Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož-anonimna pisma

mož-anonimna pisma

Imaš prav. Nikoli ne moreš bit 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričan. A tako lep odnos, kot ga imava – ko se res pogovarjava in preživiva večino časa skupaj, me navdaja s pozitivo.

Pa še odgovor na vprašanje malo bolj nazaj: ni mi kar padel v naročje, je brat od moje najboljše prijateljice, ki sem mu bila od malega všeč. kar nekako se je poklopilo vse skupaj.


Če je kaj iskrenosti med vama po toliko letih, mu anonimna pisma pokaži in ga vprašaj, kaj si misli o tem. Menda ja bolj zaupaš možu kot nekemu anonimusu, ki se pod svoje pisanje še podpisat ne upa?

Kako pa ti vse to veš?
Kdo pa plačuje za otroka? Pa kako veš da je njegov?
[/quote]

Vidim direkt čez okno, ker sta v moji bližini. Vsak delovni dan. Vidi se ju tudi sex telovadit, v posebnem prostoru za vadbo…
Otrok je čisto njegov od barve las do obraza, vsi vejo, le ona ne ve oz noče vedet.

Njen(od te ženske ki vara) mož je očitno tudi slep. Mož je blond in svetle polti, ta tip pa črn in “temne” polti. Otrok črn, temne polti.
Ženska(pravnica) kao ni mogla imet otrok,…potem pa kar naekrat lahko..z drugim.

On je bil dosti odsoten tudi zvečer, shujšal, se ukvarjal s športom kar naenkrat, jdel kar mu je njegova ljubica dovolila. Avto je kupil tak kot ima ljubica. Ljubica je pravnica, zelo ukazovalna.
Oba sta kost in koža.
Cel dopoldan sta skupaj. Ta dva malo naredita v službi.

Ko imajo skupaj zabavo, roj.dan, ga gleda ves čas, objema, poljublja na usta, vse to pred njegovo.
Kdo je tu slep in nor?

(Upam, da razumeš, sem pa žal bolj konkretno napisala, kar mi ravno ne ustreza)

Vidim direkt čez okno, ker sta v moji bližini. Vsak delovni dan. Vidi se ju tudi sex telovadit, v posebnem prostoru za vadbo…
Otrok je čisto njegov od barve las do obraza, vsi vejo, le ona ne ve oz noče vedet.

Njen(od te ženske ki vara) mož je očitno tudi slep. Mož je blond in svetle polti, ta tip pa črn in “temne” polti. Otrok črn, temne polti.
Ženska(pravnica) kao ni mogla imet otrok,…potem pa kar naekrat lahko..z drugim.

On je bil dosti odsoten tudi zvečer, shujšal, se ukvarjal s športom kar naenkrat, jdel kar mu je njegova ljubica dovolila. Avto je kupil tak kot ima ljubica. Ljubica je pravnica, zelo ukazovalna.
Oba sta kost in koža.
Cel dopoldan sta skupaj. Ta dva malo naredita v službi.

Ko imajo skupaj zabavo, roj.dan, ga gleda ves čas, objema, poljublja na usta, vse to pred njegovo.
Kdo je tu slep in nor?

(Upam, da razumeš, sem pa žal bolj konkretno napisala, kar mi ravno ne ustreza)
[/quote]

Milomather, pa imaš cajt, da se ukvarjaš sploh s svojim lajfom?
Niti 1 x nisi bila zraven, ko ga je not dajal, tak da nič ama nič ne veš, se pa ti zdi da veš!

Milomather, pa imaš cajt, da se ukvarjaš sploh s svojim lajfom?
Niti 1 x nisi bila zraven, ko ga je not dajal, tak da nič ama nič ne veš, se pa ti zdi da veš!
[/quote]

A zastopiš da se vse vidi iz stavbe, v spodnje prostore, vse se vidi. Pa ne rabi ne gledat, ne tam bit.
Brez veze kaj pisat, ker ste pijavske in neumne na forumu.
S to zadevo sem zaključila, mene ne briga, lahko jih ima 100 poleg te…

Zastopi, kar ti je lažje… nimaš cajta, da bi zastopila?


Zelo retorično vprašanje.
Si hotela z njim pomagati avtorici?


