Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mož ima (pre)velikega

Mož ima (pre)velikega

toliko o prednostih in slabostih velikih…

… tudi z mojo je težava glede tega…

… Ampak preko plota pa nobenih težav… (:-P)

Zanimivo, morda ima pa prav tista zgoraj, ki se sprašuje, če niso težave prišle kasneje, ko je strast upadla

Boli, ne paše, če nis zrajcana, ko si , je vcasih majhna bolecina se uzitek.
Drugace pa je dobra poza, da ti lezis, on je na tebi, tvoje noge pa so skupaj pred njegovim trebuhom, tako da mal zaviras in njemu ni treba merkat do kam ga da, ker lahko potiska do konca.Mal sprobavajta kaksn polozaj najbolj paše ob katerem oba uzivata…

Megi…rak na materničnem vratu….A pa je to sigurno pravi vzrok?
Sprašujem, ker me res zanima…tega še nisem slisala…

Ma daj nehaj s takimi! Kdo bi lahko tole vzel zares…

Ma logično, da ne! Prej bi rekel, da je “megi” dedec, ki se sedajle smeje 😉

thja… nikoli ne veš… lahko bi bilo tudi res…

… morda pa tip ni dovolj skrbel za higieno… Maslo, ki se nabira na moškem spolnem udu zna biti prekleto nevarno (eden od razlogov, da so muslimani obrezani, ker je v področjih kjer ni vode pač malo težje skrbet za higieno) za rakasta obolenja, tako na moškem, kot na ženski

Rak se pogosteje pojavlja tam kje ima ženska več kot 4 različne partnerje. Nekako tako statistika… Kar pa se muslimanov tiče, je resnica nekje drugje. Oni si ga po vsakem scanju vedno tudi umijejo! Če bi to počeli tudi mi, bi bili vsi bolj čisti!

ja… bi reku ja; prtedvsem v puščavi zelo skrbijo za higieno…

… to ni mišljeno kot kakršnokoli opravljanje muslimanov, ampak izključno za nekatera dejstva glede vere, ki imajo korenine v lastnostih tamkajšnjega življenja (zgodovinsko). Zakaj pa mislite, da ne pijejo alkohola in ne jejo svinjskega mesa??? Vse verske finte imajo podlago v real life; seveda pa je nekaj drugega, kako se to potem izrodi…

Eh, kako je v puščavi pa nevem! Ampak od tam tudi nimajo statistik o raku. Jaz sem se vedno spraševal zakaj je v moškem WCju nekakšno korito. Potem so mi povedali. Sicer pa še nisem videl koga, ki bi si ga tam tudi umival. Dejstvo pa je, da to pač v glavnem počnejo.

Svinjsko meso muslimani ne jejo, ker je škodljivo za zdravje(v zgodovini se je zaradi vročine zastrupila cela vojska s svinjskim mesom in od takrat je prepovedano). Alkohol se ne pije zato ker je človek v pijanem stanju “neprišteven” in je zmožen narediti stvari ki jih v treznem pač ne bi, zato se alkohol ne pije.
Eto to je to.

Hm, to je sicer res, ampak smo pa pri temi “prevelik/premajhen” 😉

Če ni skrivnost: o kakšni dolžini pa je tu govora? Da primerjam doma. 🙂

Glede na to, da je tu na forumu povprečje 21cm predvidevam, da nič manj kot ene 27cm. 😀

ja, pa po svinjskem mesu si žejen… alkohol pa itak vemo, kako vpliva še posebej na vročini…
To sem hotu povedat, da verske finte imajo svoj zato!

tak malo??? Po mojem si nehote zamenjal številki, pa je v resnici 72 !??

jest sm fukjen

:-))) pa še res si (:-P)

ella napisal:

>
> Svinjsko meso muslimani ne jejo, ker je škodljivo za zdravje(v
> zgodovini se je zaradi vročine zastrupila cela vojska s
> svinjskim mesom in od takrat je prepovedano). Alkohol se ne
> pije zato ker je človek v pijanem stanju “neprišteven” in je
> zmožen narediti stvari ki jih v treznem pač ne bi, zato se
> alkohol ne pije.
> Eto to je to.

Ni res.Svinjsko meso ne jedo zaradi tega ,ker ko so klali prase jim je to uslo.Ko je bezalo pred njimi se je pocohalo po Dzamiji.Zdaj pa muslici ne vedo po kateri strani se je pocohalo.ce bi pa vedeli bi pa drugo stran jedli.
Howgh govoril sem

To je pa zato ker mu manjka črtica spredaj 😉

e…. samo črtica, ki pa dost pomeni…

sm se spomnu tistega pravniškega odvetniškega:

Sodnik pravi:
Ubiti ne, oprostiti!

Tipkarca zapiše:
Ubiti, ne oprostiti!

Pa samo za vejico gre (:-P)

vi se kar hecate in govorite o muslimanih.
Povem samo to, da je tudi mene pri nabijanju strašno bolelo in ko sem to omenila g. sem po preiskavah dobila rezultat.
Rak na materničnem vratu to je bila ta bolečina ob nabijanju.
Upam, da sedaj razumete stvar in ne mešajte svinjine in muslimanov in higijene

Če te prav razumem, je bil torej vzrok za bolečino rak na materničnem vratu. Prej sem te pa razumela, da je bilo ‘nabijanje’ vzrok za raka na materničnem vratu. Med tema dvema trditvama je pa velika razlika.

mm -seveda je res kar sem napisala, nič ne pišem v kar nisem sigurna.

Si res imela raka na amterničnem vratu?

Si hodila na kemoterapije? zdaj je vredu?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

hm…za spolni odnos obstaja še najmanj deset drugih besed
ok no sej vem, da to ni bistvo tvojega posta, ampak tole natepavanje zasenči vse 😉

New Report

Close