Najdi forum

MRK

Na, spoštovano občinstvo, hvala za pozornost in jutri na svidenje…:-)))

(Sprevržko je ugotovil, da je to forum do 16-ih, zato te črne misli…:-))
Cmoka na lička.

J. G.

res se nč ne dogaja

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

… dogajalo se bo naprej zvečer… doma… ;))

Čauči,bauči,lepotička,direktorica!
Cenim te!
Sp

Kej dogaja?? Se še niste p’rklopil 😉

O razbojniček…si kaj priden??? Cmoka za lepo noč, ali bo lepa…ker noč bo sigurno, no saj je že.., če pa bo lepa pa ti povej…:))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK, kaj zdaj to? Danes me že celi dan nekaj zebe… Ti ti ti.. čutiš to???

Noč bo pa delovna kot vedno… ko bi bila le kdaj že kaj drugače delovna ;))
Cmoka za lepo noč tudi tebi, pa lahko bi me malo ogrelo.. pod kovtrom, če te že zunaj ni več :))

Zebe te, pa zakaj me nisi z mislimi poklical, bi te ogrela in takoj bi ti bilo prijetno toplo, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbojniček, saj bo…tudi tvoje želje se bodo slej ko prej izpolnile, držim pesti! Ja pod kovtrom ti pa itak nagajam vsako noč, čutiš to???
Si pa lump…v mojih mislih si vedno ti, pa gre ena pesem, jo poznaš….

Cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

razbo!
Pa a nisi šel včeraj v čebelnjak?
Hm,hm,vedno več takih kot jaz!
Bod fajn!
Sp

Hja,vedno več dejanja veljajo in besede so vedno manj vredne……….a je tako v eni reklami?
Sp

Ali čutim žalost???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čutiš?
Rad te imam!
Sp

Hvala, dragi moj mušketir, kje je najina zadnja musketirka nocoj, sem videla, da je bila tudi ona nekaj žalostna…danes ste bili vsi bolj zamorjeni…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ona?Najbrž se nekje……………………………………….
lepa si!
Sp

Ej, ej, ej, ves kaj najbolje da gres res gledat kaksno tv limonado, kajti taksnelega te ne maram in pika!!! brez veze neka žalost…bodi vesel da si zdrav in živ…..pomisli na uboge ljudi, ki so brez doma, brez hrane…ne pa mi tukaj, kje se še vedno cedita med in mleko, pa eno samo jamranje je bilo danes tule, ko pa nekaj napises, das nasvet, se ga pa sploh ne opazi, ampak samo jamranje naprej…..Brez veze, nikoli ni tako hudo da ne bi bilo jutri bolje in če sam ne gledaš nase, tudi drugi ne bodo! Tko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki Sonček zdaj!
A zdaj je pa vse narobe,ker se mi zaradi enega posebnega razloga noče norca špilat?
No pa bom blefiral:A imaš povešene al bi šla raje zdaj v kino,al pa kot jaz tele-v -i-zijat?
Saj si lepa,pa tudi rad te imam,a veš to?
Sp

Klapa,dejte prosim ptiča pokrit!

ne ne igraj, bodi to kar si, kajti edino takega te imam rada kot prijatelja!!!
In glej tv, če ti paše, delaj kar hočeš saj si samsvoj in ne moj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič tvoj?Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Bom pa še bolj siten,če me še prijatelji zapustijo…
Lepa pa si,to pa ja!
Sp

Ne nisem lepa, zmaj sem z povesenimi, si pozabil…cmoka;), ves kaj to pomeni???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja!Da nimam kaj iskat pr tebi!Je bil pa res signal očiten.
punce kje ste,sonči me ne mara več in sem na borzi…………
Sp

Ej pocasi, zaradi mene si frej kot pticek na veji, ne pozabi pa na ženko, na ljubico…ja onidve sta tisti, ki te imata na ketni ali pa kje drugje…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,žena že 23 let(tako nekako s pripravniško dobo,mislim),ljubica?!
A jo še imam?Jaz imam samo prijateljice,če bi pa katera rada bila ljubica,pa naj prosim izvoli,saj vidi kam pisat(pišat?)
Lepa si!
Sp

ej si pa težak do konca, sedaj pa vem kaj ti je, ljubica te je razjezila…..saj bo bolje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close