Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me vara… z mano!

Mož me vara… z mano!

Tip je dozivel brodolom in se je znasel na pustem otoku.
> Minevali so dnevi in meseci. Dojel je, da ga nihče ne bo resil.
>
> Začel je graditi nekaksno kolibo in ko je končal, je globoko zaspal.
> Ko se je zjutraj prebudil, je nad njim stala plavolasa zenska, prsata,
> vitka …
>
> Ona mu reče:
> Pridi k meni, sem na drugi strani otoka.
> Prisla sta k njej in on vidi: velika hisa, vse urejeno, …
>
> Vprasa jo, odkod ji vse to.
> Pa vse to sem pobrala z ladje, preden se je potopila. …
> Gresta notri, ona ga dobro nahrani …
>
> Rekla mu je, naj se stusira … ker ona ima tudi toplo vodo …
> bojler na generator … On se stusira, pride ven, zenska
> sname modrček,pa hlačke … in mu reče:
>
> Sedaj pa ti bom dala tisto, kar čakas ze sest
> mesecev …
> Tip pa ji reče:
> Pa ne me jebat, da imas tudi internet.

Nisem niti brala vsega – ampak – kaj mož spada pod otroke?
Odrasla oseba naj bi vedela kaj lahko in kaj ne in naj bi se znala “zadržat”.
In potemtakem od vseh, ki so pisali, da je ženska “povzročila” vse to oz. da je “kriva” za to:
boste (tisti, ki imate otroke) mnenja, če bodo vaši otroci kaj “ušpičili”, da so jih drugi “zapeljali. Da niso oni “krivi” – kajne???!!!
Ali pa – kot pri posilstvu – bo kar ženska kriva, ki se je “nastavljala”?! Mi taka primerjava pride na pamet – sory!!!
Ja – nisem se mogla zadržat – pa sem napisala. Pa drugače niti nebi komentirala vsega skupaj.

Aplavz!

Flori napisal:

> Ali pa – kot pri posilstvu – bo kar ženska kriva, ki se je
> “nastavljala”?! Mi taka primerjava pride na pamet – sory!!!

Ampak tukaj je pa definitivno nastavila.

EQ napisal:

>Zaupanje je temelj odnosa, s takim obnašanjem ga temelje nedorasli tipi
> 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podrejo.
Defenitivno. Ampak v tvojem primeru si bila zgleda ti prva, ki si ga začela podirati.

Sporazumni seks v primeru pretresene ni ravno primerno primerjati s posilstvom, kjer se storilci zagovarjajo, da so jih žrtve zavedle. Posiljevalci so močni in če jim sodišča dosodijo pogojno kazen za posilstvo otroka, zakaj bi se zadrževali, se jim ni treba. Mame pa rečejo, da so jih hčerke osvajale. Brrrrrrrrrrrrrrrrr. Strah me je, da bi mi strah pogledati resnici v oči in strah pred osamljenostjo, kdaj zameglil presojo in bi uničila komu življenje, sploh pa nedolžnemu otroku. Te ženske so obupane, kot narkomani, ki jim začne primanjkovati droge in ne vejo, kje jo bodo dobili, koga bodo oropali ali ubili,….

Venomer isti vzorec, tu je pretresena kriva, tam otrok, tam žrtev narkomana, sodišča pa ne kaznujejo nikogar. Še zmeraj nobena ne ve, kako je z varanjem kot krivdnim razlogom za ločitev?

Ne vem, če bi kdaj sama dragemu nastavila past, ne morem rečt, a soditi prizadete tudi ne morem, je že imela razloge, da je to storila. Dejstvo je, da se ni zmotila, njen dragi mož jo ima le zaradi otrok, sicer bi se že zdavnaj ločil, hahaha:(((((((((

A res? Kot sem že napisala, bi jaz lahko dobila cel kup smsov ali pa mailov, pa se splih ne bi odzvala, kaj šele menila za kavo. Prosim te lepo, ne prelagaj krivde na druge.

***je že imela razloge, da je to storila***

No, verjetno je imel tudi on razloge, da je nasedel, seprejel povabilo. Ampak, a se problemi tako rešujejo? Kaj je hotela s tem dosečt? Problem rešit na tak način je bolano. Če pa ga ni imela namena rešit, naj bo pa še zdaj pogumna in moža pusti.

***Kot sem že napisala, bi jaz lahko dobila cel kup smsov ali pa mailov, pa se splih ne bi odzvala, kaj šele menila za kavo***

Zarečenega kruha se največ poje, pazi! Verjetno si niti ne predstavljaš situacije, kateri bi tudi ti nasedla, zato si tako prepričana vase. Še vedno pa opozarjam, da on sploh še ni naredil nič narobe, ne pozabit. Mogoče je privolil pismeno, ampak ne moreš obsoditi človeka, ki ni nič storil. Mogoče je zaslutil, da se nekdo igra z njim, pa se je igral nazaj. Ja, nikoli ne bomo izvedeli kaj bi bilo, če bi bilo, hehe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ni kaj prelagat. Sama praviš, da je zaupanje temelj odnosa in glede na tvoja dejanja si ti tista, ki (morda že v štartu) ne zaupa. Drugače ti taki poizkusi ne bi niti na misel prihajali.

jah, ponavadi preizkusimo nov avto, al pa kakšno orodje, kosilnico recimo ali pa seaslec itd.

Med katere predmete pa potem ti uvrščaš partnerja?

Ker ne poznaš ozadja ne moreš soditi.

Marko, seveda sem prepričana vase in VEM da ne bi nasedla. Se mi ne zdi pošteno do partnerja, da bi za njegovim hrbtom počela kaj takega, pa naj bo razmerje še tako v krizi. Je to tako težko razumeti???? Očitno je, ker je večina ljudi groznih po karakterju in se jim takšno flirtanje ne zdi nič posebnega.

Kaj je s Pretreseno danes?
Nič se ne oglasi in sporoči kako je zrihtala zadevo.

Mogoče jo je kdo pretresel, dobesedno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče pa pretresena ne ve kako bi zaključila zgodbo.

Sklepal bi, da so ji stvari ušle iz nadzora.

Mi smo pa vsaj imeli kaj za brat. Že dva dni.

Bravo Jasna in Tjaša!

Mi lahko razložiš čemu si metala kost, če ti ni niti v sanjah padlo na pamet, da jo bo zagrizel?

Kaj je bolj podlo: ujeti se v past ali nastaviti jo?

No že več kot leto dni je od tega posta pa vseeno. Nikakor ne bi šla na zmenek z namenom, da bi ga zapeljala. Halooooo!!!! Kaj je z vami ženkse???? Nimate popolnoma nič samospoštovanja. Tip absolutno ne ve, da je na drugi strani njegova žena, to dokazuje že dejstvo, da ji je rekel, da je z ženo samo zaradi otrok. Podlo!!!!
Jaz osebno takemu človeku ne bi mogla nikoli več zaupati, ker očitno zagrabi za vsako vabo, najhuje pa je to, da je to pripravljen storiti kljub dejstvu, da ima doma komaj rojenega otročička. Očitno tip nima pojma, kaj pomeni zvestoba in odgovornost. Zanj je vse le igra, v kateri misli samo nase.

No kljub vsemu upam, da se je vse dobro končalo zate Pretresena, zanj mi je res figo mar.

Sta rešila problem z mamo?

New Report

Close