Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me vara… z mano!

Mož me vara… z mano!

San G. Seveda se strinjam, če bi hotela razložiti, kaj vse potegne izmišljena zgodba za seboj, bi zašli, omejila sem se le na pozitivno stran. Zdaj pa naj še kdo reče, da nisem optimist!:)))))))))))))9

Ja 1barbara ene to sprašujejo- sem ti že ob kavi povedala…

Jaz bi šla pa slučajno mimo, pa bi malo prisedla, pa bi se delala opokano do konca- ja ljubček kako pa to da si ti danes tukaj, A NIMAŠ VELIKO DELA….

Ker potem ne bi vedel ali je to ena oseba ali si slučajno mimo pridrvela…

Potem bi ap doma ropotalo- zelo ropotalo- pa saj si videla kako se obnaša do tebe…

Alyb in druge naivke.
Do zgodb v slogu agate christie bo tokrat pretresena moral še kaj se naučiti in paziti na podrobnosti. V tem primeru je najbolj očitno na katerem računalniku je kdo ona in on . Naj mi pojasni še to.

poirot

PODPIŠEM!!!!!!!!!

Šla bi na kafe! Definitivno!

;)))

Pregledala sem vse poste, o kakšnem računalniku govoriš, analitik?

Ne mi rečt, da si neki heker, saj veš, tu je zaželjena anonimnost, jaz zaradi tega nisem prijavljena, se mi zdi, da je manj možnosti, da bi me kdo prepoznal, kaj pa koga brigajo moje osebne zadeve!

Če se motim, oprosti!

Ne razumeš. Imata vsak svoj računalnik in si zvečer mailata kot to počnemo vsi zgledni zakonci, ki damo kaj na medsebojno komunikacijo…

Vira
Hočeš reč da prek mobilca si pošiljata e- maile ?
Iz službe, od doma, knjižnice???’

Meni ni nič jasno, pa pustimo zdaj to, ker:

– sklepam že na podlagi drugih postov, da je zgodba od nekod prenešena,

– glavno je, da nisi heker in uporabljaš možgane kot Poirot,

– če se bomo zdaj začeli pogovarjat, kaj je nekdo mislil, ko je napisal ta in ta stavek, bo trajalo predolgo.

Hvala pa vseeno, ker se trudite z mano.

Veš, kaj, že to , ko ji ( ti ) je rekel, da ni srečno poročen, pomeni, da bi te prevaral, če bi le lahko.
Jaz bi na tvojem mestu šla tja, kar tako s prijateljico na kavo, NE na zmenek. In boš videla, kako bo nervozen…
Potem bi se zvečer pogovorila o vajinem odnosu, kako naprej.
Mislim, da za vaju ni prihodnosti. Žal.
Ko bo pa zvedel, kaj si naredila, ja, seveda bo vso krivdo zvalil nate, da se boš TI počutila, kot da si ga prevarala in ne on tebe, on ne bo nič kriv, le pripravi se na to.
Srečno.

Mah, zgodba je stara kot zemlja.

Lp, Monstro

jaz NE BI šla na zmenek, ampak bi ga danes odpovedala in poskušala skozi naslednje maile, mogoče mal manj erotične, ugotoviti, kaj je narobe doma (konkretno)-pazi, tu boš slišala svojo kritiko!!! in ga hkrati mal potipat, kaj pričakuje od internetne ljubice, ter tako ugotovit, kaj mu manjka doma…redki moški govorijo o svojih spolnih fantazijah sproščeno pred ženo in ker se mi zdi, da moraš OBUDITI STRAST doma boš v prednosti…če želiš reševat zakon, seveda…in čist odkrito, mal premisli sama pri sebi, če bi tebe nekdo tako odkrito zapeljeval in SI TE ŽELEL, te ne bi vsa en mal zaskominalo?! poskusi to izkoristit v svojo prid, če seveda želiš rešit zakon…in naslednjič naj te tvoj prek maila zrajca do nebes in nazaj in ga takrat “dol daj” – strastno in divje…

Kaj ne razumeš oziroma zakaj se obremenjuješ s tem, če te ne zanima? Saj pravim, da ni pomembno, ali je zgodba izmišljena ali resnična. Teoretično je možna, to pa je dovolj, da se razvije čvek. Mimogrede poznam pa tudi eno tako resnično zgodbo, tko da tvoje detektivsko preiskovanje malenskosti ni potrebno.

pretresena napisal:

Odkar sem prvič rodila, najina zveza ni
> več to, kar je bila.
Če smem vprašat? Kdaj si rodila prvič?

