Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož kadi hašiš

Mož kadi hašiš

droga ne sodi v druzino, kolk pa ste stari. Ko ti bo pa froc kadil pa boste tudi rekli, eh saj nkc ni, naj se sprosti malo z travco in hasisem, koko..saj tu pa tam nic ni? nehajte si metat pesek v oci.. za sprostitev je treba vzet drogo, alkohol, tablete? pa kaj je z vami. Naj se ukvarja z zeno in otroci to mu mora bit sprostitev. Vprasajte se, kako clovek postane alkoholik.. tako da zacne z enim pivom… dddd

Si kdaj razmišljala, da bi mu pustila dihati ? Meni je samo ena štela evre pa je že dolgo bivša. Zdajšnja je pa normalna in njej pa otroku nudim vse in še več. Predvsem sem pa vsak trenutek z njima, ko sem lahko. Pri bivši sem pa našel vsak izgovor, da sem lahko šel, ker me je stalno nadzirala.

Uuuu en joint, pa pravi drogerasi hahaha:)) glej, tudi po “sproscujocem” ukvarjanju s takole zeno in otroci, pase se kaksna drugacna sprostitev;)

V bistvu nima veze, kaj bos rekla ko bo froc kaj skadil…ker ga niti malo ne bo brigalo, kaj ti pravis na to:)))) lahko se ti na glavo postavis, pa bo kadil kar bo sam hotel…in kaj ko ga bos dobila? Bos sla po test pa ga testirala? Se vec bo kadil, samo to bos dosegla:)

Mislim da je nabolje da ga pustiš, halo 30€ na mesec mu zmanjka in to slediš … edino čudno je da ni prešaltal na kakšne trde droge da to sploh prenaša doma.

[url=http://bit.ly/3pr5FyK][b]KRIPTO VALUTE: NALOŽBA/VARČEVANJE ZA POPOLNE ZAČETNIKE (10€/TEDEN)[/b][/url] Način varnega investiranja v kriptovalute. [url="http://bit.ly/3qnTQL9"][b]NAVODILA ZA AVTOMATIZIRANO TRGOVANJE S KRIPTOVALUTAMI[/b][/url] [url=https://kriptoslovenija.si][b]KRIPTOSLOVENIJA.SI[b][/url] Skupnost kripto entuzijastov in popolnih začetnikov. [url=https://bit.ly/3bM8pn5][b]BINANCE.COM[/b][/url] Menjalnica z največjo in najboljšo ponudbo in vplačila/izplačila direktno na bančni račun.

že tako in tako je že veliko pijanosti in domačega nasilja, zdaj pa še droge….

Ma kakšni glupi komentarji no. Od kdaj pa je to v redu da se nekdo kakorkoli in s čimerkoli omamlja ? Joint je ok? Kajenje je ok? Alkohol, droge..? Ma kje živite? In to za nekoga, ki naj bi skrbel za družino in vedel kaj pomeni odgovornost! Vse bi vas začasno sterilizirala in dovolila parjenje le takim, ki bi dokazali, da so dovolj sposobni in odgovorni za drugo živo bitje. Družino pa res ne bi smel imeti vsak.

Thc ostane v “možganski maščobi” tudi do 10 let! Če greš za pilota ali astronavta moraš biti zdrav, kar pomeni nikoli uporabnik drog, ker ti jih zazna, pa čeprav je to bil le en joint v srednji šoli npr. Se od svojih sanj kar hitro posloviš in prav je tako. Za vsako službo bi to moralo biti: testi za alko in vse droge. Kaj je p….ce? Težek lajf a? Imet ženo in otroka službo prehudo za vas? Pff moški pa taki. Odrežite si ga, niste ga vredni

Jao, jao, tle preko tipkovce ste vsi jaki pa pametni. Očitno od vas nobeden ni imel odvisnika pri hiši.

Vedno, ampak vedno sta dve plati te zgodbe.

Začnimo pri možu. Najprej bi bilo dobro, da avtorica zleze iz milnega mehurčka, da je se mož zaradi nje in družine spravil v red in da je konec zgodbe o odvisnosti. Odvisnik se nikoli ne ozdravi, ampak samo ZAZDRAVI, je bistvena razlika. Pri odvisnosti je VEDNO možen ponovni izbruh. Odvisnosti kot bolezni se odvisnik nikoli ne reši, samo s posebnimi mehanizmi se jo oči obvladovati. Ne obstajajo brezveze prav deli terapije, ki obvezno vključujejo svojce, da se jih mal strezni in o odvisnosti kot bolezni poduči. Ne branim ga, ne upravičujem ga, partnerici povzroča stres z uživanjem nečesa, česar ona noče blizu hiše. Js sm odrasla v družini alkoholikov in pač s partnerji, ki so uživali alkohol, se nisem obnesla, ker mi je samo vonj odprl stare rane in me sprovociral.

