Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož pritiska name, da mu ustrežem v njegovih fetiših

Mož pritiska name, da mu ustrežem v njegovih fetiših

Kaj ste naredili tisti, ki vam določene stvari niso bile všeč, vaš partner pa je pritiskal na vas in zahteval, da kljub nasprotovanju to naredite? Na včerajšnjem primeru, želel si je seksat na vrtu, da naju bi sosed lahko videl čez okno. Meni je to bolano in smatram seks kot intimno stvar in sem mu jasno povedala, da tega doživel ne bo. Sva se skregala, sledil je izpad, če ne bo z menoj, bo pa z drugo! Kasneje se je opravičil, da je bil jezen. Ni tak človek a velik je čudnih stvari ko jih hoče probat. Naj popustim?

 

Zakaj bi mu ustregla v stvareh, ki ti ne pasejo? Ustrezi mu le v locitvi, cim prej.

O bog pomagaj… a če ti reče hiti se skozi okno, se boš? Sam vprašam..

Poor provocation.
Je pa le treba vložiti malo več truda, če želiš, da ti ljudje verjamejo!

Verjamem da ni pravokacija.
Poznam par osebno,kjer moški želi da njegova ženska sexa v pričo njega z drugimi on pa to opazuje.
Ona mu pač ustreže ker ga ima na svoj način rada in ga spoštuje.
Ona odlično izgleda, on je pa zavaljen pra sec.

A temu se reče fetiš? To je še najmanj kar lahko storiš za njega samo postavi svoje pogoje, da pač lahko v naravi, samo, da noben ne vidi, ker toliko odprta pa žal nisi.

Mogoče bi pa tud tebe narajcala, oblečeš dolgo krilo, spodaj nič, zgoraj majčka brez modrca, zdej je itak toplo, ko sije sonce, se nasloniš na nekaj trdega, kakšno lopo, recimo, razkoračiš, on te pa prime od zadej…, bo tako narajcan, da bo itak konec v par minutah..
V bistvu se ne bi nič konkretnega videlo…, Edin njegove hlače na pol spuščene, pa še to lahko zakrije s tvojim dolgim krilom.., probej, hehe…

Evo, tema zlata vredna za popaja. Popaj na to idejo že v živo “fu ka” na monu, vključojoč vse podrobnosti. 😅

Ja, če ga rajca to, da ga kdo gleda, ga bo nekje v samoti res strašno zadovoljilo. Trapa.
Ti zgoraj pa: ok je, kar ustreza obema partnerjema. Torej še ena trapa.

V konkretni zgodbici (o resničnosti le te se da debatirati) NE gre za fetiš, temveč za EKSIBICIONIZEM.
Če imaš parkiran BMW pred hišo drugi vidijo in je potrebno še pokazati tudi ženo.. ane?

Dodatno: ČEZ okno ne bo nihče nič videl, ker skozi zid ne vidi nihče.
Skozi okno se pa lahko kaj vidi – odvisno od pozicije sonca ter zatemnjenosti stekel.

Drugače pa velja preprosto pravilo: PRAV JE TISTO, KAR OBEMA (vsem, če jih je več) USTREZA.
Glede na to, da se sosedaj ni nič vprašalo, bo torej siljenje v okenski seks vsaj 2x narobe.

Kompromis, ki ga je ponudil POPAY višje, je čisto OK.

De omnibus disputandum..

da mi liže tace. Kaj naj si mislim o njem?

Da ga s tem, ko mu tako ustreže, spoštuje? 🙂 Spoštuje očitno le njegovo sponzorstvo in denarnico, ne pa njeha – ker se ne ceni dovolj, d se tako ponižuje, da jo mora drugi obdelovat pred očmi tistega, ki naj bi ga spoštovala 🙂

bolje, da ti jih on kot pa kdo drug on bi pa to gledal potem

Če ti do nečesa ni-ne delaj tega. To je enostavno pravilo, ki se ga v lajfu drži.
Če kdo, bilo kdo, sili vame in mi skuša nekaj izsiliti- to osebo skenslam.
Če me ne zmoreš SLIŠAT in UPOŠTEVAT tako kot sem- niti nisi vreden moje družbe. Kaj šele spolnosti (ta pritiče le partnerju in nobenemu drugemu)

Če mu ne boš ustregla ti, mu bo katera druga, mogoče ne jutri, bo pa čez mesec, pol leta…. Moškemu daj hoče in bo mir. Pol so pa teme, mož vara itd. Itak da vara, če ima zategnjeno žensko, njega pa matra.

