Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je zelo užalil, zdaj pa se zgovarja, da se je hecal

Mož me je zelo užalil, zdaj pa se zgovarja, da se je hecal

Tole je skuhana tema za promocijo starsevskega cveka preko radio1 in avdića.

Zdej se komentira že na facebook-u, da bi čim več uporabnikov fb obiskali medovernet

Zdej pa ce cte komentirajte še naprej.

Ahahahaha… Tale zmaga 😀

Potem je treba pa k Rebolju, ker on rešuje urgentna stanja, pa če so to slovenska ali bosanska, glede na mon ali radio people.
Glejte pa vseen, da vam hec ne bo prišel v navado in bo potem kaj Rebolj spet reševal. Ker je bilo tudi nekaj imitacij. In pol še klic na mon in obrazlaganje, pa potem mogoče še vic propade. Je pa res, vsak ima svojo politiko, noben bosanc se ne buni, če mu plačaš, no?

1916? WTF

Izmisljena zgodba za potrebe radijske oddaje.

Ja kaj…..lepo mu odgovoriš……ja kaj je hišno prase?……..:D

Če imata sicer v redu odnos, potem ne vem, zakaj bi se toliko sekirala. Imel je trenutni “navdih”. Nasmejala bi se in dobro poseksala, pa bi imela oba lep dan.

Ko bo naslednjič kaj hotel od tebe, začni runkati po prašičje, pa se nasmejta. In to je to.

joooj se smeejiiim….da naj mu reče ona
” TI MOJ PUJS, O TI MOJ PUJS…

suupeeer 🙂
ta nasvet pa je bil prva liga ! 🙂

Bravo, bravo in še enkrat, bravo!! Okusno razmišljanje in zapis, vsaj tokrat. 😉 🙂

a je naučil iz radia ena od denisa audiča ko je zadnjič na radiu govoril o tem, kako se vam zdi to
ostani še minutno moja mala prasica, kraljica hehehe
pol so pa odprli telefonsko linijo da so klicali kako se jim to zdi in je ena ženska celo rekla da ji je všeč če ji mož reče prasica hehe

Bravo, bravo in še enkrat, bravo!! Okusno razmišljanje in zapis, vsaj tokrat. 😉 :)[/quote]

Pa še kdaj, silviana, hehe, Sej ne bi komentiral, samo mi res ni jasno, kaj lepega vidijo nekateri v tej besedi. Jst imam samo asociacijo na okusno pečenko, ki jo z veseljem pojem, to pa bogami z sexom nima nobene veze. Edin, če se na drugi strani mize isto masti kakšna privlačna ženska in slastno požira dobro pečen kos mesa ter na koncu vse to zalije z vinom. Po vinu in dobri mezi, se pa ve, kaj sledi, hehe.

Bravo, bravo in še enkrat, bravo!! Okusno razmišljanje in zapis, vsaj tokrat. 😉 :)[/quote]

Pa še kdaj, silviana, hehe, Sej ne bi komentiral, samo mi res ni jasno, kaj lepega vidijo nekateri v tej besedi. Jst imam samo asociacijo na okusno pečenko, ki jo z veseljem pojem, to pa bogami z sexom nima nobene veze. Edin, če se na drugi strani mize isto masti kakšna privlačna ženska in slastno požira dobro pečen kos mesa ter na koncu vse to zalije z vinom. Po vinu in dobri mezi, se pa ve, kaj sledi, hehe.[/quote]

Ne spregledat poudarka.

oliva, videl sem, preden si ga ti v črno ofarbala in razumel besedo. Ti raj men povej, zakaj ti prvo črko oliv(e)a, ne piseš z veliko. Pa ni treba v tej temi, povej kdaj drugič, pa še nekaj povej, a bi ti mene utopila v žlici vode, al si vesela, da nisem nastradal v tem potresu v italiji!?

to je nekaj kar moraš rešiti s partnerjem. pa sej veš kakšen je: če se velikokrat heca, potem je to res zgrešena “pesem” – če se nima obijačaja hecat, potem pa je žalitev. predvsem pa mislim, da temu posveščaš preveč pozornosti.
temu pa preveč posveča tudi: http://www.slovenskenovice.si/bizarno/na-slovenskih-forumih-ostani-se-minuto-moja-mala-pras

Popay in Oliva, jaz imam pa občutek, da sta si v bistvu zelo naklonjena, samo nočeta priznati, pokazati…..:)
Glede teme, ki jo je odprla avtorica pa je moje mnenje, da mož nima spoštovanja do tebe. Mogoče so mu pričeli hormoni nagajat, mu je postalo dolgočasno v “domači” postelji??
Vsekakor se resno pogovori z možem. Razumem te, da te je prizadel, mene bi tudi.

joooj kok ste dons usi hitr užaljeni no. dej pejt iz delavskega mosta skočt v kranju če ne preneseš mal humorja pa takih malenkosti v življenju..

Ja itak, v risankah, pa še tam mam stalno neke jebarije z enim Brdavsom zaradi nje, hehe.

daj mu eno čez rit

Ja itak, v risankah, pa še tam mam stalno neke jebarije z enim Brdavsom zaradi nje, hehe.[/quote]

🙂 ;), boš pa že ugnal enega Brdavsa no….

Ma zadnje čase sem stalno nekaj poškodovan, tud špinača, ki je nikoli nisem jedel mi ne pomaga, hehe. Naveličal sem se ravsanja z Brdavsem zaradi nje, me že roka boli od toliko udarcev v njegovo brado. Pa naj jo ima, če se že tako grebe za njo, mogoče bo znal njene lepe obline bolje cenit od mene, hehe.
Mi je pa neki zanimivo, deluje kot ena tršiča, kar mi je pravzaprav ok., saj imam na učiteljice same dobre spomine.



Joj, oj, joj, počila bom od smeha. To je moški humor, malo čuden za nežna ženska ušesa. A si šla nazaj k mami zaradi tega ali kaj, da te zdaj klicari, revež-
Utrdit se bo treba, sicer te bo pobralo.

New Report

Close