Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož se (je) dobiva(l) s prostitutko/kami

Mož se (je) dobiva(l) s prostitutko/kami

V linku pa “resnična zgodba Slovenke”. Narod bere na desetih koncih in verjame, da je to stalna praksa, ki se dogaja desetkrat pogosteje. Umotvor nekih možganov.

Za vse, ki mislite, da je ta umotvor res napisala neka forumašica in da se zdaj ta njena zgodba deli dalje po drugih portalih- to so v resnici izmišljene teme s strani uredništva, za večjo klikanost. Take teme prepoznate po priponki (slika).

Nikoli nisem bil s prostitutko, niti ne ne mika. Ampak samo za informacijo. Nekateri ne hodijo na njih samo zaradi golega seksa. Nekateri hodijo zaradi različnih fetisev, ki jih doma ne smejo niti omeniti. Nekaterim so prostitutke tudi psiholog. Pač različni dejavniki. Kot pri vsaki zadevi se je dobro pogovoriti. Ne poslušaj zmešanih babnic, ki bi najraje vsakega moškega obvesile.


Tako, točno to. To je domet raznih “novinark”, ki so plačane po številu znakov. Napišejo post na forumu in se potem nanj sklicujejo v članku. Enako dela Žurnal24, pa še kdo. Zdaj me pa brišite.

Če se mislis lociti nekako shrani te dokaze ,slikaj s svojim tel…Jaz sem mojmu isto najdla smese ko se je dobival z eno ki jo poznam. Ko sem mu povedala ni nikoli priznal . Sla sva narazen. Ce mu bos povedala bo hitro zbrisal dokaze in te prikazal za neumno, tako to delajo.
Moras pa vedet, moski varajo ne glede kaj imajo doma, teh je vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sigurno. Malo si pac popestrijo life, prevec rutine in to jih ohranja srecne-kreteni svetovni.
Ce jim je dolgcas v zakonu nej zginejo in fukarijo vsak dan drugje mirne vesti. To pa ne, kdo bo pa skrbel za njih, lubice ze ne ampak zvesta zenkica.
Upam da resis zadevo..

Jaz sem poročen in imam svojo ženo rad, imava tudi družino in se dobro razumemo vsi. Seksava redno in seks je dober, samo manjka pač tistih nekaj malenkosti. Jaz obožujem seks in mi pašejo stvari, ki njej ne. Naprimer analno jo moram prav prositi in redko pristane. Imam pa teh želja še kar nekaj pa ne bi šel v podrobnosti tukaj. To počnem s prostitutkami, enkrat ali dvakrat na mesec. Moja žena ima tudi že kakšno gubico, je že preko 30 in včasih mi pač zapaše kakšna res mlada in gladka, tam 19 ali 20 let. Ponudbe je ogromno in res ne vidim zakaj ne bi užival tako kot meni to paše. Gre za seks in nič drugega, tu ni nobenih čustev…


[/quote]

In zakaj si jo poročil?

A ljudje res radi sami sebi življenje otežujete, da morate potem varati, ker že na začetku tako izberete, da skupaj ne pašete?

Pri otrocih je to normalno. Če dedec pri teh letih se nekak izgleda, da ni ravno vampast in preveč plešast je varanje sam vprašanje časa. Jaz sem 34, tudi 2 otroka in glej, jbg, v glavo pride misel, narediš profil, uporabiš srednješolski šarm, napleteš in čez par dni fu kaš.
Ženske iscejo partnerja, moški fu k. Številko ki jo imaš za take stvari, pa treba ločit od družinskega življenja v izogib problemom. Se bolje imet dva telefona in ga pustit ugasnjenega dokler se ne rabi. To si mora vsak razčistiti, drugac so zgodbe kot jo ima avtorica.

Imam kar širok družben krog in poznam samo enega moškega, ki še ni varal svoje žene, ker je pač invalid zaradi nesreče. Govorim o 10+ moških, če bo priložnost bo vsak zagrabil in doma ima vsaj polovica teh dober seks, so najboljši možje in očeti v očeh žene. Ponosne so na njih. Nagon pri moškemu, nagon.

