Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me vara s študentko

Mož me vara s študentko

Kakšen pra*sec, da ti to naredi kar tako sredi belega dne in potem te hoče še psihično uničiti. Čisto nečloveško brez kakršnekoli empatije, sočutja.

Če bi sam odšel, bi človek še nekako razumel, da je človek.

Mislim, da je ženska napisala, da je bilo pol stanovanja odplačanega v zakonu in ta polovica je skupno premoženje.

Če jaz danes kupim stanovanje, jutri pa se poročim. Glejmo teoretično. Včeraj pa sem na banki dobila posojilo za 150.000 evrov, ki ga bom odplačevala 30 let. Če se po 31 letih zakona ločim, bo pol stanovanja dobil mož, čeprav sem ga kupila pred poroko.[/quote]

Piše, da so stanovanje financirali starši, nekaj je pa on vzel kredit. Ne veš ali je bilo stanovanje odplačano pred poroko ali po. Če je bilo pred, ni njenega nič.

V kolikor je bilo stanovanje odplačano pred zakonsko zvezo oz potem ti polovico stanovanja ne pripada. V kolikor se je kredit za stanovanje odplačeval v času vajine zakonske zveze, ti pripada polovični delež glede na višino skupnega zneska, ki je bil izplačan za čas zveze.

Glede preživnine je zadeva sledeča; v kolikor lahko dokažeš, da je tvoja bolezen vplivala na tvojo zaposlitev oz brezposelnost- zdravstveni izvidi, si upravičena do preživnine.

Iz stanovanja se ti trenutno ni potrebno izseliti, lahko si v njem in iščeš ustrezni nadomestek bivanja, ki ti ustreza. Lahko se izseliš pod pogojem, da ti bivši partner zagotovi nadomestno stanovanje, ki mora ustrezati sedanjemu in seveda dokler boš brezposelna plačevati najemnino, vendar ne dalj kot tri leta.Ob najemnini, ti mora plačevati preživnino, seveda če si upravičena(glej zgoraj), kar pa je malo verjetno, da bi plačeval preživnino in najemnino….mu jaz predlagam da te pusti v stanovanju dokler se finančno ne postaviš na noge ter zaživiš na svojem. S tem zakonom se je država zaščitila, da bivši zakonski partnerji plačujejo in vzdržujejo bivše partnerje v kolikor so ti brezposelni ter brez zagotovitve stanovanja, kajti drugače bi morala država reševati takšne posameznike, ki jih je v teh časih veliko in je to problematiko prenesla na bivše zakonske partnerje.

Osebno menim, da te je mož malo zavajal, glede otrok, tako da bo sedaj z mlajšo partnerico prišel do otroka, ti pa si na nek način izvisela, kajti pri teh letih imeti prvega otroka je malo rizično za oba. V kolikor bi imela otroka, bi imela tudi boljše izhodiščne pogoje- v žargonu imela bi asa v rokavu.

Kot ti je svetovala oseba že zgoraj, poizkušaj vse reševati kulturno in se ne obremenjuj z bivšim in novo…začni živeti ti, boljše da si ti je zgodilo to sedaj, kot pa čez 10 let, bodi srečna, kajti tvoj ni bil takšna terna od zadetka, kot ga skušaš prikazati.

Srečno

Avtorica piše tudi o bolezni. Tako da tisti, ki jo zmerjate z lenobo, morda malo razmislite o tem (človek z depresijo ne samo da težko dela, ampak tudi težko živi). Ker depresija verjetno ne pride z lufta in je najbrž k njej tudi ta možek malo prispeval. Seveda mu za to očitno ni mar. Lepo se bo rešil odgovornosti za vse. Sicer se tu ne želim postavljati na stran nobenega, želim pa opozoriti na še en možen vidik zadeve. Vidim pa seveda iz njenega pisanja, da se bo avtorica ne glede na vse pobrala.


Tip je norc.nima kaj on tebe terati ,ker je on krivec.uf kaj sovražim takšne pedofile.vsako sodišče bo njegapostavilo za krivca.če bo povedal na sodišču,da ima mlaco bejbo .edin ,če se ne zlaže ampak za laž bo treba dokaz,da si ti varala.
Ne daj se bitangi prepričat.samo straši te verjemi.jaz si rad zamenjam žensko za seks in moja si je znala popestriti monoton seks ampak nikoli v življenju ne bi moje žene teral iz hiše.ne nikoli.

ZAKAJ SPRAŠUJEŠ POKVARJENE IN ZLOBNE SLOVENKE IN SLOVENCE ZA NASVET ?!

