Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož kadi hašiš

Mož kadi hašiš

Odgovor na objavo uporabnika
Oh joj, 06.01.2021 ob 23:19

Ma kakšni glupi komentarji no. Od kdaj pa je to v redu da se nekdo kakorkoli in s čimerkoli omamlja ? Joint je ok? Kajenje je ok? Alkohol, droge..? Ma kje živite? In to za nekoga, ki naj bi skrbel za družino in vedel kaj pomeni odgovornost! Vse bi vas začasno sterilizirala in dovolila parjenje le takim, ki bi dokazali, da so dovolj sposobni in odgovorni za drugo živo bitje. Družino pa res ne bi smel imeti vsak.

Thc ostane v “možganski maščobi” tudi do 10 let! Če greš za pilota ali astronavta moraš biti zdrav, kar pomeni nikoli uporabnik drog, ker ti jih zazna, pa čeprav je to bil le en joint v srednji šoli npr. Se od svojih sanj kar hitro posloviš in prav je tako. Za vsako službo bi to moralo biti: testi za alko in vse droge. Kaj je p….ce? Težek lajf a? Imet ženo in otroka službo prehudo za vas? Pff moški pa taki. Odrežite si ga, niste ga vredni

Ti si fuknjena ali kaj?

naj si da duška. če je po tem vredo.

kkadim že 20let. imam službo, sem starš, in imam vse poštimano v glavi.

Pozdravljena,

Ne vem ali bo ta tvoj nehal ali nadaljeval, običajno se nadaljuje na skrivaj z kajenjem, dokler je še hašiš si lahko vesela, ko 1x ne bo zadeval več hašiš, se običajno posega po bolj trdnejših opijati.. in temu ni konca.. konec se že v naprej ve …

Nujen je resen pogovor … ali opazuj kaj se dogaja…

ne poslušaj komentarje da je bogi revež ..to pišejo podobni….

 

Bolje 30€na mesec kot 300€za alkohol,tko kot je predhodnik napisal,enega zvečer skupaj ne škoduje nikomur,da boš pa zaradi te stvari razmišljala o razhodu,dobro premisli

Moj pa pusi Corono.

Odgovor na objavo uporabnika
Limonca645, 14.01.2022 ob 08:40

Moj pa pusi Corono.

Uh ravno tako moja…haha, jaz pa nič.. no evo midva lahko greva na kavo ,.. dokler ona dva prideta ven iz tega haha, lep dan še naprej…,ponudba velja… 🙂

Lej, glede trave ne vem, so ti že drugi napisali. Glede 30 evrov – resno kontroliraš vsak evro? Saj to je za znort! Če niste v hudi finančni stiski in zaradi manjka 30 evrov ne moreš kupiti hrane za otroka, dobro, potem je za težit. Če pa ni tako, potem pa res ne vem, kaj ti špila.

Aja, *manka.

Pa še to: priletela bi s testom? Cel žur, ej.

Ti si zamleta zafustrirana ženska….bogi mož

-trava ni prehodna droga ne greš iz trave nujno na kaj močnejšega. Jaz jo kadim par let insem nikoli v življenju poskusil trde droge.

-trava in zasvojenost: trava ne povzroča odvisnosti, jaz na vsakih par mesecev preneham z kajenjem za kakšen mesec ali 2 brez enega samega problema.

Trava in družina: Noben problem,na učinkih trave nisem nikoli bil nasilen in škodljiv do nikogar. Otroci za travo ne vedo. Skadima jo skupaj z partnerico za začinit najin odnos po tem ko dava otroke spat. Otrokom trave ne pustim kadit dokler ne odrastejo in dokler se jim možgani še razvijajo,potem,ko začne služit svoj denar mi je čisto vseeno.

Tvoj mož zapravi 30 eur za razvado kar je ravno 5g trave,spet ni to neka količina,da bi avtorico moglo skrbet.

Skratka brezveze debatirat po drugi strani pa alkohol uniči večino družin v Sloveniji in je družbeno sprejemljiv. Jaz še nisem slišal za primer da bi kdorkoli na travi udaril partnerico ali otroka.

-nevarna je pa kombinacija alkohol-trava to ni za kombinirat preprosto ne gre skupaj.

Peace 🤗

Vauuuu. 30e zapravi. To pomeni da par krat na mesec kadi. Ce se zveza ne bo obdrzala bos kriva definitivno ti, ne on. Kdaj ste pozabili ziveti, ljudje?

Imaš test thc v lekarni

 

postavi ga pred dejstvo.A se bo šel testirat in končal s tem  ali pa naj izgine iz tvojega življenja.Če danes potrebuje 30 eur bo drugič potreboval 300.Ti boš delala on pa ga bo sviral okrog s prijatelji.Poznam en tak primer.Moji znanki je prekipelo in je spokala s otrokom v drug kraj.Star pregovor pravi “pijanec se spreobrne ko se v jamo zvrne” .Prepiričan sem ,da to velja tudi za zasvojence.No obstajajo izjeme

Tu ni problem v hašišu, ampak v tebi in njegovem copatarstvu.. kdo si ti, da boš njemu karkoli dovolila, ali prepovedala… vsak mesec zmanjka kakoh 30 EUR od njegove plače… prosim, hallo? se sploh slišiš? Ravno ta tvoj odnos do njega, je vzrok za to, da potrebuje se zadet! In s časom bo potreboval še drugo partnerico, ker tega ne bo živel več dolgo. Tako, da osreči ga, in ostani pri mamu.,