Za tebe pa tema za na pogreb. Ker si pozabil, kako je f**** žensko. Kaj je to??

pa šta fali ako komšija vidi?
ne bodi tako zadrta moraš biti moderna…
sred ceste, dvorišča itd… šta fali???
poglej tukajšnje “dame”… po parkovima, vcjima, na klupama, izpod drveča…
ogledaj se malo na njih. mislim res saj pa nismo v 15. stoletju… pa neko skrivanje spolnosti, pa za 4 stenami, pa med rjuhami… halo 21 stoletje je… zdej je moderno in dobro da te vsak vidi da vsak ve da ti đebeš da ti kuči vodiš ne… ne bodi starokopitna

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


zategnjen je on ker od drugega zahteva nekaj kar mu ni po volji.
Od nikogar nimaš pravice zahtevati, da naredi nekaj prosti svoji volji.

Edino pravilno je, da obema ustreza.
tak da svojo lastno zategnjenost ne preslikavajte na druge, da bi s tem zmanjšali svojo ničvrednost.


zategnjen je on ker od drugega zahteva nekaj kar mu ni po volji.
Od nikogar nimaš pravice zahtevati, da naredi nekaj prosti svoji volji.

Edino pravilno je, da obema ustreza.
tak da svojo lastno zategnjenost ne preslikavajte na druge, da bi s tem zmanjšali svojo ničvrednost.
[/quote]

Zahteva lahko in ker nebo dobil, si bo poiskal drugo, da bo doživel kar mu ona noče dat. Moški je, halo.

Zahteva lahko in ker nebo dobil, si bo poiskal drugo, da bo doživel kar mu ona noče dat. Moški je, halo.
[/quote]
In zato ima pravico ženski grozit, da si bo drugo poiskal, če ne bo tako naredila?
je preveč reve, da zvezo konča, če je v njej nezadovoljen?
Itak 😉

O fuj no – čisti dokaz, da ženske počnejo/te bedarije, se ponižujete in ustrežete, ker se bojite, da bi vam stegnil k drugi, če mu ne bi ustregle in da ne bi izgubile tistega “mednožnika” njegovega. ja pa naaaaaj greeee drugam, k drugi – še gor nanjo ga vržem – če ne zna ceniti in spoštovati tistega, kar ima “doma”. Tak ženske, ki je z njim “doma” ni vreden, nikakor.

To sploh ni nič takšnega, premisli malce o vsem.. Če bi ti bilo do moža, ti verjetno ne bi bil takšen problem to storiti…

To je navaden seks, pač lokacija je malce provokativna.. Sem dejansko pričakoval, da boš rekla kaj bolj problematičnega.. potem pa tole. Dajte mal uživat v lajfu no, vsi boste enkrat umrli, koga boli kurac za take stvari, al pa če ti mal faflo vidi. Jesus christ.

Problem je v tebi, ker želiš skos v tisti isti zjahani postelji, tak ni čudno, da se ljudje na veličajo. Ljudje menjujejo ženske, v bistvu pa sploh ne pomislijo, da je tudi lokacija bila zamenjana. Če to storiš s partnerjem, prnese mal flera v lajf, mal adrenalina, nov spomin. Ah ne.. ti pa že ne…fak, eni res ne znate uživat lajfa 😀 majkemi. Dajte ga komu drugemu

Pri nekaterih stvareh še že,pri tej opisani pa definitivno ne

Napoti ga k psihiatru. Pika. Tukaj nimas kaj drugega naredit.

A je bil pijan? In se je streznil?

New Report

Close