Jeza se je na obeh straneh že malo polegla in se nama je uspelo pogovorit o zadevah in kako naprej. Očitno se bova le ločila sporazumno. Pristal je na to, da mi ob ločitvi izplača polovico kredita, jaz pa ne bom zahtevala preživnine. On ima večino svari že itak pri tej svoji (očitno ma ona tudi flet) tako, da se bo dokler se ne izselim umaknil k njej, da bom v miru premislila kako naprej. preselila se bom pa na vikend od mojih staršev. Nimam ne energije ne moči, da bi njemu in sebi komplicirala življenje, če noče bit več z mano naj pač gre in je to to. Naprej se bom pač sama znašla.


Najprej naj ti izrazim svoje sočutje glede vsega tega kar si doživela in ne morem verjet, ko vidim kaj vse se dogaja! Lahko ti rečem samo, da se za vse pravne zadeve res dobiš dobrega odvetnika, da vsekakor dobiš kar ti pripada-drugače ne boš nič dobila! Ne se maščevat in razmišljat o tem , ker s tem škodiš samo sebi in svojemu zdravju..njega to ne bo nič prizadelo! Ta punca ni nič kriva, tvoj mož je tisti, ki je bil poročen in itd… zapomni si vsaka palca ima dva konca, tudi ON bo vsekakor dobil svojega slej ali prej, verjemi… To dekle ima pa šele 22 let tako, da še sama mislim da ne ve kaj počne z 40letnikom.. Drži se

Poznam en ful podoben primer na našem faksu. Šlo je za razmerje med študentko in profesorjem in to vsem na očeh. Že v prvem letniku je blo jasno, da je njegova ljubljenka, med predavanji se je sam z njo pogovarju, med vsakim predavanjem je govoru kako je najbolša v letniku in jo sprašval če bo pr njemu pisala diplomo, mi smo se vsi sam režal pa jo zajebaval da je profesor zatreskan vanjo. Pol mislm da je sodelvala tut z njim na nekem projektu in jo je prou mastno plačeval. Velikrat smo ju vidl skupi na kavi kje v mestu, stalno sta se tikala. Tko da govoril se je med študenti ful, pa tut najbrž so opazl na faksu. Tut ta punca nej bi letos diplomirala, sem slišu od ene druge sošolke, da zdej s tem profesorjem živita skupi in da je noseča. Mogoče gre za isto zgodbo.

Hitro mu nastavi, da te oplodi!

Pri tem možakarju gre za Janša-sindrom, ki si v zrelih letih poišče mladenko.
Druga zadeva pa je, da si je v resnici želel naslednikov in ga je zadeva notranje matrala. S teboj pa si otrok v resnici ni želel.

Draga avtorica, pozno se oglašam. Sočustvujem s teboj, s tem, kar se ti je zgodilo. Ne obupaj in ne jemlji si h srcu nesramnih in brezobzirnih komentarjev. Žal so tudi taki ljudje med nami, ljudje, ki te v stiski še bolj potlačijo na dno. Tvoj mož je brezobrazen, nesramen človek, brez vrednot. S teboj ni hotel imeti otrok. Sedaj, ko si v stiski, ko si zbolela in te je doletela še depresija, te je zapustil in si izbral mlajšo. Ni ti stal ob strani ne v bolezni, ne v stiski. Torej, nanj ne računaj nikoli več. Pojdi do odvetnika, posvetuj se, kaj ti pripada. Poskušaj potegniti črto čez zadnje poglavje svojega življenja. Poskušaj si poiskati zdravje, ponovno začeti delati. Glej naprej, naj te razočaranje in žalost ne uničita. Nasloni se na starše, na dobre ljudi, ki ti stojijo ob strani. Upam, da se boš pobrala iz stiske in si ustvarila novo življenje. Vse dobro ti želim!
Življenje ni vedno fer, ni vedno niti pravično, niti prijazno, vendar je kljub vsemu dar!


o kakšni nesramnosti ti to???
babnica je odcvetela. Pika! Desc je še sposoben in si je našel 1/2 mlajšo … celo brez njene pomoči, kar bi mu je po zakonu o zvezah ona dolžna!!! asistirati!!

To, da si pa babnica misli, da je s poroko “privatizirala” od desca tiča je pa pač zmota, ker ni prebrala kaj je podpisala.[/quote]

dec ni tako dober kakor mislite, samo odskočna deka za študentko je. pa dajte no, kaj bo 22 letnica s tem starčkom. še posek.sat jo ne more fajn, ker je gospod že v letih. samo denar in ugled vlečeta avtorica, ni on neka perla, samo moški mislijo kako fajn so, pa ne vejo kaj je pri njih je sploh važno.

tvoj gospod je itak poden. ja pa naj bo profesor gor ali pa dol. ti so, vsaj nekateri itak najslabši, ker mislijo kaj so.

moški, moški reala je čisto drugačna. kdor si omisl toliko mlajšo žensko, pa res mislite, da so samo zaradi vas osebno z vami. joj, joj, same pravljice…

Ne sekiraj se za takšnega bedaka.kaj ti ni mogu prej povedat za razmerje?ni mev jajc vrjetno!zaživi na novo in upam da bolje od njega! srečno 😉


In kaj bo 40-letnica s tem starčkom, le zakaj se še vedno grebe zanj?


