Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moževa družina ni bila zadovoljna s ponujeno hrano

Moževa družina ni bila zadovoljna s ponujeno hrano

Za zajce.

Prvo se vsedi dol s svojo žlahto in njim moraliziraj s tvojimi umotvori. Nas, ki še nimamo skisnih možganov, zaradi preveč kisa v solati, pa pusti pri miru.

p.s.: A si ti tista, ki je zaklanega prašiča vlekla na folji po Ljubljanskih ulicah?
[/quote]

Se mi je zdelo da si sposobna samo žaljenja in nikakršnih argumentov, tipični mesojedec ki kolje za užitek.

Korenčkova torta, mmmmmmmmm.

Se mi je zdelo da si sposobna samo žaljenja in nikakršnih argumentov, tipični mesojedec ki kolje za užitek.
[/quote]

Ja, boga ti! Hitro v jok in na drevo.
Prvo zdraviš svoje fustracije na račun jedilnika mesojedcev in nas TI prvo žališ, potem pa igraš žrtev.
Tipično retardirani možgani veganov/vegeterjanov zaradi neuravnovešene prehrane.
Jaz ti nisem kriva, če imaš probleme s psiho.

Ja, boga ti! Hitro v jok in na drevo.
Prvo zdraviš svoje fustracije na račun jedilnika mesojedcev in nas TI prvo žališ, potem pa igraš žrtev.
Tipično retardirani možgani veganov/vegeterjanov zaradi neuravnovešene prehrane.
Jaz ti nisem kriva, če imaš probleme s psiho.
[/quote]

Še vedno nobenih argumentov. Smo slabši tisti ki smo proti pobijanju ali vi, ki nočete gledati trupel a vseeno plačutjete nekoga da pobija živali? Kot bi rekla sem proti mučenju psov, a plačam nekomu da jih strada. Se sliši kot da sem en velik hipokrit a ne?
Oziroma ste enostavno ZA pobijanje in mučenje živali. Zeloo enostavna logika.


mi je prišel na pamet tisti protest unih “posiljevalcev” z veganstvom tam v Kopru…
se strinjam s tem videom in analizo popolnoma:
https://www.youtube.com/watch?v=MkFaoBFhk7k

zarad mene jejte kaj čete, ampak nehajte drugih posiljevati z vašimi idejami,da morajo nehati jesti “trupla”, dajte nam mir po trgovinah. pa sama ne jem veliko mesa, precej več zelenjave, ampak tega ne podpiram,da se ljudem vsiljuje neko lastno mnenje in se jih nadleguje na javnih mestih (kot ti zgoraj v videu).

Imam občutek, da me je sodelavka v službi zasliševala glede kuhanja mojih sorodnikov. Ker sem imela občutek, da je že imela predinformacije in da ji je nekdo iz našega sorodstva podal določene informacije proti meni, sem tudi jaz bila nestramna nazaj. Za kar mi je žal….vse je bilo del mobinga, v službi so me dobro zmanipulirali….Me zanima, če bi ta dotična, ki me je spraševala bila pripravljena povedati kaj kuha ona?

Mobing ne pozna meja.

Še vedno nobenih argumentov. Smo slabši tisti ki smo proti pobijanju ali vi, ki nočete gledati trupel a vseeno plačutjete nekoga da pobija živali? Kot bi rekla sem proti mučenju psov, a plačam nekomu da jih strada. Se sliši kot da sem en velik hipokrit a ne?
Oziroma ste enostavno ZA pobijanje in mučenje živali. Zeloo enostavna logika.
[/quote]

Kakšne argumente rabiš? Da si mi vzredimo prašiča, ga zakoljemo, pojemo čez sezono in sedaj naj jaz tebi zaradi tega polagam račune, ker si totalno zafurana? Lepo te prosim.
Mi jemo meso, da lahko fizično opravljamo razna dela ( med drugimi tudi v infrastrukturi, da lahko vaše zafnane ritke udobno živijo). In sedaj si zaradi našega jedilnika, doživela razsvetljenje in vsem soliš pamet, kaj morajo jest? Ljudje smo mesojdeci (razen nekaj vas bolnikov na psihi), s tega vidika smo lahko vršili napredke, opravljali fizična dela, bolje razmišljali,…..
Kamot se je afnat iz 9. štuka v bloku iz mesta o vseh eko-bio-vegi-vegan-varstvo in osveščanje okolja, po preveč pogledanih oddajah na discovery channel, ko vam je vse k ritki prinešeno, potem pa nam moralizirati nam, ki moramo resnično nekaj naredit za preživetje.
Če noče gledati trupel, pojdi to levom v afriko povedat! Zeloo enostavna logika.


mi je prišel na pamet tisti protest unih “posiljevalcev” z veganstvom tam v Kopru…
se strinjam s tem videom in analizo popolnoma:
https://www.youtube.com/watch?v=MkFaoBFhk7k

zarad mene jejte kaj čete, ampak nehajte drugih posiljevati z vašimi idejami,da morajo nehati jesti “trupla”, dajte nam mir po trgovinah. pa sama ne jem veliko mesa, precej več zelenjave, ampak tega ne podpiram,da se ljudem vsiljuje neko lastno mnenje in se jih nadleguje na javnih mestih (kot ti zgoraj v videu).
[/quote]

Torej je to osebna odločitev boste rekli? A živali pa nimajo pri temu nobene besede? Ker vi želite ubiti živo bitje moramo vsi to sprejet in biti tiho? Če jaz pobijam pse bi se tudi strinjali?
Ne morete reči naj damo mir, če ubijate mladičke in se delate, da je to sprejemljivo.

