Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož-anonimna pisma

mož-anonimna pisma

Take je počela moja nekdanja sodelavka iz pediatrične klinike.Svojemu fantu pod imeni pacientk pošljala ljubezenska pisma.To je prišlo tako daleč da je zaradi zlorab identitet otrok so na pediatrično kliniko prišli policija in kriminalisti.Najprej je podtaknila sodelavcem,no po preiskavi pa priznala in se opravičila.

Ugotovili so še da boleha za hudo šizofrenijo.Na medicini dela so si kar oči zatiskali.

[/quote]
… tako prideš najprej do resnice, saj vidis odziv …
Prvi odziv je pa žal vedno zanikanje.ž
Da povem še en haklc. Sicer pa je imel moj, ki je varal, ime svoje ljubice napisano kot moško ime. Mihaela, ki je bila M iha.
[/quote]vse to je možno ;samo je tudi govorica telesa in v končni fazi ;če živiš s partnerjem nekaj let, ga že poznaš kdaj laže,prikriva. ..


Mimo teme, ampak samo tole: zavidam ti, da ti je bilo dano tako hitro presedlati. Resnično se čudim, da enim ljudem ljubezni padajo v naročje kot zrele hruške. Samo roko stegnejo, pa jo že imajo. Zakaj nekaterim takoj in brez težav, drugim pa nikoli? Tega ne razumem.
[/quote]

Dvomim, da je v resnici “brez težav”. Nekateri ljudje imajo intenzivne težave, res intenzivno prebolevajo, hudo je – zelo hudo – a potem stvar prebolijo in zaključijo. To se lahko zgodi tudi hitro – ni pa lahko.
In potem si odprt za nove zgodbe.

Če pa vlečeš in vlečeš eno zadevo, je nikakor ne zaključiš ali pa ostajaš čustveno navezan… je pa težko kaj novega začeti.
In seveda še vse možnosti med tema skrajnostima, pa naključje ima tudi prste vmes.

Pa še to – ni tega “Samo roko stegnejo, pa jo že imajo.”
Prej bi rekel, da se prava stvar zgodi (skoraj) naključno in nikakor takrat ko jo hočeš / čakaš. Potem je pa odvisno od … / miljona pogojev/, če to “pravo stvar” sploh prepoznaš.

Uh, to je bila pa zelo vztrajna ženska, ki je očitno hotela tvojega moškega … Kako podlo!


… tako prideš najprej do resnice, saj vidis odziv …
Prvi odziv je pa žal vedno zanikanje.ž
Da povem še en haklc. Sicer pa je imel moj, ki je varal, ime svoje ljubice napisano kot moško ime. Mihaela, ki je bila M iha.
[/quote]vse to je možno ;samo je tudi govorica telesa in v končni fazi ;če živiš s partnerjem nekaj let, ga že poznaš kdaj laže,prikriva. ..
[/quote]

Nekateri pač zelooo dobro lažejo …

Uh, to je bila pa zelo vztrajna ženska, ki je očitno hotela tvojega moškega … Kako podlo!
[/quote]Če bi jaz mojemu možu povedala, da sem za njim pošiljala detektiva, se niti slučajno ne bi smejal, po moje bi spokal tisto minuto. Jaz pa najbrž enako, če bi to storil on. Če bi nekdo za mano poslal detektiva pomeni, da mi popolnoma nič ne zaupa in s takim človekom si res ne želim živeti.

Kaj ste pametne in ji zatiskate oči. Najbrž si ena ni vzela časa,da piše brezvezne anonimke,ker ji je dolgcajt.Nekaj je na tem. Ne bodte no žene dobrotnice in anonimk ne delite z možem,pač pa čakajte in tekkm dogodkov vam bo postalo vse jasno. Sem imela kolegico, ki je mož vsak dan bil doma, revež še študiral ob delu ona pa ta čas honorarno delala da jim je zneslo. Tudi ona je dobivala anonimke, pa jih je delila z možem. Glupa ko točak. Ko si je vse porihtal, dobro plačo, zaklučen faks….pa otroci so zrasli, je šla pa s kufrčkom od bajte. Ona se bori za vsakdanji život, on se pa zdaj frajari pa z motorjem okrog fura. Dobra ženka mu je vsak dan vse k rit prnesla,pa otroke poštimala, daje lahko njegova inteligenca rasla,nase je pa pozabila. Pa kako jo je hvalil pred prjatli.

Pa saj je možno tudi brez detektiva te stvari malo preverit, a ni tako?

