Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški z ljubico

moški z ljubico

torej, prva ljubezen nekje pri 16- hodila cca leto in pol, potem prišla nova učiteljica na šolo , pustil to prvo in hodil cca pol leta z profesorico, potem spoznal eno res fajno sva bila skupaj cca 3 leta ( vmes me je parkrat malo zaneslo ) , in kasneje zvedel da njo tudi, pa čeprav mi jes vneto obljubljala, da ona tega ne bo nikoli naredila- ma kdo bi ji zameril, potem eno leto vzdržnega življenja, razmišljanja, meditiranja, izogibanja ženskam ( no vmes me dvkrat zanese-se mi zdi), potem spet hodil z eno 2 leti, je bila mlajša od mene-ta mi je dala tinte pinti- pa spet samsko življenje cca 3 mesece -me spet malo zanese, potem spoznam eno fajno spet, z otrokom- traja cca 6 mesecev , potem pa spoznam po mnogih izgubljenih bitkah z ženskami mojo sedanjo in nekje vztrajama že 9 let, nekaj mi še fali vmes pa se ne morem spomnit, pa saj ni važno-

s profesorico!!!

jao!!

pr kerih letih???
Kolk je bla pa prfoksa stara???

A te je za neznanje našeškala priti?

:)))

jao jao…..

zelo razgibano, pa je to tazadnje tapravo?

mislim da sem bil star 18 let, ona pa starejša-res fajna ženska-ampak je imela same probleme zaradi tega in zaradi tega mi je bilo vedno žal da se se spustil v to,

naj bi bilo, imamo svoje vzpone in padce

to imamo vsi, samo hec je, da eni tega ne priznajo… 🙂

kprobleme je imela?

kaj nisi vzdžal?..hahaha

ma daj…saj vemo, da mladički hitro piknejo…heheh

leta letijo - iščem stevardeso

kaj- razmerje s prfoksom?

Ne ne…jaz pa nimam izkušenj s ‘starejšimi’ moškimi, še sedaj imam mlajšega…druga dva sta bila pa tm tm mojih let…. tko da….. edin nekaj me veže na starejše moške….v njih iščem svojega očeta, žal že pokojnega. Nisem pa niti pomislila, da bi v starejšem- dosti starejšem videla ljubimca, partnerja.. Pa pustmo zdej kaj je prav in kaj ni, k se mi ne da debatirat o tem in me tut nč ne briga kdo s kom pa razlika v letih. Kukr komu paše….

in kolk si stara?..

leta letijo - iščem stevardeso

ja res je…eni si ne priznajo da imajo vzpone in padce….

pr nas je tega kr….enkrat gor enkrat dol kot vlak smrti :)))

probleme z službo, je izgubila službo zaradi tega-sem za hece, ampak ti povem da ni smešno

gabrijel, kaj pa ‘kazen’ zate?

zame, je bila kazen to da sem imel globok pogovor z ravnateljico- me je zaklenila v svojo pisarno , še zdaj ne vem kaj je hotla , moralno vzgojo al kaj drugega- je pa zelo mi je bilo žal da sem jo pustil-kasneje, res je bila čudovita ženska

kdo star? jaz?

mal več k mirellca pa vendar ne tako čistih misli kot ona.

pa ne, da is se hvalil??….norc …..upsssssss

ti ampak…a je bla pa dobra?

leta letijo - iščem stevardeso

Zakaj pa nisi obdržal stike? če je že odpoved dobila potem je odšla iz kraja zločina in kar je očem skrito….
kako so pa vaju ‘dobili’?

Zakaj nisi obdržal stike z njo?

ženske smo vedno Dobre, saj damo vedno vse od sebe, zato pa nam tako vneto povsod sledite….sanjate…..in nas težko pozabite! 🙂
pa kaj ga toliko mučiš? 🙂

ne ne…nč ga ne mučim….zanima me pač….

si bil premlad, da bi branil in se boril zanjo?

nissem se hvalil, ampak je njen bivši klical na šolo in vse razložil-pač dedja zavist

pismo, ta pa je bil žleht! da bi se mu posušil za vedno!!!!

hm, ker sem jaz njo pustil zaradi ene druge, sem potem ko je vse propadlo z novo -po treh letih skušal navezati stike pa me je odj.. pa še prav je imela, si je zaslužla kaj boljšga

in odpadu od korena naprej :))

Zakaj se nisi boril zanjo?

norc…mam že suhega…hahahah

dej no dej….pač še ena pritrdite teoriji, da mora mulec imeti staro koko..ampak samo na začetku…hahahahha

leta letijo - iščem stevardeso

pa sej ni bla tok starejša, mislim da okoli 9 let

New Report

Close