In kaj bo 40-letnica s tem starčkom, le zakaj se še vedno grebe zanj?
[/quote]

vseeno bolj paše skupaj 40:40, kot 40:20, a ne

hja kaj bo z njim, če druzga ne ga je navajena in enaki z enakim, a ne.

hja lepo se je hvaliti z 20 letnico, a ne, da so ti vsi “fovš”. ja, a so ti res fovš je pa drugo vprašanje, a ne.

Se strinjam, ja. Mislim, da je to malo izmišljena zgodbica.

Eni kle ste u filmu, govorite da si priskrbi dobrga odvetnika a nima za zivet? Zgodaj si se spomnila na financno neodvisnost ni kaj, sicer pa tudi jaz bi v takem primeru nasel si drugo. Depresija ni izgovor, depresijo se danes da postimati, lenoba je pa nekaj drugega in zato mu je tudi vrjetno zadisala mlajsa vagina ki je polna zivljenja in upanja, lp

Igonoriraj zlobne ljudi, ki so se obesili na pravopisne napake – pišeš čudovito v primerjavi z drugimi na tem forumu!

Kakšnega nasveta pa žal nimam. Videti je, da si večji del zakona spala na lovorikah – nisi si ustvarila nobenega premoženja, nimaš službe, nimaš niti otrok… Karkoli od tega, bi bila tvoja garancija, da tvoj mož ne bi takoj začel skakati okoli. Tvoj mož te vidi kot žensko, ki jo mora financirati in ki mu ni dala ničesar 🙁 Če pride do situacije, ko ženska nima lastne kariere in nima skupnih otrok z moškim, se mora v zvezi dosti bolj potruditi, da se izkaže, da je moški ne zamenja z mlajšim, lepšim modelom, ki je uspešno na vseh drugih področjih… žal si ta vlak zamudila.

Ker je stanovanje njegovo posebno premoženje, se ne šteje za skupno premoženje in se boš morala iz njega izseliti. Delilo se ga ne bo, sploh ne bo predmet delitve, saj ga je mož pridobil še pred nastankom vajine zveze. Edina možnost za to, da si pridobiš delež na stanovanju, je tvoje zatrjevanje, da si mu pri kreditu pomagala tudi ti – da si tudi ti odplačevala kredit za stanovanje. Tvoje zatrjevanje, da si dala le za opremo, ne bo dovolj.

Poišči vse račune, ki bodo dokazovali tvoje vlaganje v stanovanje in naj bo on tako fer, da ti izplača ta denar. Če bi se to zgodilo meni, bi izselitev iz stanovanja pogojevala s tem, da bi mi on izplačal ta delež. Pakirat bi začela šele tedaj, ko dobim denar. Ta denar boš lahko uporabila za to, da boš plačala prve mesece najemnine. To, da je stanovanje že oddal najemnikom, me ne bi ganilo preveč – se pač ne bi izselila, dokler ne bi izpolnil svojega dela obveznosti. Sedaj, ko si še v stanovanju, imaš to orožje, da ga uporabiš, ko se izseliš, ne boš imela s čim pritiskati nanj.

Če si brezposelna zato, ker si bolna in se torej ne moreš sama preživljati, potem bi po moje lahko pridobila preživnino – preživnino se dobi, če gre za partnerja, ki se sam ne more preživljati – a brezposelnost ni dovolj velik razlog, potrebno je nekaj več – npr. hujša bolezen.. itd. Partner te je dožan preživljati tudi po razvezi, če se sama ne moreš preživljati. Depresija po moje ni dovolj močan razlog – razen če bi bila večino časa v psihiatrični bolnišnici..

Moža pozabi – je pač neodgovoren. Če sta imela težave v zakonu, bi jih moral reševati s teboj, ne da si išče novo frajlico. Sem pa prepričana, da bo nekaj časa zelo srečen z novo, dobil bo otroke, a dolgoročno dvomim, da bosta ostala skupaj, razlika v letih je prevelika… Končal bo tako, da ga bo ta punca pri svojih 45 letih pustila, saj se ji bo zdel prestar – tedaj se bo bližal 70 letom. Okoli sebe bo videla 45 letnike, ki bodo cveteli, saj so tedaj moški še čisto lušni in fit, on pa bo že zelo uvel…. Tako se mu bo zgodilo isto, kar se je tebi sedaj.