Zgoraj ena piše, da je mož imel ljubico Mihaelo v telefonu shranjeno pod imenom Miha. In kaj? A je bilo potem zabeleženih kup klicev ob nenavadnih urah temu prijatelju? A je možu cel večer telefon piskal in je trdil, da si z Mihom dopisuje? A je žena sploh vedela, kdo naj bi bil ta Miha, s katerim je mož ves čas v kontaktu?

dovolj pametni ne komunicirajo z ljubicami vpričo žene, ampak v času službe in potem zbrišejo vse znake komunikacije….

saj pravim, meni se sanjalo ni, da bi mož imel kaj s katero, ravno tako, kot mi na kraj pameti ni padlo, da bi se logirala v FB z njegovim imenom in geslom in pogledala, s kom je tam največ v stiku. če pa bi recimo to naredila, pa bi mogoče kaj posumila…
ker ničesar ni skrival pred mano. jaz pa sem mu slepo zaupala in ničesar nisem preverjala.
popoldne in zvečer se ni pogovarjal ali pisal z nikomer.

vse to je možno ;samo je tudi govorica telesa in v končni fazi ;če živiš s partnerjem nekaj let, ga že poznaš kdaj laže,prikriva. ..
[/quote]

Nekateri pač zelooo dobro lažejo …
[/quote]

imam ljubico in imam sodelavko s katero pa se tudi dobro razumeva vendar nič več kot to. se pa ne poznata. ženina pozornost je usmerjena predvsem na odnos s sodelavko in niti pomisli ne na še kaj drugega. o njej ji povem vse iskreno in po resnici. poleg tega lahko tudi rečem da sem zvest saj ljubice še nisem ptevaral s sodelavko.

dovolj pametni ne komunicirajo z ljubicami vpričo žene, ampak v času službe in potem zbrišejo vse znake komunikacije….

saj pravim, meni se sanjalo ni, da bi mož imel kaj s katero, ravno tako, kot mi na kraj pameti ni padlo, da bi se logirala v FB z njegovim imenom in geslom in pogledala, s kom je tam največ v stiku. če pa bi recimo to naredila, pa bi mogoče kaj posumila…
ker ničesar ni skrival pred mano. jaz pa sem mu slepo zaupala in ničesar nisem preverjala.
popoldne in zvečer se ni pogovarjal ali pisal z nikomer.
[/quote]

se tudi 1x zakvačkajo. Pri nas se je ljubica, njen mož pa potem kontaktiral mene. Ampak če pogledam nazaj, je bilo veliko znakov. Odsotnost z mislimi, sprehajanje psa zvečer ob 9-ih, sovoznikov sedež premaknjen, spolnost-kar naenkrat bi neke novitete uvajal, potem pa tisti strah v očeh, ko sem ga npr. iznenada vprašala kje je bil, kaj ima to, ali pa stavek preprosto začela veš kaj mi ni jasno…….no ko je tisti dan prišel domov, pa je itak izdavila samo tisti “vem da veš, ne vem kaj mi je bilo, vse bi dal da bi lahko obrnil čas nazaj”….. in na koncu “pomisli na otroka”….no jaz sem in sem mu odkrito povedala, da bom in naj takoj spakira ali pa bom to storila jaz z otrokoma. Če človeka poznaš in če polagaš pozornost, ti skoraj ne more zatajiti, meni je, ker sem imela takrat velike težave s seboj.

dovolj pametni ne komunicirajo z ljubicami vpričo žene, ampak v času službe in potem zbrišejo vse znake komunikacije….

saj pravim, meni se sanjalo ni, da bi mož imel kaj s katero, ravno tako, kot mi na kraj pameti ni padlo, da bi se logirala v FB z njegovim imenom in geslom in pogledala, s kom je tam največ v stiku. če pa bi recimo to naredila, pa bi mogoče kaj posumila…
ker ničesar ni skrival pred mano. jaz pa sem mu slepo zaupala in ničesar nisem preverjala.
popoldne in zvečer se ni pogovarjal ali pisal z nikomer.
[/quote]

Ni se ti sanjalo in nisi posumila, zato tudi nisi bila pozorna in nisi ničesar preverjala.

Če pa dobiš anonimno pismo, pa ne moreš več trdit, da se ti nič ne sanja in nič ne sumiš. Lahko postaneš malo bolj pozoren in kakšno stvar preveriš, mogoče malo premisliš o moževih rekreacijah 4 x tedensko (pa ima še vedno šlaufek na trebuhu) in pogostih srečanjih s prijatelji, ki jih nisi ti še nikoli videla in v bistvu nič ne veš o njih.