Trava je zdrava je res samo do neke mere. Polno polje psihičnih bolnikov, ki so skadil tok skanka, da so bli tri dni pokonci in jih je odfukal v tako hudo psihozo, da jim sam leponex zaleže, pa verjem, da leponex ornk zniža dopamin, da jih čisto podebili, da reveži razmišljat ne morejo.

Bi pa raje, da pusti 30€ mesečno za skank k pa vsak dan v gostilni za dva velka pira, da se sprosti po šihtu, če že moram zbirat manjše zlo. Un se zapoha, sprazni hladilnik pa gre spat, alkoholiki so pa zelo pasivno agresivni, pa se tega sploh ne zavedajo. Tud po dveh ta velkih pirih, “ki jih ne čutijo in so za volan zihr še dobri, sej ni tok promilov”. Brez zamere, a ta forum je zelo očiten odraz, koliko pasivne agresivnosti smo nevede ponotranjili kot kultura, da je tolikšen del slovenskega spletnega dogajanja tako strupen, ko so ljudje lahko brez zavor.

Koliko ljudi kap zadane, ko izpolnjujejo vprašalnik za alkoholizem in je razlika, med tem, kaj ima slovenska kultura za alkoholizem in kaj alkoholizem v zdravniški praksi je, zelo različna in si ne dajo dopovedat, da so pijanci, čeprav je v naši kulturi neka količina nekaj povsem običajno in “saj vsi tako počnejo pa noben od njih ni pijanec, ima dober avto, hišo in družino”.

Nadaljujmo z avtorico. Iz njenega stila pisanja razberem, da ima zelo odklonilen odnos do zadeve. Jo povsem razumem, a bo morala razumet, da bo s takim vedenjem odvisnost pognala še globje in da moževo skrivanje sama podžiga s svojim “pizdenjem”.

Druga stvar, ki me je zmotila, ker sem nekako med vrsticami razumela, da od njega pričakuje, da je resen moški, da ma otroke in da se mora zarad otrok in družine zrihtat. Treba se bo sprijaznit, da je proces zdravljenja odvisnosti uspešen dolgotrajno samo, ko odvisnik dojame, da se mora zresnit zaradi sebe in ne zunanjih pritiskov. To svojci pogosto spregledajo. Da je zdravljenje uspešno, ko motivacija pride od znotraj in ne zaradi njihove pritiska na njih. Ker proces zdravljenja traja vse življenje, recidivi niso neizogibni, niso pa nekaj, zarad česa bi morala popokat otroke, ker so tako hudo neobvladljivi. Najbolje, da mu trobi, da se mora skinit zarad frocov, on spet recidivira pa ji je obljubil, da je zadnjič blo res zadnjič, in ona popoka otroke in gre. Ja itak, da ga bo zabljuzu še bolj, ker je z njenim odhodom zgubu zunanjo motivacijo (njen pritisk).

Tretja stvar, ki pa je, je pa njena potreba po nadzoru – js mam partnerja eno leto, ma svojo firmo, svoje delavce, svoj tošl, enkrat ga nism vprašala po bančnem računu. Kva pa mene boli kurac, kam od dnar devle, sploh 30€? RESNO? Pa da mi partner zapizdi, kam sm dala svojih 30€, pička ti materina, neki gre pa loh tud zame, brez da se tebe vpraša.

Draga gospa mamica, ne podlezite pastem otrokocentrične družbe. Odrasli morate najprej zase poskrbet, da date lahko otrokom maksimum od sebe. Ne bo šel triletnik v službo namesto tebe, ko boš pregorela. Vem, da je to zlo težko slišat, ker imate možgane od nosečnosti transformirane in čutite drugače. A vedite, čustev si ne moremo izbirati, lahko si pa izbiramo vedenje, zato pa mamo hipokampus (center za odločanje) in prefrontalni korteks (obvladovanje čustev). Bodite srečni tisti, ki so vam ti centri normalno razviti, nimamo vsi te sreče.

haha zagrenjena da se čez ekran vidi. Je mev rajš flašo kot tebe?

