Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me vara… z mano!

Mož me vara… z mano!

Nikoli ne veš, moški presenečajo, če si pa nadane takšen nik, ne more biti niti slučajno dolgočasen.

Nick nadoknadi, kar v resničnosti manjka 🙂

Pretresena, ne pozabi poročat.
Po moje bi že lahko prišla iz zmenka

Ja mene tudi zamina kako si se “pretresena” odločila. Si šla na zmenek in kaj si storila??
POročaj

Meni se zdi vse skupaj zelo preprosto.

Moške njihovi naravni nagoni terajo kot fijakarske konje k željenemu cilju. Vroče psice ne smeš pripeljati na poligon, ker psi potem več nič ne ubogajo, vsaka navodila lastnika so zaman, pes ponori.

Pa vendar se skoraj vsak poroči oz. stopi v izvenzakonsko skupnost. Zakaj? Ker ima verjetno najboljše namene, da ne bo varal, da bo večno ljubil ali pa se sprijazni z družbenimi pričakovanji.

Ko ugotovi, da ima bolj ali manj zahtevne naravne nagone, se ne loči. Zakaj? Spet so tu družbena pričakovanja, čiste gate in slaba vest. Žene, ki mirno in potrpežljivo prenašajo skoke čez plot, skrbijo za družino in za njega, si za ponižno gledanje vstran zaslužijo plačilo: moža.

Moški ne berite dalje, prosim!

Izkoristimo naravne nagone, nastavimo jim “gole riti”, potegnimo iz tega kar največ.

To velja za tiste ženske, katerih moški se ne znajo upreti. Ostale pa imajo druge križe in težave, ki jih bolj ali manj uspešno rešujejo. Zato bi bil dobrodešel javni shod, na katerem bi od države zahtevali, da več časa v medijih nameni osnovnemu problemu družbe – družini. Naj pouči vse ljudi o tem, kaj je človek, kakšna nagnjenja ima, kako in če se jim lahko upre, če se jim ne more upreti, naj se to ve, da ne bo stisk, odvisnosti, ločitev,…..

Kako mi je to poznano! Jaz sem mojega bivšega dobila na tako finto z smsi. Doživljala sem šok za šokom, vsakič, ko sem dobila kakšen nov sms. Je sicer priznal, da ima mene in da me ljubi in da sem uredu, ampak da nikoli ne veš, kje te čaka boljši partner.
Enega tipa prej sem pa dobila na enako foro preko mailov.
Moje mnenje je, da ti tak človek ne bo nikoli zvest in bo ob prvi priliki odšel. Jaz bi na tvojem mestu pač potrpela, dokler otročki vsaj malce ne odrastejo, nato bi pa odšla. Zaupanje je temelj odnosa, s takim obnašanjem ga temelje nedorasli tipi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podrejo. Živeti z nekom, v katerega dvomiš pa tudi ni lahko. Vsaj meni ni bilo.

obleči se mega seksi in se pojavi tam. zapeljuj. igraj igro do konca.

pa kaj je vam rekreacija ljudi na finte metat? že razumem, da ne zaupate, ampak kaj pa pravzaprav želite doseči s takimi preizkusi? meni se to ne zdi prav in fer do osebe, s katero ste v razmerju.

pazite, kaj si želite, lahko se vam uresniči
T.

se strinjam s tabo !

Ah daj ne nakladaj, vzrok ni v tem, da bi bila pretresena utrujena in podobno sranje, ampak v tem, da si taki tipi želijo spremembe v lajfu, nimajo pa jajc direkt povedat, da si jim odveč. Jaz z nobenim od mojih dveh bivših, ki sem ju dobila na to foro nisem imela otrok, štekala sva se tudi v pogovorih in v postelji, pa sta vseeno padla na past.

Tinkarac, jaz bi lahko dobila sto mailov ali pa smsov, pa ne bi padla na tako foro, kaj šele, da bi se menila za kavo s popolnim neznancem. Sorry, se mi zdi, da večina zagovarja take flirte. Saj potem ni čudno, da je večina nezvesta.

Prav VSEM hvala za vaša mnenja. Ne bom se opravičevala in dokazovala, koliko resnice je v tem. Preveč me boli, da bi se ukvarjala še s tem.

Danes sem mu poslala še en mail, naj mi pove, če je pripravljen z mano popestriti svoje spolno življenje. In napisal je tisto, kar sem si najmanj želela. Z njo bi šel do konca!