Lahko pa pač ne in se še naprej delaš, da nič ne vidiš in nič ne veš.

Jaz samo mislim, da večina ljudi v resnici ni tako spretnih lažnivcev in prevarantov, da bi lahko več let uspešno prikrivali varanje, ampak se stvar “ne odkrije”, ker je partner ne želi odkrit. Če bi hotel in se malo potrudil, bi jo pa lahko.

Ni se ti sanjalo in nisi posumila, zato tudi nisi bila pozorna in nisi ničesar preverjala.

Če pa dobiš anonimno pismo, pa ne moreš več trdit, da se ti nič ne sanja in nič ne sumiš. Lahko postaneš malo bolj pozoren in kakšno stvar preveriš, mogoče malo premisliš o moževih rekreacijah 4 x tedensko (pa ima še vedno šlaufek na trebuhu) in pogostih srečanjih s prijatelji, ki jih nisi ti še nikoli videla in v bistvu nič ne veš o njih.

Lahko pa pač ne in se še naprej delaš, da nič ne vidiš in nič ne veš.

Jaz samo mislim, da večina ljudi v resnici ni tako spretnih lažnivcev in prevarantov, da bi lahko več let uspešno prikrivali varanje, ampak se stvar “ne odkrije”, ker je partner ne želi odkrit. Če bi hotel in se malo potrudil, bi jo pa lahko.
[/quote]
seveda se mi ni sanjalo, saj je cela zadeva trajala zgolj en mesec….
vsaj za to sem mu hvaležna, da je takoj spakiral in šel, ko je ugotovil


seveda se mi ni sanjalo, saj je cela zadeva trajala zgolj en mesec….
vsaj za to sem mu hvaležna, da je takoj spakiral in šel, ko je ugotovil
[/quote]
ko je ugotovil, da je zatreskan v drugo…
jaz sem rabila še kak mesec, da sem ugotovila, da me je dejansko pustil zaradi druge….

Jaz pa se sprašujem, a sploh še obstaja moški, ki ne vara? Glede na prebrane in slišane zgodbe prevaranih partneric in glede na lastna opažanja, dvomim, da obstajajo.

Če niso geji – varajo z ženskami. Torej je enako za oba spola.

Za svoja prepričanja je pa odgovoren vsak sam. Za izbiro dejstev, ki prepričanja podpirajo pa tudi. Da se najti (ali pa prirediti) dovolj dejstev, da podprejo katerokoli prepričanje.

No vprašanje ali pomislek, če obstajamo sploh moški, ki ne varamo…
Obstajamo moški, ki ne varamo svojih žena! Zakaj? Ker smo tako “staromodni” in “naivni”, da nočemo živeti, kot, da Boga nebi bilo!
Z ženo sem se poročil tudi cerkveno, torej zakramentalno, in sem pred Bogom in ljudmi, dal obljubo. Počutim se pravega DECA, ko stojim za svojo obljubo.
Tako sva z ženo prehodila, prebrodila že marsikatero preizkušnjo, ki naju je v edinosti utrdila.
Že več let sva v zakonski skupini, kjer odkrivava nova obzorja, ki nama pomagajo k skupni rasti, že spoznano pa utrjevati.
Na tej poti spoznavava pare, družine, ki so prav tako premagali, marsikaj, tudi poskus ločitve zaradi varanja… Namesto ločitve sta se vrnila na “nulto” točko, in iz tiste ljubezni, zaradi tiste ljubezni, ki sta jo imela kot fant in punca, skupaj stopila na pot kesanja, odpuščanja. To je pot trpljenja za enega in drugega, a je hkrati pot odrešenja in priložnosti, da skupaj stopita na drugo stran življenja, kjer je iskrenost, prava ljubezen, ki vse premaga v moči Boga.