To je tebi zagrenjenost? Ccc.. ne morem gledati kako se ljudje uničujejo za brezveze, namesto da živijo kakovostno. Zakaj je treba biti omamljen? Sploh kdaj. Pa sem spadajo še tableti in vse ostalo. Ne boste nikoli ušli od sebe. Se je treba kar lepo soočiti z vsemi težavami prej ali slejnin sam s seboj.. ni druge. Trezen pa prej najdeš rešitev in živiš lepo naprej, ne pa da si vedno v rikvercu. Povej če nimam prav.

Z omamo so samo še dodatne težave, kregarija, nesreče, vsi okoli tebe trpijo. Zakaj bi to človek delal od sebe? Ne morem razumeti in tega ne bom nikoli podpirala.

Haha. Popolnoma isto sem pomislila. 🤣🤣

Enako mislim kot komentator “na verigi”😅

Prosim prilepi link to znanstveno podprtega članka oz. podobnega dokumenta, kjer je dokazano, da so pri nekom zaradi enega jointa v srednji šoli čez 10 let pozitivno testirali na thc. Kakšne nebuloze, bog pomagaj.

Ne potrebuješ dokumenta, le dovolj resno službo in testiranje na nivoju. Pa ne v Sloveniji a ne. Raziskav imaš kolikor hočeš na netu, kar poišči si kar te zanima.

Je marsikaj že znanega, pa še veliko kar se ne pove v javnosti glede tega. A vsak na koncu izbere tako kot mu paše. Enkrat zadetek, vedno zadetek. To je žalostna resnica in imajo prav, da v take pomembne službe zadetkov enostavno ne sprejmejo. Že med hujšanjem ali telesno vadbo se lahko začne sproščati THC, ki je bil shranjen v možganih. 0.00000001 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je včasih dovolj, da ti za trenutek zamegli um. Pa adijo par sto ljudi ali projekt vreden par milijard..

Še ena zanimivost:
“Though not detectable by standard drug testing, technically THC can remain in someone’s body for thousands of years if the body is properly preserved, as seen when a 4,000 year old Egyptian mummy had trace amounts of THC from hashish detected in its hairs, bones and soft tissues”

A se hecaš? Po tvojem: skadiš enega in čez 5 let telovadiš, potem se ti pa thc sprosti iz maščobe in strmoglaviš letalo.
Od kje ljudje jemljete povezave? Ta psihološka trditev, da ljudje, ko česa ne razumejo, si ta del preprosto izmislijo, ker ne prenesejo stanja nerazumevanja.
Predlagam, da prebereš kakšno medicinsko knjigo in potem pišeš dejstva in ne nebuloz

Še zdaj ne morem verjet kaj eni napišete OMG

Wooow da pa zaradi tega težiš in si zaskrbljena.. Omg… Tibpa res ne veš kaj pomeni problem v vezah, in če mu težiš zaradi tega, lahko samo rečem, ni čudno da se skriva, rabi sprostitev. Bi pa priporočala tudi tebi kakšen dim, da ne hodiš k mami spravljati jezo ven, bobispuhtela vsa jeza s hašišom. Veš kaj, bodi vesela da te ne vara, da ne hodi po cele noči ven, da je spoštljiv do tebe, da ji agresiven, da je dober oče in mož… Tvoj problem sploh ji problem zabtukaj gor, k večjemu si ti zategnjena in zatežena.

So ljudje, ki vedo več kot ti, sprijazni se. Če dobim link čez vikend do yt videa v katerem je to moj prijatelj iz Kalifornije razložil, ga prilepim.

https://www.health.harvard.edu/blog/teens-who-smoke-pot-at-risk-for-later-schizophrenia-psychosis-201103071676

Dejstvo je da ste nekateri pač obsedeni s to mržnjo do marihuane, za vas je vsak ki skadi en joint v mladosti, že težek drogeraš za celo življenje….pa če zvečer enega skadi, bo uničil družino:))
Dejte se rajš vprašat, a buljenje v telefone, računalnike, televizije po cele dneve pa paše v družino?? To pa ni droga?? Za moje pojme veliko hujša kot en faking joint! Zapostavljanje otrok zaradi ekranov… ekrani pri jedi, ekrani na wc-ju…nič komunikacije v družini…pa še se da naštevat…marsikatera novodobna droga je veliko veliko bolj škodljiva od jointa, samo vi si jo nočete predstavljat kot drogo.
A potem je boljše da partnerja zvečer buljita vsak v svoj ekran in se usajata po takih forumih, kot pa da se skupaj vsedeta in skadita joint? Pomoje tale tip od partnerice nima več namena postat pilot no….za razmerje je pa druga varianta sigurno veliko boljša….

