Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož pritiska name, da mu ustrežem v njegovih fetiših

Mož pritiska name, da mu ustrežem v njegovih fetiših

Prvo napako ste naredili, da ste se sploh omožili s tako osebo! Druga napaka pa je, da ste še z njim! Se upam trditi, da s tem človekom ne boste imeli neke svetle prihodnosti! Žal!

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Če bi moj imel samo tak fetiš bi bila vesela😂.

Ustrezi mu ne bit tak staromodna.

Odgovor na objavo uporabnika
Stenica, 03.04.2021 ob 11:36

Kaj ste naredili tisti, ki vam določene stvari niso bile všeč, vaš partner pa je pritiskal na vas in zahteval, da kljub nasprotovanju to naredite? Na včerajšnjem primeru, želel si je seksat na vrtu, da naju bi sosed lahko videl čez okno. Meni je to bolano in smatram seks kot intimno stvar in sem mu jasno povedala, da tega doživel ne bo. Sva se skregala, sledil je izpad, če ne bo z menoj, bo pa z drugo! Kasneje se je opravičil, da je bil jezen. Ni tak človek a velik je čudnih stvari ko jih hoče probat. Naj popustim?

 

Daj mu predlog, da mu ga potegneš pred njegovo mamo, ker te to rajca … 🙂

Na vrtu? Ni šans!
Jaz bi edino v Obiju, na vrtnem oddelku.

Ne je NE. Danes bi na vrtu, jutri v dvigalu, pojutrišnjem na plaži … Če te ima samo za sredstvo, s katerim izživlja svoje fantazije, tebi pa ni do tega, da bi se posegalo v tvoje intimno življenje, potem raje zaključi zdaj. Sama sem predolgo čakala na “izboljšanje” in mi je žal vsakega izsiljenega dogodka in let, ko sem bila “njegovo sredstvo in reč”. Ne spoštuje te, žal. Zame je že to varanje, če ti odkrito pove, da bo pač šel v akcijo z drugo. Naj gre. Prej se ga znebiš, lažje ti bo. Briga ga zate, to ti je pokazal.

Ja, potem upaj, da ne bo kakšen od njegovih fetišev ta, da bi te rad najprej premlatil do krvi, potem pa poseksal na strehi bajte!! A bi nas v tem primeru tudi spraševala, če naj mu ustrežeš?

Si skozi leta zakona že večino možganov izgubila ali kako?

seveda, drugace bo iskal pri drugih, ker doma ne dobi.

Odgovor na objavo uporabnika
V hecu je nekaj resnice, 04.04.2021 ob 17:49


zategnjen je on ker od drugega zahteva nekaj kar mu ni po volji.
Od nikogar nimaš pravice zahtevati, da naredi nekaj prosti svoji volji.

Edino pravilno je, da obema ustreza.
tak da svojo lastno zategnjenost ne preslikavajte na druge, da bi s tem zmanjšali svojo ničvrednost.
[/quote]

Zahteva lahko in ker nebo dobil, si bo poiskal drugo, da bo doživel kar mu ona noče dat. Moški je, halo.

Pa naj si poisce, so what? Ni se treba ponizevat ali pocet nekih stvari, ki ti ne pasejo samo zato, da nekomu ustrežes, sploh ce ti je gadno.

Ti ga pa prašaj, če lahk soseda zram povabiš – ker bi rada enkrat velikega tiča čutla.

Kolikor vem, je seksati na javnem kraju nemoralno dejanje.  Vrt sicer ni javni kraj, te pa lahko vidijo vsi, tudi otroci.

Verjetno gre za provokacijo, vsaj upam.

BOLANA sta in TI in on.

Zahtevu? In smatraš, da je seks intimna stvar pa že razmišljaš, da bi popustila 🙉🙉🙉

Če hoče, pa naj nardi to z drugo, k men pa zihr ne bi več pršu.

Odgovor na objavo uporabnika
so primeri brez provokacije, 03.04.2021 ob 22:05

Verjamem da ni pravokacija.
Poznam par osebno,kjer moški želi da njegova ženska sexa v pričo njega z drugimi on pa to opazuje.
Ona mu pač ustreže ker ga ima na svoj način rada in ga spoštuje.
Ona odlično izgleda, on je pa zavaljen pra sec.

To nama tudi sede, cuckold se temu reče.  Jaz mojo zelo rad gledam z drugimi. To počneva vsake toliko v swinger klubih, da si ona izbere s katerim bo, kajti tam je to veliko lažje, vidi kaj jo čaka. Men pa je hot, ko vidim, kako si popoln neznanec želi mojo. Sva pa vedno skupaj, jaz gledam in ko drugi konča, so jo vzamem še jaz. Moja je zaščitena, tako, da ni bojazni tuje oploditve

Odgovor na objavo uporabnika
brezbesed75, 18.04.2023 ob 09:29

Kolikor vem, je seksati na javnem kraju nemoralno dejanje.  Vrt sicer ni javni kraj, te pa lahko vidijo vsi, tudi otroci.

Verjetno gre za provokacijo, vsaj upam.

 

v avtorskem sporočilu je napisano: na vrtu, da bi sosed gledal”.

Vrt ni javni prostor; je zasebni. Javni prostor je izven meja zasebnega.

Sicer pa je problem  drugje – gre za to, da je v takem primeru tisti, ki to tako predlaga, da bi ga “sosed opazoval”  med seksom,  nagnjen h ekshebicionizmu, ali pa ga tudi sosed vzburja  –s tem, ko bi mu omogočil pogled skozi okno, ga tudi aktivno vključi v svojo domišljijo pri dejanju, ki ga počne.

Je pa še nekaj res, da bi bilo mnogo manj zgražanja nad določenimi željami, fetiši  med partnerji tudi na tem področju, če bi se dobro spoznali prej, predno ste se poročili oz. stopili v zvezo. Da veste, kaj vas kasneje lahko čaka. Ne pa da tudi tega ne raziščete, se ne pogovarjate , predno se zavežete en drugemu. Potem pa imate problem, ko eden bi, drugemu pa so stvari obscene in nesprejemljive. O tem se je treba tudi pogovarjat na začetkih zveze, spoznat, kaj komu ustreza, odgovarja in kaj drugemu ne. Da ni potem presenečenja, ko je eden hudo zadrt,drugi pa sproščen in pripravljen kaj talega prakticirati, kot je tudi seks na lastnem vrtu. Osebno pa preference, da me sosedje gledajo ali vidijo, nimam.

 

I regret, that I can not help you. I think, you will find here the correct decision.

sassa

Moji pa ližem podplate.

SEVEDA

Važno da sta se na koncu skregala kot dva mulca.

On je itak budala ker nima kaj zahtevat, lahko bi le predlagal/namignil in to je to.

Ti bi lahko pa tud odreagirala bolj na hec, namesto da si surlo povlekla.

Vzameš na znanje in rečeš da moras premislit o tem. Pol pa razmišljaš naslednjih 10 let.

New Report

Close