Zelo retorično vprašanje.
Si hotela z njim pomagati avtorici?
[/quote]
poznam žensko – hudičevo zlobna – ženska dvojnega obraza, še tiste kao prijatelje ko ima – ko ji pridejo prav jih vabi na obiske, jaz sem najprej mislila, če jih kao si vabi na obisk,da se dobro razumejo, potem , ko jih ni, te osebe drugim za njihovim hrbtom šimfa – obrača se po vetru kot ji paše in da ima ona največ koristi… in to jo poslušaš – vsakega šimfari, ti ljudje pa jo zmotno imajo za ok in ji še celo usluge delajo. res je zvita igralka, da jih pretenta.
ampak njen mož – eeee po zlobi in tovrstni hinavščini ni prav nič različen od nje.
Tako,da ne verjamem,da bo težava o kot takih ženskah.

Hvala za tole, obema! Zafrknila sem, ker nisem že 1. pisma pokazala. Sedaj bo obesil nos, češ ne zaupaš mi…….bom že kako, ker resnično ne opazim nič, ne da se delam noja, kot nekdo zgoraj piše.
[/quote]

Če bi mu zaupala in če bi verjela, da ne more nič bit, pa tudi, če bi kaj bilo … če bi bil vajin odnos na nivoju, bi mu pismo pokazala, še preden bi ga do konca prebrala.
Seme dvoma je zasejano … res dobro razmisli, kaj boš zdaj naredila in kako boš možu pojasnila, zakaj mu nisi takoj povedala. Zakaj si verjela anonimnemu pismu, ga šla preverjat, namesto, da bi mu povedala in ga vprašala, mu zaupala magari svoje pomisleke.
Mene bi to zelo prizadelo. Da bi partner verjel nekemu pismu, me celo preverjal, ne bi se pa pogovoril z mano, kaj se mu plete po glavi.
Tole si ga malce polomila.

Ma reci mu, da pri prvem si se samo nasmejala, sedaj ko je drugi mu pa pokažeš, ker očitno se ne bo nehalo.
Saj sama najbolje veš, ker partnerja poznaš. Je pa prav, da mu poveš in zadevo skupaj raziščeta, ker sedaj žre samo tebe. On pa še ve ne, da je karkoli narobe. Če je res kaj na tem boš pa tako ali tako videla po odzivu.
[/quote]

Torej predlagaš, da prikrivanju doda še laži? Kdo potem koga vara.
Fajn imate tole doma urejeno. Intrige, laži, prikrivanje … super zakon. Meni sploh ne bi na kraj pameti padlo, da predlagam tako pretkano laž.

Ima službeni prenosnik, na katerega včasih kaj delam, službeni mail je čist, ali ima še kje kak račun odprt ne vem, zgodovina nič ne kaže na to. Na bovlingu je z kolegi, to je preverjeno, na sinovih tekmah je baje vedno zraven…….
Iz službe domov, nikoli nikamor ne gre, da bi se kaj zavleklo, nadure……… in nobenih sprememb v recimo skrbi zase ali kaj podobnega, mobitel brez šifer, vedno ga lahko vidim….. obnašanje že 10 let isto, ko je slabe volje ali utrujen ima rad mir, ker je redko, večinoma je dobre volje in razpoložen.
[/quote]

Bivši je tudi imel telefon brez kode, brez težav ga je pustil pred mano na mizi in šel na wc recimo, rad je tudi poudarjal, da on nikakor ne razume ljudi ki varajo. No pa se je izkazalo, da je varal bolj kot marsikateri.

Hvala za tole, obema! Zafrknila sem, ker nisem že 1. pisma pokazala. Sedaj bo obesil nos, češ ne zaupaš mi…….bom že kako, ker resnično ne opazim nič, ne da se delam noja, kot nekdo zgoraj piše.
[/quote]
Ojoj, pa če se bojiš tega, mu pač pokaži samo prvo pismo… Dej se malo znajdi in ne delaj panike…

Če mene vprašaš, ti nihče ne more z anonimnim pismom pokvariti odnos, če te tvoj mož ne vara. Kaj pa če te? Bistveno v tej situaciji je, da se vprašaš kaj bi naredila, če bi izvedela, da te vara. Bi ga zapustila? Bi bil to res konec vajinega odnosa? Si predstavljaš vajih razhod? Si želiš izvedeti resnico, četudi bolečo? Te ne bo glodalo v notranjosti, če vseeno ne boš preverila, če te vara? Postavljaj si takšna vprašanja in si odgovarjaj na njih. Ne hiti prehitro bi jaz rekla za situacijo v kateri si.