 

Odgovor na objavo uporabnika
alojz909, 15.01.2022 ob 21:09

postavi ga pred dejstvo.A se bo šel testirat in končal s tem  ali pa naj izgine iz tvojega življenja.Če danes potrebuje 30 eur bo drugič potreboval 300.Ti boš delala on pa ga bo sviral okrog s prijatelji.Poznam en tak primer.Moji znanki je prekipelo in je spokala s otrokom v drug kraj.Star pregovor pravi “pijanec se spreobrne ko se v jamo zvrne” .Prepiričan sem ,da to velja tudi za zasvojence.No obstajajo izjeme

Ne primerjaj trave in alkohola alkohol povzroča hudo zasvojenost psihično in fizično trava pa zgolj psihično se pravi,če hočeš lahko z njo prenehaš brez nekih simptomov odtujitve in te zato ni potrebno vezat na posteljo kot to morajo pri nekaterih na odvajanju od alkohola.

Upam, da se ga bo tolk  zapušil, da uvidi, s kakšnim zmajem se je poročil. Še bolje, da vzame lsd.

Odgovor na objavo uporabnika
Grem k mami, 01.01.2021 ob 11:46

V mladosti je bil uživalec trave, pred poroko je odnehal z grdimi razvadami, se spravil k sebi, zaposlil in dobila sva otroka. Včeraj popoldan je dobil klic prijatelja, naj pridemo vsi skupaj na “žurko”. Planov ni bilo, razen za čepet na kavču, povečerjat in odit spat. Smo šli vsi trije, ker naj bi bili tam tudi drugi otroci in samo do 23h. Pivo sem, pivo tja in cigareti. Vsi so bili pijani, Neža pa edini otrok. Prosil me je če lahko potegne en dim s starimi znanci, ker bo novo leto in mu nisem dovolila, bili so okrog mene in mi govorili naj popustim, nisem in hotela sem samo domov. Rekel je da se gre samo poslovi in so izginili. Po naju je prišel čez 2h zadet kot rastafarijanec. Odšli smo domov s taksijem, vozit tako ni bil sposoben in taksista spraševal če je kdaj kadil hašiš. Prejle gre po avto in spet je prismrdel po temu. Rekel je, da mu z ust smrdi še od včeraj, vem da je na novo kadil zaradi na pol zaprtih oči. Zdaj je šel nazaj spat, ga kao boli glava. Za nekaj dni grem z Nežo k mami, moram dat ven jezo, ni me še prizadel do te mere, da bi začela razmišljat, če je sploh dober oče in kaj je naredil za otroka skoz leta, mislim da kadi ta hašiš že dlje časa in je novo leto načrtoval že prej. Vsak mesec izgine kakšnih 30eur od njegove plače in jih sem prepričana da pokadi, govori pa da je tankal, za olje v avtu, svečke, nek ventil skos nagaja, skos ta avto. Obstajajo laboratorijski testi, recimo tako kot dobijo thc iz las in razkrijejo, kako dolgo kadiš to stvar ali izveš samo, če si kadil ali ne?

 

Js bi te še isti trenutek poteral nekam…in pol ženske jokcate tu gor…same ste krive, ker normalno dec bi pa bil z takšno

Jaz da sem ženska v hipu bi se pobrala domov z otrokom in če je mož v taki situaciji dala karte na mizo….

In ja tudi če je nehal kaditi, piti je vedno potencialno da ponovno se začne in da ne začneš moraš imeti prvo jajca in drugo pidpiro in če tegavni bi pomoči…

Čimprej od takega proč, ßkoda vas( če niste kot on) in otroka!!!

Mene pa zanima, zakaj ste klicali taksi? Kaj nisi ti sposobna avto peljati? Zijaš mu v finance? Za 30e delaš zdrahe? Svašta.

Ubogi dedc, baba mu ne pusti, da bi postal džanki, kakor je že enkrat bil…dajmo mu dobrodelno zbirat denar za kako močnejšo drogo, da bo revež zdržal ob taki furiji. A za otroka tut kaj nabavimo?

Budale blesave, zajbavaš se lahko dokler nimaš svoje družine, da se pa pred otroka pokaže zadet kot mina pa ni vreden naziva oče.

Vorašal te je če lahko?? Jaz te nebi vorašal. Ce bi mi rekla naj neham bi dobila bombo!

kaj pa mislis da si krava

Odgovor na objavo uporabnika
Resno, 05.01.2021 ob 19:11

Res? Za dovoljenje te mora vprašat? Bogi revež…….

Moj tudi občasno kakega skadi pa ti zagotavljam, da je boljši mož in oče kot pa marsikateri “čistun”.
Ne pije alkohola, ne hodi okrog po gostilnah, ne ponočuje ampak se pa enkrat na mesec dobijo s prijatelji (moška runda) vsi odgovorni možje in očetje pa skadijo kakega za sprostitev. Pa kaj pol?
Gre od doma ko otroci že spijo in pride čez par urc domov. V bistvu ni v škodo nobenemu tako, da res ne vidim v čem je problem. Bi me motilo, če bi prišel mrtvo pijan domov, tako pa je čisto normalen, ker učinek po urci ali dveh že popusti.

Res ene ženske se morate malo skulirat pa boste dosti bolj srečne.

 

Ne morem verjeti, da ženi, materi, ni nič posebnega, če se mož drogira in ga celo zagovarjate, da “samo” občasno…..

New Report

Close