Sicer pa ja za paziti, da se ne varamo z raznimi nadaljevankami… Torej, ne glede na to, ali me žena potrebuje ob sebi, se ji dogaja to ali ono, jaz hočem videti to nadaljevanko, to tekmo, biti tam… NE! Drug drugemu smo si potrebni, vredni in v priložnost.
Jaz se želim z ženo postarati in se Bogu Očetu zahvaljujem za sleherni korak in priporočam za vse, kar še pride.
Tudi zate, ki to bereš sem hvaležen, saj verjamem, da si dobra oseba in vredna, vsega dobrega.
Želim ti vse dobro.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Jaz ne bi kar tako puske v koruzo vrgla. Nekateri ljudje znajo dobro skriti varanje.
Malo odmisli na pisma, ne omenjaj mu. Bodi pa pozorna. Ne samo en teden. Vsak 2 moski vara. Tako, da me cudi, da ste nekatere tako naivne, da bi ga kar pod roko in kako da ste srecne z njim. Kjer je dim, je bil ali pa je ogenj. Urnik lahko, da ima isti. Mogoce v prostem casu kam ze vrsto let hodi. In zdaj pac tisti cas gre drugam? Ima sluzbo taksno, da bi se tam lahko kaj dogajalo?
Ce imas geslo od njegovega mejla, lahko tudi kdaj pokukas,kje se nahaja njegov telefon.. Pazljivost ni odvec, razen, ce ti je vseeno.
Meni kolegice pravijo, da sem nora, da ga preverjam. Pa nisem ljubosumna. Sploh ne. Ce si dobi drugo, naj si. Me ne moti. Nisem odvisna od njega, nimava otrok,tako da naju nic ne veze. Ne bom pa dovolila, da sedi na dveh stolih,zal.
Vedno pravim, ni me strah,da me prevara. Strah me je, da ne bi vedela. Tega me je strah. Poznam ogromno zensk,ki ne vedo za varanje mozev. In najhuje je to, da vsi vedo, le zena ne. Verjetno mu pa doma kuha,pere,lika, itd..
Zato sem vedno previdna. To mi je ze v navadi. Ko se tusira,precekiram zgodovino na telefonu. Ko imam slab filing,pogledam,kje se nahaja. Vcasih grem na sprehod namerno tam, kjer naj bi bil..
Vem za prav vse zenske, katere ga zelijo. Potem pac samo spremljas obnasanje, mimiko obraza itd. Oci ne lazejo!

je strah je samo izgovor, da mu lahko brskaš po telefonu in hodiš za njim. Zamisli se malo

Na kraj pameti mi ne bi bilo, da bi imela dedca, za katerem bi morala non stop vohuniti.
Pa saj to si ves čas pod stresom.
A ni potem boljš živet sam?
Če bi pa dobila kakšno takšno pismo, bi mu ga še isti dan pokazala in vprašala za komentar.
Ne štekam v čem je štos igrice, da bi pismo zamolčala in potem v nekakšni zasedi čakala na morebitni dokaz njegove nezvestobe. ???
Če mu ne morem zaupati, ga itak nočem. Ne rabim nobenga dokaza.
Svašta … za kaj boste ve porabile življenje, ccc.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Zdaj se bo razvila debata v smeri, da v zvezi zaupanje mora bit, potem pa naprej da kako naj mu/ji zaupam, če pa me vara. Dejsto je, da če eden zaupa, naj drugi dela v smeri da bo to zaupanje obdržano. Konec koncev pa, ko se pojavi sum varanja je ponavadi že prepozno, oz. je samo varanje že v teku.

Se strinjam z Margot-. Kaj je potem smisel, da si z nekom? Kako lahko trdiš, da mu zaupaš in da nisi ljubosumen, hkrati pa tečeš gledati zgodovino na telefonu, ko se tušira? Da bi mu dala sledilno napravo na telefon? Zakaj??
Če gre na pir, gre na pir. Lahko je to v sosednji gostilni lahko pa 40 km stran. Saj jaz tudi, če grem ven ne čepim 6 ur v istem lokalu.
Ne vem no..

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Poročena mati dveh nepreskrbljenih otrok se goni 6 ur po raznih lokalih. Zanimivo.

Poročena mati dveh nepreskrbljenih otrok se goni 6 ur po raznih lokalih. Zanimivo.
[/quote]

O bog no.. pa kaj je s tabo narobe?

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

O bog no.. pa kaj je s tabo narobe?
[/quote]

Ne skrbi – glede na zapisano veliko. NIma smisla.

Se pa tudi jaz strinjam z vama z Margot; če ni zaupanja – je brezveze.
In tisti zgoraj, ki stalno kontrolira in nadzira; lahko da imaš – ali pa še kdaj boš imela problem zaradi tega; predstavljam si sebe v tej situaciji, ko bi to izvedel. Najprej bi ti tvoja nadziranja verjetno potrdila, da je vse OK in ni ljubice – in potem bi ostala sama, točno samo zaradi nezaupanja in zahrbtnega nadzora.
Nekako ni izhoda iz takega začaranega kroga, kajne?

New Report

Close