Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Možu sem deveta briga

Možu sem deveta briga

Jaz in mož, oba stara 56, brez otrok. Gladek zakon, vse ok. Zadnje čase sem mu postala deveta briga. Samo še dela in hodi na pijače s prijatelji. Zadnjič se mi ni javljal, sem poklicala njegovega kolega, pa ni nič vedel o tej “njuni pijači.”
Začela sem postajati bolj pozorna nanj in ugotovila, da mi je zanj vseeno. Domov hodi ob 3-4 zjutraj, sicer ne pijan, to moram priznati. Mislim, da se mu meša, saj ga je moja prijateljica videla v bolnišnici na urgenci ob 10 zvečer, medtem ko je meni rekel, da je v službi. Zakaj bi mi lagal, da mora k zdravniku?

Tudi bančni račun se čudežno prazni, danes zjutraj sem mu “udrla” v mail in videla, da prodaja avto (avto je pisan na mene, na firmo), in da se meni za nakup drugega avtomobila.

Se pripravlja, da me zapusti?

ja vseeno mu je zate

jaz pa ženi deseta 😳

Evo petkove zgodbice. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Helena707, 26.04.2024 ob 21:14

Jaz in mož, oba stara 56, brez otrok. Gladek zakon, vse ok. Zadnje čase sem mu postala deveta briga. Samo še dela in hodi na pijače s prijatelji. Zadnjič se mi ni javljal, sem poklicala njegovega kolega, pa ni nič vedel o tej “njuni pijači.”
Začela sem postajati bolj pozorna nanj in ugotovila, da mi je zanj vseeno. Domov hodi ob 3-4 zjutraj, sicer ne pijan, to moram priznati. Mislim, da se mu meša, saj ga je moja prijateljica videla v bolnišnici na urgenci ob 10 zvečer, medtem ko je meni rekel, da je v službi. Zakaj bi mi lagal, da mora k zdravniku?

Tudi bančni račun se čudežno prazni, danes zjutraj sem mu “udrla” v mail in videla, da prodaja avto (avto je pisan na mene, na firmo), in da se meni za nakup drugega avtomobila.

Se pripravlja, da me zapusti?

ima drugo,ti si mu 10briga

Njemu se nič ne meša. Ve,kaj dela. Kaj pa delaš ti z svojim lajfom? Mož ima drugo,to skoraj sigurno. Razmisli,kaj bi rada in si poštimaj življenje.

brez otrok…

sta..

dolgo gladko zdržala skupaj.., zdej bo pa verjetno malo bolj hrapavo…, bo treba orng šmirglat, glancat…, al pa dvignit roke od vsega, pa lagano sportski naprej…

reset, pa start iz nule z drugimi brigami..

Jaz pa ženi. Nič od nič od nje.

Mrtvo hladna za umret.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8189, 27.04.2024 ob 01:49

Njemu se nič ne meša. Ve,kaj dela. Kaj pa delaš ti z svojim lajfom? Mož ima drugo,to skoraj sigurno. Razmisli,kaj bi rada in si poštimaj življenje.

Hvala za odgovor. Res ne vem, zakaj bi moral imeti drugo? Ker izginja denar?

Kaj pa jaz delam? Jaz DELAM. Imam lastno podjetje, veliko delam.

Z leti se nas večina kar odtuji, sploh ko otroci odidejo ali če jih ni. V tem primeru bi mi pa zazvonil alarm.

Pišeš, da imaš podjetje, verjetno sta dobrostoječa. Kaka tamlada je zavohala denar in ti ga krade.

A si vsaj prjatlco povprašala po zdravju, kaj dela ob 10h zvečer na urgenci? Kr neki je tole.

Odgovor na objavo uporabnika
A ne gre, 27.04.2024 ob 15:14

A si vsaj prjatlco povprašala po zdravju, kaj dela ob 10h zvečer na urgenci? Kr neki je tole.

Bila je tam z sinom, ki se je poškodoval in je slučajno videla mojega moža pri avtomatu za kavo.

nujno se takoj pogovori z njim  in zahtevaj pojasnila morda ima kake dolgove morda ljubico

čimprej odkrit pogovor z njim  ne čakaj da te kaj preveč preseneti ukrepaj takoj če vse to veš

Bolnišnica, denar, prodaja avtomobila… = noseča ljubica

pospravi kar je še ostalo na bančnem računu in se priipravi na razhod

Jaz pa mojemu 🤣🤦‍♀️

    mogoce pa jw zasvojen z igrami na sreco.

Najemi nekoga, ki bo znal skriti tvoj denar, osebni stečaj ali podobno. On se pripravlja, da bo izpulil čim več iz firme. In nič se ne pogovarjaj kaj preveč z njim. Da te ne bo obvestil, da se ločuje, ker po tem boš težko skrivala svoje premoženje.

New Report

Close