Biti heroj ko varaš ni težko, biti heroj ko te zalotijo je pa zelo težko. Večina varajocih je herojev samo v prvem primeru.
Je pa res, da marsikatera miži na obe očesi in ne samo na enega. 🙂


Gliha vkup štriha, ali kako že pravijo.


Sami izgovori, pa še sam sebe prepričuješ, kako imaš vse razjasnjeno. Nimaš pa toliko razčiščeno in toliko poguma, da bi ženi povedal, da nisi za ekskluzivo. Me zanima, če bi se tebi zdelo sprejemljivo, če bi imela tudi tvoja žena zraven tebe še druge moške za posteljne užitke.
Čisto iskreno si odgovori, če bi ti bilo to res OK in če si zmožen “ločit take stvari od družinskega življenja”.


Gliha vkup štriha, ali kako že pravijo.


Sami izgovori, pa še sam sebe prepričuješ, kako imaš vse razjasnjeno. Nimaš pa toliko razčiščeno in toliko poguma, da bi ženi povedal, da nisi za ekskluzivo. Me zanima, če bi se tebi zdelo sprejemljivo, če bi imela tudi tvoja žena zraven tebe še druge moške za posteljne užitke.
Čisto iskreno si odgovori, če bi ti bilo to res OK in če si zmožen “ločit take stvari od družinskega življenja”.
[/quote]

Svojo ženo se ima vedno pod kontrolo. Če je tebi super kako živiš, ti je super.
Romantika in dober nastop naredita cudež. Problem vas žensk je zaupanje, da se vas ovije okrog prsta kot rečeš keks, takšne ste, lahke. Ne velja samo za moške, ste nekatere iste, manipulativne in brez vesti, doma pa “najboljše, zveste in hvalevredne” , samo v očeh partnerja, a takšni se zavohajo in izognejo. Lahko verjameš na besedo, ali ne a tako je.

Svojo ženo se ima vedno pod kontrolo. Če je tebi super kako živiš, ti je super.
Romantika in dober nastop naredita cudež. Problem vas žensk je zaupanje, da se vas ovije okrog prsta kot rečeš keks, takšne ste, lahke. Ne velja samo za moške, ste nekatere iste, manipulativne in brez vesti, doma pa “najboljše, zveste in hvalevredne” , samo v očeh partnerja, a takšni se zavohajo in izognejo. Lahko verjameš na besedo, ali ne a tako je.
[/quote]
Takim moškim, ki mislijo kako morajo imeti in kako tudi imajo vedno vse pod kontrolo, v njihovih poznjih srednjih letih kaka mlada manipulativna ženska s tako lahkoto obrne življenje na glavo, da človek to komaj verjame. Ampak ti moški itak mislijo, da je bila vse skupaj njihova ideja in da imajo te mladenke “pod kontrolo”. Ker oni so pač nezmotljivi in v življenju gre itak vse po njihovo. Vsaj v to poskušajo sami sebe prepričat, medtem ko se jim življenje podira.

Take bleferje, kakršne ti opisuješ, marsikatera ženska zavoha na 3 km. Samo nekatere se odločijo pogledat stran, oz. zamižat na obe očesi, kot je napisala Mary McScary, ker imajo od tega kako korist. Potem imaš pa seveda še en majhen procent iskreno naivnih žensk, ampak teh v resnici ni tako veliko.

Hvalit se s ciljem, ki je dosežen z lažmi in zavajanji je butasto. Saj nič od tega ne bi dosegli, če bi iskreno rekli ženski pred vstopom v vezo, da boste tudi druge lovili za fukec.. tako je vaš zakon in ti fukci dreka vreden, ker je vse skupaj ena laž. Ker če bi jim iskreno rekli svoje namene bi vam tako bodoča partnerica kot bodoči fukec rekle ne. Da bi rekle le prostitutke ob predaji denarja ki ga zahtevajo, ženske ki se v vezo spravijo izključno zaradi denarja in pa nimfomanke, ki pač dajo vsem zaradi svoje bolezni. Ja, res se je za hvalit s tem ane…
Tudi veliko socialnih pomoči se ne bi raztalalo, če bi ljudje po resnii prikazali vse svoje dohodke in premoženje ki ga skrivajo na takšne in drugačne načine, da bi prišli do tiste socialne.
Itd itn

normalni moski tega ne počnejo.