Jaz sem za sistema po filmu, vajin odnos je samo vajin odnos, res ti svetujem, da si jih pogledaš, če res niti apriorij proti krščanstvu:
https://www.imdb.com/title/tt1129423/
https://www.imdb.com/title/tt3832914/

Bivši je tudi imel telefon brez kode, brez težav ga je pustil pred mano na mizi in šel na wc recimo, rad je tudi poudarjal, da on nikakor ne razume ljudi ki varajo. No pa se je izkazalo, da je varal bolj kot marsikateri.
[/quote]

Tisti ki vara ima vse naštudirano kaj in kako vedno. Tole skrivanje tel je preveč očitno že in se eni tega več ne grejo. Saj pa obstaja opcija, da se z ljubico zmeni, da mu piše samo v času službe in nato vse dol pobriše smsje ane recimo in lahko telefon pusti kjer hoče. Ali pa si z njo piše preko gmaila tud al fb in sproti briše vse. Kdor vara je zelo previden in ja skriva zelo dobro. In lahko tudi celo reče, da tistih ki varajo ne razume, da s tem ne bi na nič posumila in bi avtomatsko mislila da je iskren. Bivši ki me je varal si je z uno dopisoval samo preko emaila in 1x se ni odjavil in sem videla. Verjetno celo namerno, ker ni znal direkt rečt da vara in da se me znebi. Nikol se ne ve. Al pa se je res pozabil odjavit. 1x se zalomi in se vse izve.

Tisti ki vara ima vse naštudirano kaj in kako vedno. Tole skrivanje tel je preveč očitno že in se eni tega več ne grejo. Saj pa obstaja opcija, da se z ljubico zmeni, da mu piše samo v času službe in nato vse dol pobriše smsje ane recimo in lahko telefon pusti kjer hoče. Ali pa si z njo piše preko gmaila tud al fb in sproti briše vse. Kdor vara je zelo previden in ja skriva zelo dobro. In lahko tudi celo reče, da tistih ki varajo ne razume, da s tem ne bi na nič posumila in bi avtomatsko mislila da je iskren. Bivši ki me je varal si je z uno dopisoval samo preko emaila in 1x se ni odjavil in sem videla. Verjetno celo namerno, ker ni znal direkt rečt da vara in da se me znebi. Nikol se ne ve. Al pa se je res pozabil odjavit. 1x se zalomi in se vse izve.
[/quote]

Enako pri meni,enkrat je pozabil in sem vse odkrila

Enako pri meni,enkrat je pozabil in sem vse odkrila
[/quote]

Ja ti vrjamem čist. In ne veš al pozabil al namerno. Saj kaj pa veš ane. Taki nakladači, kao ne štekajo tistih, ki varajo in je tok enga poudarjanja pri temu je haklc ljudje. Bodite malo pozorni in pozorne! Če je nekdo iskren, zakaj toliko govorjenja v to smer. Saj kakšen si se bo itak izkazalo čez čas ane. Ne mi govorit. Dejanja štejejo in ne neko govorjenje u 3 pizde materne.

Tisti, ki precej poudarja da ne bi, in se čudi kako drugi to lahko…tisti sigurno

Sama sem prevec teperamentna,da bi pismo -pismi zamolcala, konec koncem tako prideš najprej do resnice, saj vidis odziv …

Kako pa ti vse to veš?
Kdo pa plačuje za otroka? Pa kako veš da je njegov?
[/quote]

Več nas pozna take primere. Naši prvi sosedje so tak primer, recimo. Ona v drugo noseča z dvojčki, niti fantek niti punčka nista podobna njenemu možu ampak oba vlečeta na svojega očeta. Da se je dol dajala s sodelavcem ve cela srenja, ker smo manjši kraj. On pa…lej, tako mu paše.
Ampak, če se norca dela iz moža, se iz nas ne more. Zato do tudi taka vprašanja, kot tvoja, več kot smešna. A res mislite, da smo vsi slepi, gluhi, žleht?

