Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mož ima (pre)velikega

Mož ima (pre)velikega

Imela sem dva fanta. Prvega z »normalnim« in drugega mam s (pre)velikim. Ko sm seksala s prvim mi je bil seks čudovit v vseh položajih. Ko zdaj seksam z možem me pa boli ko natepava. Ko buta ob maternični vrat. Tak neprijeten občutek mi je da ob natepavanju ne morem uživat. Že ko sva začela s tem sm mu povedala da me boli in od takrat dalje najin odnos temelji na oralnem seksu. Pa sva oba nekak zadovoljena. Vem pa da si mož želi tud več natepavat, Rada bi mu izpolnila to željo, nebi pa rada da me boli. Sva že probavala da ne prodre do konca a kar naprej merkat … Nisva prišla nikamor. Počas bi že rada mela kakega otroka ki pa se ga brez natepavanja tud ne da ustvarit.
Kaj predlagate? Hvala.

Nerodna zadeva

Ja zelo heheheh

pol mu ga odgrizni…

Kaj sta že poskusila s položaji kjer je možnost tega da prodre globje vate skor nemogoče …. npr. … ti ležiš na hrbtu in imaš noge skupaj ampak čisto skupaj on pa je na tebi …. že zato ker nog nimaš narazen ampak skupaj ne more prodirati tako globoko kot sicer 🙂 je pa full prijetno vseeno

hm…. potem bi mogoče šlo tudi to da mu ga držiš med rokama med seksom … težko ti v besedah povem kako … poskusi mu ga vržat vmes, podobno kot …. narediš nekakšen obroček vmes, ki ga stiska še bolj kot nožnica …. in posledično s tem tudi prodira manj globoko …

verjetno so še kakšne tehnike vendar se jih več trenutno ne spomnim

poskusi pa povej kako se kej obnese )

Bova probala 🙂
Hvala Maška !

Pa bodi zgoraj in ti njega natepavaj. Sama poskrbiš za globino, ritem…

bo šlo?

Se strinjam z Iskušeno!

Vse se da, le treba je probat….pa ne nevem v čem je problem, če pa se, da sexat, da ti ga ne postine čisto noter…mene včasih tud boli, pa mi ga ne potisne čist do konca pa ni nobenega blema,pa normalno sexama…

To pa vem kako ti je! Jaz sem imel eno prej in je bilo podobno. Vedno sem moral paziti, da ga ne zarinem do konca, od zadaj je bilo še težje. Vedno jo je bolelo. Pa nimam extremnih mer, mogoče malo nad povprečjem. Je bilo pa res tudi to, da je bila tista zelo suhcena, dočim sedanja je pa kar dobro nabita in jo boli samo včasih pri kakšnem ekstremnem prodoru. Z analo sva nehala pa ravno zaradi preširoke “glave”. Skoraj vedno je šlo boleče, pa če sem se še tako trudil, da jo sprostim. Bog ne daj, da bi ga pri tem zaril do konca…

ja pr nas je blo tko.in ta poza da lezis in mas noge skup on pa je na tebi in jih ma narazen je zakon.js ti povem da se ne bi vec odpovedala velikemu,ker pase bl kokr s tamalim-normalnim.

nehajta natepavat, pa se začnita ljubit

praviš ” z možem”, ali te prej ni bolelo s tem istim tipom?
mislim,da nisi dovolj vzburjena, zato te boli, moja prijateljica je imela iste težave, leto pa pol je bilo vse v najlepšem redu, potem ko se je strast polegla pa jo je kar motilo to in ono, prevelik,pregrob, itd…..

rabiš drugega kurca.
imej moža za oploditev za uživanje v seksu pa drugega.
se ti javim. mam 17 cm velkega.

Kaj pa, če te ne vzburi dovolj? Namreč, mislim, da je maternični vrat tisti, ki se “postavi pokonci”, ko je ženska vzburjena. Če jaz nisem dobro vzburjena, boli ko hudič. Če iz mene teče, bi mi dal lahko notri tudi raketo, ki bi jo zarinil do konca.

In sto pikcam…. Včasih se je lepo ljubiti, včasih se pa fajn dat dol k krava.

he ha dobro napisano direktno pa iskreno:!:)
dej ti ga jaz zarinem v tamalo.

Boli me samo takrat, kadar nisem zrajcana, drugace pa sploh ne cutim da ima daljsega.Zato se vedno najprej potrudiva, da sm ornk zrajcana in potem paše v vseh pozah.

Mene je predvsem zmotilo v tvojem pisanju, da nimata spolnega odnosa.

Kajti natepavajne ni spolni akt ali sex ali kakorkoli že temu rečeš.

Sex je ponavadi odnos dveh ljudi, ki sta za isto stvar.

???

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož ravno to sem sama želela napisati.
M

imela enake težave………….posledica……… rak na materničnem vratu.

Hoo,ho tudi jaz se javim in ti raketo turnem u obe garaže,ha,ha.

:-))) piz.. ste svije

ja, verjetno eden boljših načinov

točno tako…

sploh ni mus,da je od velikega…

uf.. zaje*…

New Report

Close