Ah, koliko je tega. ‘Srečni zakoni’ japajade. Najraje imam take, ki rečejo, da imajo srečen zakon. Na videz že, ja. Če moraš iti drugam po nekaj… pač zakon ni srečen, ampak je tak pač, da laufa. Ker en ne ve za varanje drugega.

Se dobivajo tipčki s prostitutkami ali kar tako z bejbami pač od kjerkoli. V času, ko mrgoli app.ov za zmenkarije in chat-anje, je to najmanjši problem. Tvoj pač še plačuje zraven in to eni, čez katero je šlo že marsikaj.

Tako da jaz bi ga dala takoj s pogovorom na hladno, da z njim ne moreš več biti, ker ima spolne odnose z drugimi in se ti bruha ob misli o tem, da ne govorimo o boleznih, ki jih lahko prinese v vajino posteljo (kondom ni rešitelj vseh tegob, ker jih lahko dobiš tudi, če seksaš s kondomom).
Še prej seveda shrani vse dokaze o teh pogovorih, ker jih bo takoj izbrisal, obračal zadevo in obljubljal vse mogoče na kolenih in v joku.

Ostani trdna, čeprav je to skoraj nemogoče, ko se ti sesuje svet.

On se ne bo spremenil. Mogoče bi se za eno leto… potem bi šel na stare tire, ker mu bo vedno falilo nekaj in ti mu tega ne moreš nuditi. In ne se tepst po glavi in spraševat, TI NISI NIČ KRIVA. Taki pač nekateri so. Zaupala mu ne boš nikoli, žal.

Srečno<3

Jaz sem tudi kar nekaj časa obiskoval prostitutke, ker moja žena pač mene ni znala zadovoljiti v postelji. Ona je sicer prepričana, da seksa vrhunsko, kar je še bolj žalostno, kajti seks z njo je tako dolgočasen, da bi kar zaspal zraven. Jaz sem pol potegnil črto in se ločil. Zdaj imam punco, s katero imava odličen seks.. Ni mi žal, ker se zavedam, da živim samo enkrat…

Kdo je zdaj tu kriv?

Jaz sem tudi kar nekaj časa obiskoval prostitutke, ker moja žena pač mene ni znala zadovoljiti v postelji. Ona je sicer prepričana, da seksa vrhunsko, kar je še bolj žalostno, kajti seks z njo je tako dolgočasen, da bi kar zaspal zraven. Jaz sem pol potegnil črto in se ločil. Zdaj imam punco, s katero imava odličen seks.. Ni mi žal, ker se zavedam, da živim samo enkrat…

Kdo je zdaj tu kriv?
[/quote]

Tvoja bivša sigurno ne,ker je lahko samo srečna,da se je znebila takšnega loleka na kubik.

Česa vsega ne prebereš tu. Mi kar slabo postane,ko berem hvalisanje nekaterih tu,ki veselo pišejo ,kako varajo svoje žene ali partnerke. Zakaj se taki babjeki sploh poročite,ali ste v zvezi,če ga ne morete v hlačah obdržati? Pa eni samo znate razmišljati z spodnjo glavo,ali kaj??!! Enako velja tudi za nekatere ženske.

Pa avtorica spakiraj svoje stvari in pojdi,ali spakiraj njegove stvari in ga postavi pred vrata.
Že tako si zapravila nekaj let za takega bedaka ,ki te ne spoštuje in seveda ne ljubi.
Nobeden moški,ki ljubi svojo ženo oziroma drago in otroka,ne bi to storil.
Naderi ga,povej mu svoje in pojdi dalje z svojim življenjem.
Neumno se mi bi zdelo,da bi nadaljevala z njim še v zvezi, če veš,da druge ženske naskakuje in jim tudi za to plačuje. Verjemi mi,da sigurno ne samo prostitutke naskakuje.
Potem še pa eni tu trobijo,da je partnerka ali partner kriv,da ga varajo,ker ga ne dovolj seksualno zadovoljuje. Pa iz katerega drevesa ste določeni padli? Pa saj niste neandertalci,ali praljudje???!!

