Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mrliška vežica

Mrliška vežica

A bom moral predlagat Primožu novo ime za ta forum?
Mrliška vežica do 16-ih,potem pa orgije
Sp

… po 16-ih “Pekel” al pa “Red house” 😉
papa u bec

A bomo kaj seksali zvečer tu,al boš šla v kino?
Pozdrav v uašington!
Sp

saj ni take sile…folk pač danes ni zgovoren…mene pa kar trga koliko imam za povedati ,)

… z babami grem žurat… se ga bomo nabutale, pa klobase bomo jedle ;))

Jaz mam samo eno,pa jo lahko vsem dam malo pokušat;-)
Sp

Ti kar povej!Lepo pišeš,lepo 😉
Sp

:-))))))))))))))))))))))))))
da ti jo ne bo ktera odjela 😉

Danes ponoč je ena večerjala,pa je ostalo še za vas,brez skrbi!
Sp

Kam si pa šla zdej?A pisat,al tja,kjer mislim?
Sp

Kuku-du, Pika poka, Helčica…. :))))

tu sem…malo sem dnevno pometla in prah pobrisala…

muci…
ti jaz dam helčico in pikopoko :)))
Tu imaš zdaj mene…nema ništa drugih 😉

…aja, a ti pa lahko ;))) ….pa glancaš zdaj stanovanje, ko sma včeraj tako popacala, ti ti.. ja, kar sama počisti, ker si dopustila, da so naju kolegi zmotili ;))))

ne, saj jaz sem pridna…če samo tebe pogrešam.
Zdaj čistim ja…čeprav ni kaj dosti za čistit…samo cunje tvoje so ostale razmetane…še dobro da imaš pri meni nove, da se lahko preoblečeš. Popacala sva pa edino s smetano, ostalo pa je itak šlo v mene :)))))))))
Kdaj spet prideš?

… aja, potem pa uredu ;)))) Kaj pa vem, kdaj bova zopet… ali bova ta hitrga, saj bi ga lahko sedaj… no, sam sedaj najprej šibam na kosilo, za kalorije, da te bom lahko orenh potešil… ;))))) ..Šibam

ok…pridno papcaj…pa dober tek…pa čakam te 😉

… kuku-di ;))) poletje vrni se zdaj malo še v kletkico… sva se najedla :))!? Ma kej, se nejsem mogu zadržat, da ne bi pokukal malo sem not 🙂 Sem tudi zdaj v moji sobici prah pobrisal, pa posesal, tako da lahko zopet kaj razmečeva ;))) ..tote cote ino haljico ;))))

… te še kaj trga ;)) ti, kaj pa, če bo otročiček zdej, ker sva se tko merkala, da je vse v tebe šlo… sicer sem bil toliko v ekstazi, da niti nevem v katero “odprtino” si me potegnila ;)))))) …veš mogoče ti!? 😉

glej ga ti čmrlja lumpačka 😉
kaj bereš medek, da letaš s cveta na cvetek ;))
čauči

Helči,
A ga še ne serješ z babami?
Če vas bo preveč,bo lahko češpov kompot ratu!Kej zdej,a pridete gor ga srat al ne?
Meni trga mutandine narazen!
:-))))
Sp

pa naj še kdo reče, da me nisi zmešal…pozabila sem geslo, tak da sem se do zdaj zajebavala in ni in ni šlo se prijavit…pa to ni res :)))))))

kaj bi se branil bebice z mano? 🙁

In začel sem razmišljati… resno…
… sem že v teh letih, da me že kar malo mika imeti družino… do sedaj sem izskušal življenje kot ptiček in še vedno ga, saj je ok, vendar pa bi počasi že rad imel kaj resnejšega, predvsem… za začetek, da bi čutil že večjo resnost iz nasprotne strani, ker če tega ne čutim, se že trapasto počutim, na kaj čakam… (moji čebelci se še nič ne sliši, bo verjetno najprej kariera… pa mlada je še, pa tako na izi reče… jahh, kaj pa veš kaj bo :-/ …). Mogoče,.. imam občutek, da bi rad takoj imel nekaj bolj sto procentnega, tudi sam bi bil bolj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}… ničveč medko cvetko ;)))
In začeli bi se ukvarjat z vodenjem novega življenja z mojo družico… prešel bi v drugo obdoje mojega življenja oz. tretje… ne vem… hmmm verjetno pa je res, da je dobro prej vsaj malo poskrbeti tudi za… kariero .. nevem.. še ne dojemam vsega sveta :))
Grem zdaj spat… sem se preveč zresnil, pomagajte mi :)))
Fajn bod’te!!!

Ne dragi moj prijatelj, ne, ne, nič drugega imena…jaz se vrnem, samo malo prevec delam imam in to je to.
Te pogrešam veš to??? Cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close