Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moški z ljubico

moški z ljubico

obvezno v življenju……

sicer pa…kaj mislite o tem…..

vsak ded bi nekje do 30-32 moral imeti starješo potem pa opla……….samo tam okoli 20 +-1…khmmmmmmm

ps.saj razlaga verjetno ni potrebna..haha

jutro damice

leta letijo - iščem stevardeso

ja naj se vsak dedc odloč, al ja bo imel al je pa ne bo imel, sam ne vem kaj imajo s tem damice?
aja ponujajo jim svoje uslugice! 🙂

kje si ti do sedaj, kaj se dogaja na tvojem naslovu?

sory, ne razumem?

sem mislil na debato iz prejšnega tedna, ko si še imela ene težave; saj veš- moški-ženska -ljubica-preganjanje?lahko pa se tudi motim, v tem primeru sorry

sam hudič, ker ženske pri 20-ih bi tudi starejše, pol pri 40 -ih in več pa mladince pri 20-ih. kako bi se uskladili?

Ido kako si kaj,ženska s vsemi maxi dobrimi lastnostmi?

Vsak moški bi rad imel mlajšo,sexi,divje,privlačno damico.

ja, me še preganja, mene, bivšo ljubico, malo sem se zaštrikala in se počasi spravljam na tire. a te zanima vsa zgodbica?

če se ti da povej, mogoče se še kaj novega naučim, nikoli ne veš kaj ti prav pride

a ne iščejo ženske pri dvajsetih v starejših moških očetovski lik( to je enkrat razlagal nek psihiater)

ti bi mogla uni zapeti tisto pesem I am a lover, not a fighter

ah pa ja. kaj pa iščejo stari dedci pri najstnicah? svoje hčere?

ne tega pa ni rekel, verjetno nekaj v stilu-kje ste mladostni ideali.

ja valda da ni reku : )

starjši moški učijo mlafda dekleta umetnost ljubezni-hahaha

po mojem ti ne bo zanimiva!
torej: zaljubila sem se pri 17 v postavnega črnolasega fanta z APN 6, s katerim sem preživela čudovito poletje, v travi, kinu, na ribičiji, vožnji z mopedom , travo v laseh, vročimi poljubi, vzdihovanji, z željo še po čem,bil je prvi in zadnji ko mi je naredil flek na vratu in bilo je brez sexa. ja bila sem premlada. v nočeh sem si želela , da bi se pretihotapila v njegovo sobo, pa me je bilo strah. neko noč je prišel on k meni, mogoče se bi celo kaj zgodilo, saj , veš mladost je norost, vendar je odšel ker sem imela menstruacijo. počitnic je bilo konec. odšla sem domov. pisala sva si. dobil je službo na terenu in se je pogosto javljal, da sva se lahko mečkala v katrci in odhajal. potem je eni naredil otroka. bila sem žalostna. jaz otrok nisem mogla imeti. potem me je povabil na poroko, bila sem žalostna, pa sem kljub temu šla. tisto jutro sem ga s strahom vprašala, zakaj se poročiš, pa mi je jezno odgovoril, ker je spet noseča. to je bil konec. ja in življenje teče dalje, ko se po 20 letih spet srečava in padeva v objem in v posteljo to je bilo 5 let nazaj. takrat pobegnem in se ne javljam saj imam slabo vest. potem pa božični prazniki lani, kjer naju usoda splet zbliža. pove, da družine nebo zapustil, otroci so že odrasli , z zeno se ne razume, kar je klasika in jaz na vse pristanem.pošiljanje sms-ov pa prepreči njegova in znori.

odvisno od njegovega IQ-ja:))))))

je zanimiva zgodba, človek misli da so to stvari ki se dogajajo samo v filmih, a ti imaš vse to v resničnem življenju, dobra si da vse to prenašaš in da si prenesla-

vedno se sprašuješ, zakaj počneš nekaj, kar ni sprejemljivo za druge, potem pa ugotoviš, da je to samo tvoje življenje in nihče ti nima pravice soditi ali vreči kamen.
pa ti in tvoja življenska zgodba, ali bi jo zaupal?

sej obratno pa tudi

ti jo zaupam, ma ni tako zanima kot tvoja-če te res zanima,,, povej

verjeme, če je pravi ambijent-sem skoraj doživel na lastni koži-ampak takrat sem imel punco in ( še) visoka moralna načela in sem odločno rekel ne!!!!-eh mladost -ludost

aha. že čakam! 🙂

kolk pa mora bit dolg..mislim velik…..

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close