Tipičen odgovor nekoga,ki si zatiska oči pred resnico,pa čeprav mu zgoraj vse jasno piše…..

Meni iskreno ne spremeni življenja, če nekdo kadi, pije, se drogira ali karkoli. Dokler se me direkt ne tiče, sem lahko tudi tiho in si mislim svoje. Dejstvo pa je, da je marsikaj na tem svetu laž, zavajanje, manipuliranje, zaradi drugih ciljev in namenov. Kadarkoli opazim, da vlada ali sistem nekaj promovirajo ali forsirajo, se od tega popolnoma distanciram. Vedno do sedaj sem imela prav. Karkoli rečejo, samo obratno naredim. Sploh mi ni treba razmišljati. Isto je s temi jointi. A ni najbolje imeti zadetke v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije? In ja, telefoni tudi pašejo do neke mere sem not. Zaradi mene končajte vsi na iglah, če je to edini način da se soočite z življenjem in edini vir sprostitve, kaj vam čem. Obstajajo pa bolj zdrave alternative: smeh, šport, narava, meditacija, molitev, … možnosti neskončno. Lahko si zadet od sreče, adrenalina, ljubezni, ni treba vedno iskati najbolj toksične varjante ne. Samo kot mnenje. Vsak pa ve zase najbolje

Ne. Jaz redno kadim ze kake 5 let. Urinski test je negativen po 5-10 dni 🙂

Zaradi trave in z njo povezanega kriminala in/ali brezdelja sem na lastne oči videla propasti mladoletne fante in dekleta. Sej če mi ne verjameš, ni treba. Lahko se smeješ, ampak sem imela edinstveno priliko videti življenje, kot ga ne vidi skoraj nihče od vas in ga tudi nikoli ne bo. Vaše hčere in sinovi, kaj počnejo, ko so sami, če jim daš prostor za dobivanje in travco. Saj so tudi kakšni lepi družabni trenutki zaradi travce, ampak ne odtehtajo tega, kar se dogaja zaradi nje. Ko se življenje začne vrteti okoli nje in samo še o njej razmišljajo, kje jo bodo dobili, kje skadili, kje dobili denar, pa udarijo živci, jeza, maščevanje. Eden drugemu nož v hrbet zabijajo zaradi ene pof*** trave. Nisem še videla, da bi to počeli ljudje zaradi telefonov.

Ja ka pa se te z dzanari druzis?? Bek hodi od totih

https://www.youtube.com/watch?v=YZ4amu3i-dQ&t=1372s

Pa saj ne morem verjet zato pa je trava še vedno ilegalna v Sloveniji z tako miselnostjo. Sam sem bil nekoč alkoholik v tem času sem imel ponavljajoče depresije,izbruhe agresije(tudi nad družinskimi člani). Z alkoholom sem pred nekaj leti popolnoma prenehal v tem času nisem spil nič kar vsebuje alkohol. Mi je pa prijatelj za depresijo priporočal,da skadim manjše količine trave. Tako sem pričel z tem imam obdobja,ko se počutim bolj depresivno in takrat skadim več, in imam obdobja,ko po par mesecev ne skadim niti enega in brez kakršnekoli abstinenčne krize preprosto rečem, da nebom (toliko o tem,da trava povzroča odvisnost). Izboljšal sem partnerski odnos,odnose z otroci in nasploh svojo socializacijo v družbi. Sex na travi je fantastičen priporočam probat tistim,ki ste tako zagrenjene mogoče pa se sprostite. Tisti,ki jemljete travo kot nevem kakšno drogo je še sigurno niste poskusili. Droga so za mene cigareti,alkohol to kar je legalno in res,ko začneš je težko prit ven iz tega iz lastnih izkušenj. Trava sploh nima takega baubau učinka kot eni tu napihujete mal izboljša voljo do življenja in počutje in to je to še vedno sem pa na učinku trave sposoben poskrbet za čisto vsa opravila vbistvu dobim še večjo voljo do dela.

New Report

Close