Na zmenek ne bom šla in ga zapeljevala, ker se nočem ponižati. Problem je prevelik, da bi se ga dalo rešiti v postelji. Tudi ne morem iti, ker sva dogovorjena v drugem kraju v času, ko moram po prvorojenko v vrtec.

Prav imate tisti, ki pravite, da moram mislit na otroke. Danes zvečer mu bom povedala, da vem. Zanima me njegova reakcija. Dejstvo je, da mu nikoli več ne bom zaupala. Ne vem, če lahko živim s tem.

Se vam jutri javim. Hvala vsem za lepe želje!

Kaj si želela s tem doseči ne vem. Preizkusiti ga ? No sedaj si ga in….šok. Pojdi tja in boš videla kako bo. Mogoče bo še dobro izpadlo, mogoče pa tudi ne.

Ne glede na to ali si pisarila ti ali bi kakšna druga ženska, dejstvo je da je tvoj mož padel na to. Če bi bilo med vama vse OK, sploh ne bi kaj dosti odgovarjal . Morda te res več nima rad, ali pa to počne ker mu je dolgčas.

Odgovore bosta morala poiskati skupaj.

Pri meni je bilo podobno, samo, da jaz nisem zdržala tako dolgo in sem mu po pol ure četanja in kurjenja povedala mojo tel št. pa je rekel ..uf saj sem vedel da si ti….ja pajade …
In kaj mi je rekel ..saj si ti tudi na netu…
Tako, da boš vedela, v glavnem so vsi moški, razen izjem isti .Ženske si ponavadi tega ne privoščimo ker imamo otroke na “punklu”, deci pa seveda lahko..
Tako, da manj vedeti ..bolše je.
Moj nasvet.:: povej mu po ovinkih..mogoče tel ali kaj podobnega … da ga bo pošteno sram ko bo dojel kakšen cepec je izpadel….in bo v prihodnje zelo pomislil kaj se gre in bo imel stalno nek strah , da ni spet kaj znanega zadaj…
lp

Če si prebrala moje poste, že veš, da sem šla dvakrat skozi to. Želim ti veliko moči, da ga boš čimprej sunila v rit.

Trosis neumnosti.

Do konca ne bi sel z njo.

Do konca bi sel s teboj.

In kaj ti spet ni prav?

Ocka

Prav ji ni to, da bi se pritisnu s popolno neznanko. Ne provociraj prosim.

Kako ti vsevedka ves, da je zanj popolna neznanka?

Kaj ce jo ima precitano kot knjigo in se z njo igra kot macka z misjo?

Tako kot pravzaprav ona misli, da se z njim?

Ocka

Sem dva svoja bivša tipa dobila na isto foro, zato točno vem, česa so moški sposobni.

Dovolj si nesposobna, da si se morala za vedenje o zvestobi svojih tipov posluziti tako pritlehnega nacina.

In to ne enkrat.

Dvakrat.

Ocka

… hvala ti!
Veliko mi pomeni, da me nekdo razume.
Ne oziraj se na ljudi, ki so pod tvojim nivojem.

“nimajo pa jajc direkt povedat, da si jim odveč”

pa sej ni rečeno, da si jim odveč. Sej eden pa ja more otroke okrog vozit, pa prat, pa peglat, pa stanovanje spucat…Poceni delovna sila pa ja ni odveč, ane?

Ti si pa res pameten. Moji tipi so dajali vtis popolne zvestobe in ko sem vrgla kost niti v snu nisem pomislila, da bodo tako odreagirali. Zato mi ne filozofirat o neki nesposobnosti, ok? Sama osebno ne bi nikoli odgovarjala na maile ali smse popolnih neznancev, kaj šele da bi se menila za kavo.

AllyB in pretresena, kot moški bi vama rade volje pomagal z nasveti, če bi mi zaupale željene podrobnosti o resničnosti zgodbe.
To pa menda vem kaki smo moški.

Ne vem, od kdaj je srecanje na kavi flirt?

Potemtakem, so okoli mene sami gayi, lezbe in swingerji.

Ni receno, da so tvoja dejanja (prava ali pa tista namisljena) vedno referenca za vse ostalo.

In se vedno nismo prepricani, ali se v tej zgodbi ne igra tip z zensko. Jaz to vidim kot zelo mogoco opcijo. Ti pa v to gledas kot furmanski konj.

Sem ze povedal. Vsaka medalja ima dve plati, le obrnit jo je treba in pogledati. Eni tega (vec kot ocitno) ne znate.

Ocka

New Report

Close