Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mrežaste sexi nogavice in…

Mrežaste sexi nogavice in…

Visoke pete,pa mini krilo.Se vaša ljubljena kdaj obleče tako,ste morda ljubosumni ali ponosni?Kako reagirate?

nč ljubosumen, le ponosen

Nekaj najboljšega kar lahko ženska naredi za dobro počutje moškega.

Joj se mi kar trga.

mojga pa bl rajca ce sm oblecena v hlacni kostim ala moska obleka, srajca mal odpeta da se vidi perilo, modrck, kravata, in spodaj seksi perilo itak zmer, pa nogavice ala “strumpantli” in vidim da to rajca tudi druge, zenski da to eno moc, je zakrito a vseen zlo seksi in ce zenska se vse to zna nositi, je redki moski ki se ne ozre za tako bejbo! da ne recm recimo kako lahko potem v nadaljevanju doma ob vsem tem slacenju zapleses striptiz, pa je druga zgodba…
Ko vidim na cesti tako obleceno zensko v mini krilu , visoke pete, pa se mrezaste nogavice..je men bolj podobna eni uni na vogalu, redke so ki znajo to nositi tako da niso vulgarne.Doma ne recm, za po mestu, v sluzbi pa to ni.Mene to ne moti, da ne bo kake zamere, povem le kaj vidim, kako jaz na to gledam!

Saj to je pa sexy če je kot ona na vogalu

njami

to je res, da marsikatera bejba, ki se seksi obleče, tega ne zna nositi, pa včasih izpade smešno, nesproščeno….

to sm imela v mislihm, pa ko bi izpadla le smesno-nesproščeno bi bilo še vse okej,a kaj ko izpade vse “huje” in zakaj ko ni treba;)

Ponosen, ljubosumen nikoli, saj je nima na ramenih!

To me ne rajca preveč, čeprav moja to naredi zelo rada. Bolj me rajca dolgo krilo, spodaj nič in globok dekolte.

Uh, to obožujem, ko se moja tako porihta, se potem doma vžgeva za cel teden …

Seksi perilo je poživitev. ma kaj govorim, saj brez njega sploh ne gre… :-)))

New Report

Close