem področju?

Vaja dela mojstra?

Mislim, da sem stara dovolj, pravim svojemu možu in resnično nimam razloga, da ne bi ljubila z vsemi čuti in ha ha organi, ki jih lahko uporabljam. A moram zato nekej narest.

Mojca, a veš, da sploh nisem vedla, da maš moža. V resnic, ha ha. Sem si pa mislila, ja, to ja. A se ne spomnim, da bi to v resnici kje prebrala.

Lep vikend!!

ja, imam (še) moža………..ampak, to pa je že druga zgodba.

Prav paše ko mi občasno reče: “Srce. Pizdo mam čist premočeno. Bi poskusil?” Spet drugič sva romantična. Zanimivo, ampak ko sva res opolzka in se greva “kurbica – stranka” igrice, šprica slina in ostale telesne tekočine bolj intenzivno kot kadar koli.

“Malo moje jagnje”. 😉 Če mi bi tiste lepe oči v kavarni hotela Astral na Miklošičevi (od nedavno Garni) pred slabo uro, ko sem med malico stopil še na cappuccino, rekle: “Mi prosim pokažeš svoj ku*rac?”, bi ji ga nabil do mandeljnov. Jebeš me, da res.

V dnevih, ko sem vas našel na tem forumu, me nenormalno tišči in ščemi. Sicer mi pa paše slišat skoraj vse. Razen “dragi”. 😉

Oprost, nisem želela biti nesramna.

lp

Mi prosim pokažeš svoj k…c dragi;))?…

Zakaj pa ne dragi???haha…

diskretni napisal:

….V dnevih, ko sem vas našel na tem forumu, me nenormalno tišči
> in ščemi…..

Verjamem, da te tišči. Saj je mene tud večkrat, ha ha!

Men pa dons po skodelici vročega Illyja prav paše bit mal. 😉

Mojca. Bo že. 😉 Čez pet let boš mogla lih tko živet, dihat (tko in drgač), se smejat, jokat, veselit, žalovat, sekirat, bit brezskrbna,… Vem, izi je govort. Ti se sam zrihti in u.ž.i.v.a.j. 😉

Diskretni, saj si prijeten. Pa vseen tolaži mojco, ne mene. Ne zgleda resno pol, a veš.

pa pa

To sem pogrešala prej v tvojem pisanju…zakaj si ne bi upali, zakaj ne bi nakazali, povedali in tako nam je-bo lepo, seveda brez dela ni jela.

Saj se vedno kaj doda, spreminja, dopolnjuje, saj ni seks enak kot takrat v prvih dneh, tudi v tem se marsikaj spremeni..nekje na bolje..nekje na slabse…ljudje se z leti spreminjamo…meni je lepo, ker si upam povedat kaj mi paše in me pri tem ni sram, meni je lepo, ker tudi moj upa, četudi nama je po takem paconastem seksu potem en mal neroden;)), se nama pa muza vedno ko pomisliva na to.

Edino kar tako na lepem, recimo kot si ti omenila, da si prisla iz pod tusa in mu dejala …, tega pa jaz ne morem..takoj res ne…raje imam za zacetek romantiko, neznost, cartanje, šele nato bolj horny varianto.
In tudi moski pogovori pravijo, da nekaterim vse dol pade, če je zenska vulgarna še predno se kaj zacne…ampak saj veš sto ljudi sto čudi…hvala bogu, da je tako..neda…čao Backa, imej lep vikend;))!

In kolkrat sem samo explodiral. Da ti ne naštevam. Tiste vrste se, da grem do konca, ko sem enkrat napaljen. Ebn več na tem forumu. :)) Drk na drk, če je treba. Dobro, da obstaja sladoled z orehi (spar), k nadomesti vse, kar je na šihtu “izdrajsano”. 😉

Kot praviš, res je lepo, da smo si različni!

lp

New Report

Close