Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Možu ni prav, ker ne maram njegovih domačih. Mu res delam krivico?

Možu ni prav, ker ne maram njegovih domačih. Mu res delam krivico?

Tašča in svakinja sta posesivni in ukazovalni in hkrati tudi lepo taktizirata, tako da jima moj mož ugodi. To sem močno občutila in me je zelo odbilo, jezilo in prizadelo. Tudi žalitve so bile s strani tašče, ker nisem naredila nekaj, kakor si je ona zamislila.

Zdaj mi pa mož pravi, da jih ne maram. Ampak kaj pa jaz? A oni imata mene radi? Nikoli nisem čutila, da bi jim bila pri srcu. Nasprotno, meni se zdi njun odnos do naju nespoštljiv, nekorekten.

Imam občutek, kot da me mož ne razume, da imam tudi jaz svoja čustva in razmišljanje. Kako naj mu to razložim. Tudi če mu razlagam, se mi zdi, da mi zameri in vidi samo, kako bi moralo bit vse lepo.

Kaj mislite? Sem jaz tukaj res grešni kozel?

 

peeeeesda glede na to, kako si tečna na monu, res čudno, da te še mož prenaša.
Kaj koga briga tvoja jebe………….na žlahta.

Da se odkrito zapenjate z njegovo hinavsko žlahto.
Delaj se pred možem, da jih obožuješ in ne zapenjaj z njim.
Naj si misli, da jih imaš ti rada, a one te ne marajo pa se naj z njimi ukvarja.
Parkrat se mu zjoči “jaaaaz seeeem biiiilaaaa taaaaako prijaaaaznaaaa/ustrežljivaaaaaa, one2 paaaaa taaaaakeeee doooo meeneeeee buhuhu.”

Pa kdo se sploh, pošteno, res razume s svojo žlahto? Pač je treba 2x na mesec na obisk, požret kako besedo, ki jo imaš na koncu jezika, se smehljati in misliti svoje. Boli te k. zanje. Ne kregaj se, bodi prijazna, naredi pa po svoje.

Sekiram se, ker se mi zdi, da je mož s tem preveč čustveno obremenjen. On bi rad, da bi bilo vse lepo.
Jaz pa čutim, da nisem razumljena z njegove strani in da me ne razume. To se sekiram.

Neverending stori – posesivna in gospodovalna žlahta – strgana plahta.

Avtorica, imajo tvojega moža te ženšne kar lepo pod nadzorom; tega se moraš zavedat – ti njega spremenila ne boš. Zatorej: take it or leave it. Ali po domače, šuti i pati, ili idi.. Kakor ti bo ljubo. Ali boš obremenjeval še naprej svoje zdravje in živce in trepal zavolj skupnih otrok še nekaj let, ali pa ….. Po želji.

mož je še vedno svoj človek in ima pravico do svojih čustev. kaj ima tebe za brigat njegov odnos z mamo in sestro? A si ti slučajno odrezala svoje starše in žlahto, ko si se mu nasadila na ku::::? Je on to od tebe zahteval, tako kot ti od njega?
Poskrbi ti raje zase in za svoj notranji svet, ki naj ti ga ne krojijo toliko drugi.

A ne razumeš, kaj želim povedati? Počutim se krivo zato, ker bi on želel, da bi se vsi mi skupaj vključno z meno lepo imeli in razumeli, ne pa on z njegovimi. Jaz samo držim distanco z njegovimi.
In se mi zdi, da zato krivi najbolj mene. Zakaj mene, pa ne vem. Ni mi prav, da se pri tem slabo počuti in obenem mi ni prav, da sem jaz tista, ki ne dela prav.

Moj tast je alkoholik, tašča vidno sesuta, tečna, dela se da je vse v redu, pa ji ne gre.
Sorojenci pa tudi, škoda besed. Samo najnujnejše.
Če niso tvoj tip človeka pač niso, jaz to odkrito povem in se jih na daleč izognem kadar se le da.
Lajf imam samo en, ne bom ga zapravila za kimanje nekim neuravnovešenim ljudem. Naj rešijo svoje težave, potem pa se lahko pogovarjamo. Partnerju je vseeno, če mu ne bi bilo vseeno, bi bilo zame isto. Če ti kaj ne paše, spokaj, pa išči drugo.


Aha, aha seveda, pardon želiš biti grešni kozel.
Pred poroko si se “lubčkala in sexala”, brez da bi poznala ozadje familije . Seveda taščo in tasta. Nehaj no s temi nebulozami. Včasih je bilo vse drugače, danes je pa “pekel”. Zresni se. No upam, da so tvoji starši za “zlato medaljo”, ups mislim odnosov do tebe in drageca, pardon moža. Marsikaj pa ne vemo, kar veš samo ti . Saj veš kako je to z resnico. Praviloma ima dve plati. Pa srečno naprej, ,predvsem na MON-u.

