Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moževa družina ni bila zadovoljna s ponujeno hrano

Moževa družina ni bila zadovoljna s ponujeno hrano

Res? Mogoče si ti tista, ki ne zmoreš preproste iskrivosti v očeh, ki nima nič z bontonom, po domače, pa čeprav imaš za vsak slučaj še kol.

V bistvu nisem brala komentarjev, ampak se strinjam s taščo, namreč vljudno se je malce pozanimat, kaj kdo je (kaj če ima kdo kakšno intoleranco?); hrana, ki jo omenjaš, je res bolj za vaju dva, če vama tako ustreza, za otroke ni primerna, tudi če ne jedo mesa, ni panike, le bolj pestro mora bit. In maščob nikar ne ukinjaj, so zelo pomembne (možgani, ipd).

To jej sama. Ce kuhas za druge to, pa jim drugic povej naj pridejo siti. Mogoce je bolje, da jih povabis poleti in si jabolka kar odtrgajo z dreves?

To je kraja prostega casa gostov. Dobro je, da te tasca labko sploh tolerira.

Nimaš pojma kaj je zdrava hrana draga avtorica, tud goveja juha in masten zrezek so najbolj zdrav obrok, tud klobase…nikakor pa ne preveč sadja in ogljikovih hidratov.

Hehe…


Draga avtorica, mesojedci ne bodo nikoli marali zdrave prehrane, to si moreš zapomniti. Jaz imam ženo vegeterjanko, jaz pa zvest mesojedec. Kuham ne rad, zato pa … ona dobro ve, da jaz brez mesa ne morem preživeti, zato pa zna narediti tudi kaj mesnatega. To, da se pa nekomu posiljuje zdravo prehrano, pa … lepo vas prosim … Mesojedcem nikoli ne pripravljajte zdrave prehrane, ker je ne bodo nikoli jedli. Če imaš otroke, upam, da jih ne posiljuješ z vegeterjansko hrano?!! Nekako imam občutek, da sta ti to prav rekla … direktno in odkrito. Če sta te užalila, jebat ga, tašča je tašča …

Mimo grede … mislim, da ti noben mesojedec ne bo jedel neke surove zelenjave, če že, še hoče zraven imeti meso.

Jaz te razumem, da ti zdravo ješ, enako te razumem, da tudi ti nimaš neke velike izbire za jesti, ko greš h komu na obisk pa ti tam skuhajo kosilo za mesojedce. Moja ima velikokrat težave s tem, zato velikokrat lačna odide od nekod. Jaz ji nisem nič kriv, jaz na primer vse jem (no, skoraj vse), če je meso, ali pa surova hrana, ampak za meso bi ubijal, za surovo zelenjavo pa … če bi bil smrtno lačen in drugega ne bi bilo, bi jedel. Včasih moji vzamem kaj iz krožnika, ko je tisto svojo hrano, pa ne rečem, da je slaba, ampak meni se pač surova hrana gravža, zato imam raje meso.

Sicer pa .. zdrava prehrana .. 🙂 je ni. 😀

avtorica mene pa zanima kaj tvoja familja je, ko greste h familji tvojega moža?

Slovnico ima brezhibno. Eno napako najdi, prosim.[/quote]

…popoloma brezhibna ni. Skorajda odlična, pa.

Osebno se takšnega kosila ne bi branila.

Kosilce za čarovnico iz Kočevja.

Jaz bi raje jedla to, kot kakšne kmečke mesne narezke ali pač neke zrezke pa krompir.
Sicer naslednjič naredi kaj kar je vegetarijansko in bolj okusno, kak vegetarijanski tajski curry z rižem ali jim speči ribo pa nekaj zraven in solato. Potem ti sigurno ne bodo težili.
So pa tašče zelo težavne in staromodne, če bi meni katera to rekla, samo grem od mize in jo ignoriram.

