Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož se mi gabi

Mož se mi gabi

Moj mož ima kurje oko na levem podplatu in ja, zapustila ga bom.

To je zato, ker z leti slabše vidiš. Obišči okulista. No, ali pa ga raje ne obišči, če nimaš velikih zalog alkohola doma.

Ja a pa si mu povedala, da je predebel.? Glede pleše tu nimaš kaj, lahko se edin pobrije

Lahko ga avtorici ponudiš, zanjo bo verjetno nadgradnja, če ni poleg še zavaljen in plešast.

Počakaj, da se nekam drugam zatrapa, potem bo vse drugače ;))

Sva, sva nekoč. Danes vidim samo glupo sebe pred oltarjem, kaj je bilo treba reči ja, reči bi mogla adijo dragi. Drugi moški so se metali za menoj a jaz sem ljubila brezpogojno njega, bil je mlad, lep a bili so lepši, z več denarja in so danes tudi poročeni, imajo postavo, še več denarja, videz in znajo prisluhniti ženski, takega, ki je še zmeraj pred tv in se baše pri 37 s čokolinom ob 121kg in na mizo naslanja glivične nohte pa si nisem nikoli želela. Rešila bom samo tako, da grem k nekomu ki mi bo všeč in ko bo dal nekaj naše, ko bo pomagal pri domači nalogi, videl da je otrok živ in ne igrača. Prokleto življenje no, ko prepozno vidiš, dokler ga enkrat ne opazuješ in vidiš kaj vse zamudiš zaradi napačne odločitve.
[/quote]

Kak pa ti ta denar izpostavljaš to ni res. Kaj je to razlog da ni samo izgled kot pišeš, ampak manj zasluži kot je, ker mi je čudno da se spomniš teh nekih posravnih descov in omenjaš skos denar. Js bi se mal zamislla na tvojem mestu. Že morta bit za skupi, neki je skupnga in oba sta imela računice ko sta šla v vezo, veš ni to zdaj ven usekalo kot hočeš prikazat.

Trobila sem mu celo leto, stala ob njemu, prepričevala v hujšanje, na konc sem se drla nanj naj neha in on je še kar jedel, jedel, jedel, jedel, jedel, jedel, jedel do današnjih 121kg! Za noge sem mu kupila pršilo proti glivicam, pa ne uporablja, ker se mu ne da, ker je utrujen, ker sedi 7ur dnevno v pisarni in zbaše kilogramski meni pri Halo Katra. Doma se baše, soba smrdi po njegovih nogah. Zdaj pa živi s takim.

Trobila sem mu celo leto, stala ob njemu, prepričevala v hujšanje, na konc sem se drla nanj naj neha in on je še kar jedel, jedel, jedel, jedel, jedel, jedel, jedel do današnjih 121kg! Za noge sem mu kupila pršilo proti glivicam, pa ne uporablja, ker se mu ne da, ker je utrujen, ker sedi 7ur dnevno v pisarni in zbaše kilogramski meni pri Halo Katra. Doma se baše, soba smrdi po njegovih nogah. Zdaj pa živi s takim.
[/quote]
Po moje…ni pa rečeno, ima nek psiho problem če skoz je, saj ne moreš bit skoz lačen no… je iz navade. Verjetn se zaveda da ti ni fizično všeč, zdaj a se mu hebe ali pa je depresiven.
120 kg ,kolk je pa visok.?


Po moje…ni pa rečeno, ima nek psiho problem če skoz je, saj ne moreš bit skoz lačen no… je iz navade. Verjetn se zaveda da ti ni fizično všeč, zdaj a se mu hebe ali pa je depresiven.
120 kg ,kolk je pa visok.?
[/quote]


[/quote]
Imas v reali tud take primere, niso sam tipi tisti, ki jamrajo nad debelo ženo.


Po moje…ni pa rečeno, ima nek psiho problem če skoz je, saj ne moreš bit skoz lačen no… je iz navade. Verjetn se zaveda da ti ni fizično všeč, zdaj a se mu hebe ali pa je depresiven.
120 kg ,kolk je pa visok.?
[/quote]

180cm. Saj je vseeno, sem si potegnila dol Tinder. Dost imam takega življenja.

180cm. Saj je vseeno, sem si potegnila dol Tinder. Dost imam takega življenja.
[/quote]
Kaj je to tinder.?


Kaj je to tinder.?
[/quote]

No vidiš da je bolje biti mlečnozobec.


Kaj je to tinder.?
[/quote]

Sex zmenkarije.

Sex zmenkarije.
[/quote]

A misliš, da meni je pa moj debeluhar doma všeč? Dobrodošla v realnost zakona. Jaz tudi skačem čez plot, brez tega ni znosno.

Sex zmenkarije.
[/quote]
Ok. Vseen nevem kako bo to njemu pomagal shujsat :))

Tako je treba. Najjače je videt fris žene, ko ve, da si bil na drugi, reče pa nič, samo pogovorjata se ne par dni. Iz tega pol pride, da se sploh nehata pogovarjat. Ženske 15-20max, moja šibkost mater milo in kar je najboljše pri njih da vse verjamejo. Starejšim se ne da lagat, te skapirajo in same probleme delate moškim.

Naj še on skače čez plot, to je huda rekreacija, od tega bo ziher postaven in fit 🙂

[img]https://image.shutterstock.com/image-illustration/silhouette-men-jumping-over-fence-260nw-124351741.jpg[/img]

To je zato, ker z leti slabše vidiš. Obišči okulista. No, ali pa ga raje ne obišči, če nimaš velikih zalog alkohola doma.
[/quote]
Kar veliko moških je boljših ko so starejši. Postanejo bolj šarmantni. Primer Janez Janša, sedaj dosti bolje zgleda kot ko je bil 20-letnik. Richard Gere tudi, pa še nekaj zvezdnikov je takih. Mislim da je moški zelo hitro urejen, rabi dosti manj kot ženska.

Če te partner fizično odbija, je res težko kolega , ona kot iz škatlice, on pa ves zanemarjen, dolga brada, neostrizen, dostikrat sem si rekla, da jo kaj moti. No letos sta šla narazen.


Hahaha, zaradi tega varaš moža? Fujj ženske. Pogovori se z možem, pelji ga v kakšen salon na preobrazbo, ne rabiš varati.

Če ni provkacija…je treba vedeti, da za take ženske stojijo prvoklasni premožni moški v dolgih vrstah in komaj čakajo da dobijo tako kot je avtorica. Zakaj bi jih zanimale tiste mlade pod 30 brez otrok, če pa lahko dobijo stare 35 v paketu z otroci. Take so premium dobitek.


Hahaha, zaradi tega varaš moža? Fujj ženske. Pogovori se z možem, pelji ga v kakšen salon na preobrazbo, ne rabiš varati.
[/quote]

Marsikater ravno zaradi tega vara ženo pa se noben ne zgraža 🙂

Pri 35 ste dobre sam za jajca praznit s tremi kondomi na tiči. Bil osebno jaz s tako v nekem resnejšem razmerju nebi, prestara in še otrok od debelega deda….kaj si ti ja nor. Da froca narediš taki po nekem slučaju….. Še splava neče it delat in si uničiš lajf.

New Report

Close