[/quote]
… tako prideš najprej do resnice, saj vidis odziv …
Prvi odziv je pa žal vedno zanikanje.ž
Da povem še en haklc. Sicer pa je imel moj, ki je varal, ime svoje ljubice napisano kot moško ime. Mihaela, ki je bila M iha.

Samo ne spletkari.

Sigurno se nekaj dogaja v ozadju. Kar tako tud ne letijo anonimke vse naokrog. Nekomu je moglo fejst na dusi lezat….preveri brez zavor. Saj pravis da imata dober odnos.

Ima službeni prenosnik, na katerega včasih kaj delam, službeni mail je čist, ali ima še kje kak račun odprt ne vem, zgodovina nič ne kaže na to. Na bovlingu je z kolegi, to je preverjeno, na sinovih tekmah je baje vedno zraven…….
Iz službe domov, nikoli nikamor ne gre, da bi se kaj zavleklo, nadure……… in nobenih sprememb v recimo skrbi zase ali kaj podobnega, mobitel brez šifer, vedno ga lahko vidim….. obnašanje že 10 let isto, ko je slabe volje ali utrujen ima rad mir, ker je redko, večinoma je dobre volje in razpoložen.
[/quote]

Anonimnež je že dosegel svoje. Tisti trenutek, ko ste šli raje sumiti in preverjati moža, kot da bi se skupaj nasmejala anonimnemu pismu, ste pogrnili na vsej črti..
Stvar je rešljiva.. morate samo biti to, kar bi morali biti že od začetka: odkriti in možu vse pokazati in priznati svoje ravnanje.
Odnos gradita vidva z možem in, da mu takšne stvari tajite, zelo škodi vajinemu odnosu.

Če bi bila sta spola v zgodbi dejansko obrnjena in bi vi bili dejansko mož in “on” žena.. bi bila pa avtorica anoninega dopisa verjetno kar žena.. ker ženske imajo smisel za takšne dvojne zavoje.. plus, vzbujanje ljubosumja je “dokaz”, da se mož (poleg za strgane gate) res še zanima za vas.

De omnibus disputandum..

[/quote]
… tako prideš najprej do resnice, saj vidis odziv …
Prvi odziv je pa žal vedno zanikanje.ž
Da povem še en haklc. Sicer pa je imel moj, ki je varal, ime svoje ljubice napisano kot moško ime. Mihaela, ki je bila M iha.
[/quote]

Tudi to sem že slišala da delajo in shranijo kot ime moškega ja. No ja vidiš in tako podobno da kaj ja ne bi pomešal. O kako bolno.

Več nas pozna take primere. Naši prvi sosedje so tak primer, recimo. Ona v drugo noseča z dvojčki, niti fantek niti punčka nista podobna njenemu možu ampak oba vlečeta na svojega očeta. Da se je dol dajala s sodelavcem ve cela srenja, ker smo manjši kraj. On pa…lej, tako mu paše.
Ampak, če se norca dela iz moža, se iz nas ne more. Zato do tudi taka vprašanja, kot tvoja, več kot smešna. A res mislite, da smo vsi slepi, gluhi, žleht?
[/quote]

Zakaj bi se pa iz vas delala norca? Kako vezo imate vi s tem, kdo je oče njenih otrok?

Tudi meni je ena pošiljala anonimke, pa sem bila tako neumna, da sem šla celo preverjat. Ker je bila res vztrajna. Naročila detektiva vse sem naredila. Niti najmanjšega dokaza da je karkoli narobe. Vse je bilo tako kot je rekel, niti enkrat se mi ni zlagal, jokala sem ko sem mislila kako mi laže. Do ure natančno je povedal kje je bil, s kom je bil. In res je bilo tako, mi je detektivka potrdila. Še celo njegovo sodelavko sem spoznala po naklučju. In mi je rekla, vesela je lahko njegova žena, ker tako zvestega človeka pa ne najdeš. In sem mu na koncu vse povedala, nasmejal se mi je, pa je rekel upam da ti bo šola za drugič. ŠE vedno sva skupaj in upam da bo tako ostalo, meni pa je žal.

New Report

Close