Zamenjaj ga z drugim profesorjem

Pozdravljena.

Ljudje tega ne bomo razumeli nikdar…zakaj???

Imam kar nekaj izkušenj glede partnerstva…
Pomoje gre za neko naveličanost, rutino…in sam opažam, da obstaja v življenju vzorec…. Najbolj je kritično tam okoli 10-12 let… sem bil tudi sam toliko poročen, pa verjemi, nisem naredil nič narobe…. Sem se trudil, pa potem ko me je bivša žena na silo izselila, so ostali otroci, nekaj pri meni, nekaj pri njej…sedaj po 8 letih sodišč in raznih prepiranj, so pod isto streho, kot očeta me otroci spoštujejo, vendar jim je pri materi lažje…
Prepusti toku, pusti času…umiri se, skušaj dihati… Saj uradne zadeve ne gre drugače, ko da rešuješ na Sodišču…res je… vendar poskusi ne zamerit, kuhat trmo… Je bil, pa ga ni več…na silo ga ne dobiš nazaj…. Po eni strani imaš ful srečo, ker nimata otrok… še boš imela…
Pojdi dalje..spomni se vsega lepega, pusti slabo…
veš, vsaka palica ima dva konca… ko pobereš enega, pobereš oba…
Sej ni lahko, pozabi maščevanje…. Najbolj ga boš zadela, če mu zaželiš res iz srca z nasmeškom veliko sreče… pa ne oziraj se nazaj… Narava naredi svoje…

Pa dihaj…

Lp

Če povem po pravici, poznam enih par 40 letnikov ki zgledajo prav “hudo” in niso nobeni “starčki” ampak fajn tipčki…. ki niti slučajno ne kažejo svojih let….in ja, večina 40 letnih babnic ki jih jaz poznam je žal, že zdavnaj čas povozil…če je tudi tebe,se malo zamisli…. če ne, pač obrni list in pojdi pogumno dalje v življenje….!!!!

Kontra vsemu temu, jaz poznam par 40 letnih tipov, ki izgledajo obupno in par 40 letnic, ki so totalno hude in fajn bejbe. Celo 30 letniki in še mlajši, znajo biti grozno zanemarjeni in starikavi. Seveda se najde tudi kakšen 50 letnik, ki pa super izgleda. Dvomim, da je ta njen mož tak fajn tipček za pogledat, bolj fajn je po moje njegov položaj in zveze, po katerih bo lahko ambiciozna mlada študentka priplezala do svojega cilja. Potem ga bo pa zamenjala za enega hudega 30 letnika. Z otrokom bo pa, če je pametna, še malo počakala. V glavnem, tip bo dobil svoje, jaz se ne bi sekirala. Gotovo boš nekoč tej študentki še hvaležna, da te je rešila pred tem bedakom.
Avtorica, ko boš prebolela, boš super bejba. To bo morda prej, kot si misliš. Skrbi zase, uredi se in na novo odkrij svojo ženskost.


o kakšni nesramnosti ti to???
babnica je odcvetela. Pika! Desc je še sposoben in si je našel 1/2 mlajšo … celo brez njene pomoči, kar bi mu je po zakonu o zvezah ona dolžna!!! asistirati!!

To, da si pa babnica misli, da je s poroko “privatizirala” od desca tiča je pa pač zmota, ker ni prebrala kaj je podpisala.[/quote]

Ti, OMFG, se prav vidi, da si še mlajše neizkušeno meso, morda si kdaj tudi imela opravka s poročenimi prešuštniki s starostno razliko med vama, tvoj način izražanja in pisanja izdaja, da si še precej življensko neuka in nevešča, predvsem pa nimaš vesti.
Javi se, ko boš v starosti naprimer avtorice ( pa če je provokacija prvotni post, ali pa ne), pa bomo videli, kako boš javkala potem, ko se ti bo koža povesila tam, kjer boš najmanj pričakovala, ko sedaj druge žališ, ki jih niti ne poznaš ali gledaš v oči, da so babnice odcevetele, ko boš sama morda precej že uvela, pa po letih še nebi smela bit, ne boš več zmogla tistega, kar zmoreš morda danes in ker boš seveda pred matičarjem obljubila, da boš izpolnjevala svoje zakonske dolžnosti, v zdravem in bolnem stanju seveda, kljub temu, da te bo tvoj takratni prevaral :).

Zanimivo, da večina postov, ki napadajo žensko, ki je bila prevarana, prihaja iz le dveh različnih računalnikov.

New Report

Close