Tvoj mož naj odraste, ne pa da se pusti kot majhen otrok manipulirati “babam”, tako materi kot sestram. Na moža bi morala biti jezna, ker je tak neodločen zmene, ki ga nadvladajo ženske, da to dopušča in posredno še tebe vpleta v njihovo družinsko dramo, kjer si ti moteč prišlek, nepridiprav, ki ruši njihovo “družinsko idilo”, ko si jim speljala moškega.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Njegova mama je z njim razvila nezdrav odnos. “Cankarjanski” nekako.
Skratka, kako naj mu jaz dopovem, da nisem jaz kriva, da nismo idilična žlahta. Njemu bi veliko pomenilo, da bi bili. Jaz to čutim pri njem. Njegova podzavest je taka.

Čuti se, da ti gojiš mržnjo, oni se imajo pa radi…med sabo in sigurno niso zadovoljni, če nekdo se ne vključi ampak razdira….dobre vezi malo se le potrudi, saj ne more vsak kakor hoče……

Oni se razumejo, pride domov, se imajo lepo, ni pa namršena tam….kar proti vsem…tvoja čustva, ja pa skuliraj se malo in se vključi…kaj pa si ti?

Pod novo Golobovo vlado bodo dobro živeli samo nevladniki in podobni koritarji prisesani na državni proračun. Gospodarstvo, nepremičnine in pošteno produktivno delo, kmetijstvo… bo visoko obdavčeno, da bodo preko davkov lahko dobro živeli samo lenuhi, ki denar črpajo iz proračuna.

Te volitve so zmagali lenuhi. Rezultat volitev je pokazal koliko lenuhov mora Slovensko gospodarstvo futrat.

Odgovor na objavo uporabnika
je to narobe, 11.05.2021 ob 11:50

Tašča in svakinja sta posesivni in ukazovalni in hkrati tudi lepo taktizirata, tako da jima moj mož ugodi. To sem močno občutila in me je zelo odbilo, jezilo in prizadelo. Tudi žalitve so bile s strani tašče, ker nisem naredila nekaj, kakor si je ona zamislila.

Zdaj mi pa mož pravi, da jih ne maram. Ampak kaj pa jaz? A oni imata mene radi? Nikoli nisem čutila, da bi jim bila pri srcu. Nasprotno, meni se zdi njun odnos do naju nespoštljiv, nekorekten.

Imam občutek, kot da me mož ne razume, da imam tudi jaz svoja čustva in razmišljanje. Kako naj mu to razložim. Tudi če mu razlagam, se mi zdi, da mi zameri in vidi samo, kako bi moralo bit vse lepo.

Kaj mislite? Sem jaz tukaj res grešni kozel?

 

Iz spoštovanja do moža pokaži tudi spoštovanje do njegove družine. Saj ni treba, da se stalno družite, saj mu lahko pojamraš, da ti niso najbolj ok, … ampak tiste osnovne stike ob redkih priložnostih pa  ne začini s svojo jezo, sovraštvom, obsojanjem … So le starši in sorodniki TVOJEGA moža. Saj ti tudi v službi verjetno niso vsi všeč, ap vseeno ohranjaš profesionalen odnos. Tako naj bo tudi v primeru njegovih staršev.

Kakšna sreča, da je v tako zajebano družino zašel en tak biser kot je ta avtorica😜😇🤑🤪🥵🤗😰👹👺🤬

Odgovor na objavo uporabnika
huirfd, 16.05.2022 ob 09:39

Iz spoštovanja do moža pokaži tudi spoštovanje do njegove družine. Saj ni treba, da se stalno družite, saj mu lahko pojamraš, da ti niso najbolj ok, … ampak tiste osnovne stike ob redkih priložnostih pa  ne začini s svojo jezo, sovraštvom, obsojanjem … So le starši in sorodniki TVOJEGA moža. Saj ti tudi v službi verjetno niso vsi všeč, ap vseeno ohranjaš profesionalen odnos. Tako naj bo tudi v primeru njegovih staršev.

To je kar res.

In zavedaj se, da si s svojim možem sama izbrala tudi njih. Konec koncev je tvoj mož “proizvod” svoje mame in očeta, vpliv imajo pa tudi bratje / sestre. Tako da če ti je on OK, potem tudi pri drugih ni vse grozno.

New Report

Close