Jaz bi raje jedla to, kot kakšne kmečke mesne narezke ali pač neke zrezke pa krompir.
Sicer naslednjič naredi kaj kar je vegetarijansko in bolj okusno, kak vegetarijanski tajski curry z rižem ali jim speči ribo pa nekaj zraven in solato. Potem ti sigurno ne bodo težili.
So pa tašče zelo težavne in staromodne, če bi meni katera to rekla, samo grem od mize in jo ignoriram.
[/quote]

Če si že toliko želijo domače hrane jim zraven ajdove kaše naredi kislo repo z ocvirki, bodo imeli vsaj nekaj živalskega gor. 🙂

Jaz bi raje jedla to, kot kakšne kmečke mesne narezke ali pač neke zrezke pa krompir.
Sicer naslednjič naredi kaj kar je vegetarijansko in bolj okusno, kak vegetarijanski tajski curry z rižem ali jim speči ribo pa nekaj zraven in solato. Potem ti sigurno ne bodo težili.
So pa tašče zelo težavne in staromodne, če bi meni katera to rekla, samo grem od mize in jo ignoriram.
[/quote]

Drugič jaz tašči in žlahti sploh ne bi nič kuhala, niti jih vabila. Tudi to kar si naredila, si se namatrala za to, oni kot tipični primitivci tega ne znajo ceniti in gledati izven svojih okvirjev.


ni nujno tisto kar misliš ti…………………..višji nivo je sprejeti in razumeti VSE!


Odličen nasvet, naslednjič jim naredi vegetarijansko ribo. LOL
Kot, ko prideš v kako kao gostilno in rečeš, da ne ješ mesa in ti ponudijo ribo na žaru. Bravo naši.

Slaba reklama za veganstvo!!! Kdaj nas boste nehali posiljevati s svojimi forami?

Še slabša reklama za mesojedce!!! Kdaj boste nehali težiti ljudem ki so proti pobijanju?

Kosilo pa se meni zdi odlično, če bi ljudje radi trupla jedli naj se lepo spokajo.

Še slabša reklama za mesojedce!!! Kdaj boste nehali težiti ljudem ki so proti pobijanju?

Kosilo pa se meni zdi odlično, če bi ljudje radi trupla jedli naj se lepo spokajo.
[/quote]

Polna rit neumnosti in afnanja je težka bolezen.

Polna rit neumnosti in afnanja je težka bolezen.
[/quote]

Uff ja kako smo zafnani, da nočemo pobijat in kako ste vi odrasli in razgledani da plačujete človeku za razkosanje žival, ki jo pol pojeste.
Malo poglejte svoja dejanja in potem obsojajte.

Uff ja kako smo zafnani, da nočemo pobijat in kako ste vi odrasli in razgledani da plačujete človeku za razkosanje žival, ki jo pol pojeste.
Malo poglejte svoja dejanja in potem obsojajte.
[/quote]

Prvo se vsedi dol s svojo žlahto in njim moraliziraj s tvojimi umotvori. Nas, ki še nimamo skisnih možganov, zaradi preveč kisa v solati, pa pusti pri miru.

p.s.: A si ti tista, ki je zaklanega prašiča vlekla na folji po Ljubljanskih ulicah?

Pri nas se tudi zdravo prehranjujemo, vendar tašče in mojih staršev (moj oče prisega na meso, pohano ipd.) nikoli nisem posiljevala z našim načinom prehranjevanja, takrat sem pač pripravila hrano, ki njim ustreza in to mi ni bil nikoli problem. V kolikor pa so prišli na kratek obisk, pa sem ponudila sok, vino, čaj in spekla vege torto.

debeluhov ne vabim na obisk, ker nimam sladkarij, pomfrija, pohanih zrezkov.

Če bi bila moja žena, bi te že ob prvem takem kosilu nagnal čez prag, če se ne bi poboljšala.
Če bi bila pa snaha, se pa strinjam stvojo taščo in s tvojim tastom!

premalo obiska na forumu?

Če dobim zeta, ko bom pri njih, da mi ne da mesa slame pivo. Ga odjebwm na brzino. Samo tok.

New Report

Close