Kakšne argumente rabiš? Da si mi vzredimo prašiča, ga zakoljemo, pojemo čez sezono in sedaj naj jaz tebi zaradi tega polagam račune, ker si totalno zafurana? Lepo te prosim.
Mi jemo meso, da lahko fizično opravljamo razna dela ( med drugimi tudi v infrastrukturi, da lahko vaše zafnane ritke udobno živijo). In sedaj si zaradi našega jedilnika, doživela razsvetljenje in vsem soliš pamet, kaj morajo jest? Ljudje smo mesojdeci (razen nekaj vas bolnikov na psihi), s tega vidika smo lahko vršili napredke, opravljali fizična dela, bolje razmišljali,…..
Kamot se je afnat iz 9. štuka v bloku iz mesta o vseh eko-bio-vegi-vegan-varstvo in osveščanje okolja, po preveč pogledanih oddajah na discovery channel, ko vam je vse k ritki prinešeno, potem pa nam moralizirati nam, ki moramo resnično nekaj naredit za preživetje.
Če noče gledati trupel, pojdi to levom v afriko povedat! Zeloo enostavna logika.
[/quote]

1. po kakšni logiki vegani ne moremo v infrastrukuri delati? Ker nimamo zmaščenih žil s holesterolom?
2. Kako to da smo mesojedci? Po čekanih in krempljih to sklepate? Ali po tem da ODLIČNO prebavljamo holesterol in nam SPLOH ne dela težav?
bog se usmili :’D

No, pri mojem mobingu so se sodelavke norčevale iz ocvirkov in domačih kolin, ki jih imata moja starša. Zanimivo pa je to, da imajo pri najmanj 1 od teh tudi domače koline….Takrat in še zdaj sem jezna na njih, ker so me na ta način želele diskriminirat, ker one so pa tako fine….one pa že ne jedo kolin….Zamerim jim to, ker so v meni želele vzpodbuditi ponižanje, ker so me osamile in se temu posmehovale…

Sem vsejedka. Torej jem tudi meso. Ne nadlegujem vegane s tem. Moje misljenje je naj se vsak prehranjuje, kakor mu pase.
Vi vegani zrite kar vam ugaja. Lahko tudi d.rek. Pustite druge ljudi na miru.
Kar se pa tice tvojega posta. Ce bi jaz prisla namesto tvoje tasce. Bi pojedla kar mi je ponujeno. Nebi komplicirala. Zakaj? Ker spostujem ljudi, da se odlocajo o prehrani.

Slovnico ima brezhibno. Eno napako najdi, prosim.
[/quote]

Pred PA nikoli ni vejice. Ona jo je pa dala. Ampak tukaj se res ne gre glede slovnice. Gre se pa, da vegani vsejedce nadlegujejo s prehrano.

Sem vsejedka. Torej jem tudi meso. Ne nadlegujem vegane s tem. Moje misljenje je naj se vsak prehranjuje, kakor mu pase.
Vi vegani zrite kar vam ugaja. Lahko tudi d.rek. Pustite druge ljudi na miru.
Kar se pa tice tvojega posta. Ce bi jaz prisla namesto tvoje tasce. Bi pojedla kar mi je ponujeno. Nebi komplicirala. Zakaj? Ker spostujem ljudi, da se odlocajo o prehrani.
[/quote]

Zanimivo, kako se vsi derete da vegani nadlegujemo, a noben ne odgovori kako vam je normano ubiti žival ki želi živeti, a ona nima niti najbolj osnovne pravice (pravica do življenja) al kako? Pa tudi, ali bi ravno tako podpirali če bi jaz pobijala pse po Ljubljani pa jih jedla? Osebna odličitev pač.

Zanimivo, kako se vsi derete da vegani nadlegujemo, a noben ne odgovori kako vam je normano ubiti žival ki želi živeti, a ona nima niti najbolj osnovne pravice (pravica do življenja) al kako? Pa tudi, ali bi ravno tako podpirali če bi jaz pobijala pse po Ljubljani pa jih jedla? Osebna odličitev pač.
[/quote]

Kadar ne učite drugih kaj je prav in kaj ne, ter kako bi morali živeti nobenega ne nadlegujete. Jaz osebno ne dajem nič na floskule veganov, vegetarijancev niti mesojedcev. Jaz se preprosto oziram na naravo in poskušam živeti v skladu s tem kako so stvari urejene v naravi (večinoma še bolj humano kot je to urejeno v naravi), ker sem mnenja da narava v vseh milijonih let ve veliko bolje kot človek, ki je zelo dojemljiv na vplive iz okolja in na lastne frustracije in predsodke. Meni se ne zdi nič manj normalno če hočeš jesti pse kot pa če hočeš jesti prašiča. Žival je žival in smrt živali je smrt živali. Ni nobene razlike. Edino kar je moteče v današnji družbi je nespoštovanje hrane (ki je bila nekoč živa žival), masovna proizvodnja in slabo ravnanje z živalmi. Pa še ta merila so človeški konstrukti. V naravi je vse urejeno trajnostno in tako kot mora biti.