Toliko enega govora o sxu, pa dolgčas, pa kolikokrat na dan, pa blabla.

Intima je tisto, v čemer se morata dva ujemat, intima je tisto zaupanje med partnerjema, ko sta najboljša prijatelja in ljubimca. Potem je sx samo še pač izvedba. O tem se je treba pogovarjati, hecati, raziskovati en drugega in iti čez predsodke… To pa folk pozablja oz. ne dela.
In zato je sx potem dolgočasen – ker je že sama veza dolgočasna, ja. Ona je lahko res vrhunska v tem, ampak ti nisi bil pravi zanjo in ona ne zate. Krivca iskat je itak brezveze.

Meni je zanimivo,ko preberem včasih tu komentarje,ali teme ,ko bivša dobi novega partnerja,pa vas moti naenkrat. Prej ste jih varali 100 na uro ,ko pa bivša dobi novega pa jok in stok. Prej,ko ste jim pa veselo natikale rogove,pa nič ni bilo narobe. Določeni smete,če pa se nekdanja partnerka odloči za novi list v življenju z drugim človekom,potem ni v redu?!! Potem še pa ven vržete karto ,tisti,ki imate otroka ali otroke skupaj z nekdanjo,češ kaj pa otroci. Saj vi moški ,ki ste se seksali naokoli , takrat tudi niste razmišljali kaj delate s tem svojemu otroku ,ali otrokom.
Takšen je tudi moj sosed. Veselo je opisal in klel takrat svojo bivšo ženo,češ prekleta ženska ima drugega ,joj in jej, pozabil je pa omenit,da je v času svojega zakona skakal po 18 in 20 letnicah.

žena res ne zna kuhati, pač ne zna, vse kar naredi je res slabega okusa… je prav da se ločiš od nje ali je sprejemljivo, da greš vsake toliko na eno dobro pico v picerijo?

Enaka situacija…

Draga avtorica midva z ženo se ne razumeva, sva vajinih let, že pet let ne sexava, živimo skupaj združino v hiši ,pa mi še na misel ne pride da bi si eno našel za občasen sex.
Sem pa za ženo itak najslabši človek kar jih obstaja ,znam veliko stvari narediti sam,delam vse ,sem priden,deloven in pošten ne alkoholik in nekadilec pa tudi zapravljivec nisem.
Zahteva od mene nemogoče ,ker zgoraj pri sebi nima vse pošlihtano.
Kaj čmo tudi to je življenje namesto sexa drkanje.

Svaka ti cast, da si lahko tiho. In svaka ti cast, ce mu bos lahko se kdaj dala. 😳
Pri meni je to izgledalo nekako tako. Dobil je sms ponoci, ga ni zelel pogledat, videla sem po zili na vratu, da nekaj skriva, ker mu je nabijala kot zmesana. Vzela sem telefon in pogledala. Bila je njegova nova “prijateljica”… V sporocilu ni bilo nic kaj takega, se je pa v njem dalo razbrat, da je bil prejsnji vecer pri njej (meni je rekel nekaj cisto drugega). Malo sva se sprickala. Sla na cigaret, se umirila in sla spat. Zjutraj ob 7h je odsel v sluzbo, jaz pa lepo spakirat njegove stvari. Ob 16h, ko se je iz sluzbe vrnil, ga je vse cakalo pred zaklenjenimi vrati. To je bilo to. Bila sva pa skupaj 8 let.
Se vedno po 6 letih vsem govori, da me nikoli ni prevaral, tako da vedeti ne morem. Je bilo pa to cisto dovolj, da sem vedela, da mu nikoli ne bom vec zaupala in se mi zdi skoda mojega casu in zivciranja same sebe.
Sva pa oba brez otrok, verjetno je tezje, ko je otroci poleg.

New Report

Close