Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški vprašanje za vas – a bi šli

Moški vprašanje za vas – a bi šli

Spoznate žensko za katero se izkaže, da je terna za vas. Ste zaljubljeni in bi vse storili zanjo. Ona vas ne bi spraševala koliko partnerk ste imeli do zdaj, bi pa vas prosila, da greste na testiranje za spolno prenosljive bolezni. Vse stroške bi poravnala ona in tudi ona bi šla na testiranje brez izjeme. Koliko vas je tukaj gor, ki bi šli?

Absolutno bi. Oba bi šla.

Je sploh kakšen razlog proti?

Ja itak,jaz to z vsako resno naredim pa se z veseljem placam ce je treba

Tisti testi niso verodostojni….

 

In…kako se lahko jebeš z nekom, ki jih je imel že od prej?

Tvoje vprašanje je zrcalni odsev tebe same.

Vprašaj se, skom vse to počneš in zakaj. Ne mešaj v svojo zgodbo moških, ki so zate nedosegljivi.

Toliko da veš, vsi tvoji prispevki, o spolno prenosljivih boleznih, močno zaudarjajo!

Še dobro, da mi ni treba o tem razmišljati. Zame bi to bil prvi pogoj..a najverjetneje se za takega ne bi nikoli odločila. Več kot jih je zamenjal, bolj nisva kompatibilna ..tudi na drugih področjih, predvsem pa v vrednotah.

spb, pa to je ja minimum, no. Kaj te bremza?

Odgovor na objavo uporabnika
spb, 26.04.2024 ob 19:15

Spoznate žensko za katero se izkaže, da je terna za vas. Ste zaljubljeni in bi vse storili zanjo. Ona vas ne bi spraševala koliko partnerk ste imeli do zdaj, bi pa vas prosila, da greste na testiranje za spolno prenosljive bolezni. Vse stroške bi poravnala ona in tudi ona bi šla na testiranje brez izjeme. Koliko vas je tukaj gor, ki bi šli?

bi šel zakaj ne  če greva oba   in da je ona res  moja sorodna duša resnično prava ženska zame

Ali pa mu daš kondom gor. Za začetek . Je pa to sigurno možnost  pri nekomu ki je imel veliko spolnih partnerjev

Odgovor na objavo uporabnika
Yrhv, 26.04.2024 ob 20:47

Ali pa mu daš kondom gor. Za začetek . Je pa to sigurno možnost  pri nekomu ki je imel veliko spolnih partnerjev

Ampak beseda veliko je relativna. Kaj pomeni “veliko” spolnih partnerjev? No, tu so pa odgovori različni.

fora v tem vprašanju je…, da tud do strastnih poljubov ne bi prišlo, preden moški ne bi naredil test…, no, pol, ko ga bi naredil ga bi pa itak že minilo..

Tudi pri tistih, ki niso imeli veliko spolnih partnerjev, je to možnost. Ni garancije.

Nikoli nisem o tem razmišljala , sem z istim partnerjem že pol življenja. Če bi imela novega , pa obvezno, ker je preveč spolnih bolezni.

Pa kaj ste to ene zavrte paranoičarke? Meni še nikoli ni nobena prišla ven s tako idejo. Bogseusmil, si kar mislim, kako bi bilo s tako živet – nemogoče. Vsepovsod bi videla same mikrobe, v posteljo bi šla s kirurškimi rokavicami in samo razmišljala, kakšne bakterije se je bodo lotevale.

To je psihična bolezen!

New Report

Close