Zanimivo, kako se vsi derete da vegani nadlegujemo, a noben ne odgovori kako vam je normano ubiti žival ki želi živeti, a ona nima niti najbolj osnovne pravice (pravica do življenja) al kako? Pa tudi, ali bi ravno tako podpirali če bi jaz pobijala pse po Ljubljani pa jih jedla? Osebna odličitev pač.
[/quote]

…potem pa muhe in komarje tudi ne ubijaj – saj imajo pravico do življenja al kako?

1. po kakšni logiki vegani ne moremo v infrastrukuri delati? Ker nimamo zmaščenih žil s holesterolom? mogoče na kakšnem fotokopircu, resnega dela ne.
[/i]2. Kako to da smo mesojedci? Po čekanih in krempljih to sklepate? Ali po tem da ODLIČNO prebavljamo holesterol in nam SPLOH ne dela težav? – jaz imam zobe in nohte, za vas ki imate čekane in kremplje, pa ne vem kako prebavljate holesterol” ti googl zdravnica”.
bog se usmili :’D – nisem vedela, da si verna – torej hvala za napotek.
[/quote]

teh bolanih provokatorskih tem, p…, folk, mal se umirite

…potem pa muhe in komarje tudi ne ubijaj – saj imajo pravico do življenja al kako?
[/quote]

Jaz muh ne pobijam pa še celo muhe nam kratijo spanec, hodijo na hrano, prenašajo bakterije ipd, komarji nam škodijo, pikajo, prenašajo bolezni..
Če te krava napade, seveda, brani se, ubij jo. 5 mesečni telički pa vam niso nič naredili.

Kadar ne učite drugih kaj je prav in kaj ne, ter kako bi morali živeti nobenega ne nadlegujete. Jaz osebno ne dajem nič na floskule veganov, vegetarijancev niti mesojedcev. Jaz se preprosto oziram na naravo in poskušam živeti v skladu s tem kako so stvari urejene v naravi (večinoma še bolj humano kot je to urejeno v naravi), ker sem mnenja da narava v vseh milijonih let ve veliko bolje kot človek, ki je zelo dojemljiv na vplive iz okolja in na lastne frustracije in predsodke. Meni se ne zdi nič manj normalno če hočeš jesti pse kot pa če hočeš jesti prašiča. Žival je žival in smrt živali je smrt živali. Ni nobene razlike. Edino kar je moteče v današnji družbi je nespoštovanje hrane (ki je bila nekoč živa žival), masovna proizvodnja in slabo ravnanje z živalmi. Pa še ta merila so človeški konstrukti. V naravi je vse urejeno trajnostno in tako kot mora biti.
[/quote]

Se strinjam v naravi je vse urejeno. Živali, ki jo ubijemo za hrano ne moremo spoštovati, spoštovanje bi pomenilo, da ji vsaj dovolimo imeti pravico do življenja.
Zanimivo pa da bi se strinjali tudi, da se vse pse npr po zavetiščih pobije in poje.

Rekla si, da nimaš primitivnih komentarjev na temo prehrane drugih, takoj v naslednjem stavku si se pa obregnila ob to, da naj nehamo jesti trupla.
In zakaj bi vse druge prepričala v svoj prav? Nehaj s temi traparijami, vsak naj je svoje, kar mu paše. In če tebi pašejo tvoja semena jih kar jej, jaz jih ne bom. Ampak nauči se pa tudi prilagajanja drugim. In tu se strinjam s tvojo taščo. Če moževa družina ne želi predelane hrane, jim jo ne tišat, ampak za njih skuhaj kar jedo oni, sebi pa to kar ješ ti. Grem glavo stavit, da tudi oni tebi ne tiščijo hrane, ki jo oni jedo, ampak se prilagodijo tebi. Ne pričakuj pa, da boš spreobrnila vse v svoj način, ker jih ne boš, pozabi.

[*]

Torej se strinjate da lahko vsi pobijamo živali kolikor hočemo in katero koli želimo? Osebna odločitev? Zanimivo

Ne se vabit na obiske, pa ne bo probmema in zgražanja o hrani.

Naj skuha to kaj jejo oni? Torej če pridejo 2 vegana, 2 mesojedca ki hočeta samo pohano in 3 ki ne jejo pohano ampak hočejo meso? Boš delala 3 kosila? Zresni se.

A potem redno vozite otroke na injekcije vitamina B12? Tak način prehrane otrok v fazi rasti in razvoja se v državah zahodne Evrope šteje med oblike fizične zlorabe.

New Report

Close