> Da popestrim najino spolno življenje, sem napisala dve erotični
> zgodbi in mu ju poslala na njegov e-mail. Za popestritev sem
> naredila eroticen e-mail na yahoo-ju. Nisem se podpisala, saj
> sem mislila, da bo takoj vedel, da sem to jaz.
Vsekakor pestro, pestro, res…
Memgrede, kako se pa naredi erotičen mail? Gole (pardon, erotične) fotke…?
Ker je vajin zveza že odkar si prvič rodila v kurcu, je seveda čist logično, da bi možu takoj kapnilo, da si ti anonimno poslala dve erotični zgodbi na njegov mail…
In tud čist logično je, da si mož dopisuje na mailu, ki ga poznaš tudi ti…

> Kako sem se motila! Mož ni niti pomislil name in se takoj
> zapalil za žensko. Vztrajal je, da se mu predstavi. Meni pa ni
> dalo miru in mu nisem povedala resnice. Rekla sem, da sem ena,
> ki ga je spoznala pred leti in še vedno sanja o spolnosti z
> njim. Upala sem, da se bo ustrašil. Pa sem se spet motila! Moj
> mož je bil iz e-maila v e-mail bolj zagret.
Čak, no… Dve zgodbi al full mailov?

> Malo je priznal svojih spolnih fantazij in potem jo (me) je
> povabil na kavo. Pravi, da zaenkrat samo na kavo. In tako sta
> (sva) dogovorjena za jutri. Izbral si je uro med delovnim
> časom.
Malo je priznal svojih spolnih fantazij, ampak ta grdun te je zaenkrat povabil samo na kavo…

> Zdaj pa že cel dan hodim po stanovanju kot kak zombi. Moj mož
> me namerava prevarat. Z mano.
Aha, zaenkrat baje še ne, če je verjet temu kar si napisala… Zaenkrat namerava samo it na kavo… Baje…

> Po drugi strani pa imam občutek, da sem ga zasovražila. Nič se
> mi ne zdi huje kot prevara!
Imaš občutek, da si ga zasovražila… Ja, kul, če imaš tak “občutek”…

> Svetujte mi, prosim!
Če si po kakem naključju res žena in mati, bi se morda skulirala do te mere, da ne bi sredi noči pisala bedarij po netu… Sploh, če imaš nekaj tednov starega dojenčka, ki potrebuje čimbolj zdravo (fizično in mentalno) mamico in navadno tudi še kako hranjenje ponoči…

Me prav zanima, kako bi vaši-naši možje odgovovorili na provokativen mail??? Bi dale roko v ogenj, da bi ga vaš ignoriral???

drugače pa, enako zgodbo sem pred meseci brala v Lady, poročal Brane Kastelic, zgodila se je v Angliji, v njej je mož “zasačil” ženo in se dobil z njo tudi na zmenku…zanimiv je podatek, ki je sledil zgodbici, namreč da je l. 02 v Ang. imelo internetne ljubimce manj kot 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk (mislim da 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), leta 04 je podatek narastel na mal čez 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}”!!!! in je definitvno v porastu…
lp

AllyB , rajši imam čudna ali smešna vprašanja na forumu, kot pa izmišljene in premalo dorečene nategnjene zgodbe

Ana litik, ne kompliciraj. Če ti ni všeč, ne beri, še manj pa odgovarjaj.
Prvič, zgodba, pa ti ni treba gledati podrobnosti, je čisto realna. Drugič, če bi v prvem stavku pretresena napisala: “poslušajte, mi je ravno padla na pamet ena zgodbica..kaj bi naredili vi?” bi to spadalo med tvoja “čudna ali smešna vprašanja”, a ne?

tUDI JAZ SEM PREPRIČANA DA JE TA ZGODBICA IZMIŠLJENA, OZIROMA DA JO JE NAPISAL EN MOŠKI, DA VIDI KAK SMO BABE TUMASTE

Pa vidim po odzivih, da je kar zadel: kdorkoli je že bil!!

Recimo, da je to pri tebi res, čeprav je zelo verjetno da ni pa vendar: moški in ženske smo taki, da za “malo drugačen” seks rečemo tisto kar si kdo želi slišat. Če ženska išče neporočenega natepača, ga bo pač dobila ne glede na to ali je poročen ali ne in obratno tudi moški, ki išče neporočeno mrho bo pač našel mrho za položit ne glede na to ali je poročena ali ne. Z drugimi besedami povedano kadar se zavoha dober seks, vse ostalo ni pomembno – takrat, tisti trenutek!

Bravo Nina!

Tudi jaz bi svetovala popestritev na ta način. Tisto o biti s tabo le zaradi otrok je lahko le flancanje!

Optimistično naprej in spremenita odnos na bolje.

Če se repliciram in parafriziram: kadar zagledam nago rit moje ženske, mi tudi moj bančni račun ne pomeni več kaj dosti… 🙂

Pa bi ti če bi bil prazen!

Ful ste face!

Moram pa priznati, da je tale post, resničen ali ne, prava popestitev tega foruma.

p.s.
Všeč so mi odgovori plemenitega, mislim, da ga bilo kar zabavno poznati v živo.

Prepričana sem da v živo ni pol tako originalen

New Report

Close