Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu mrzla postelja:)

mrzla postelja:)

pozdrav vsem.
Ne danes nimam sanj na zalogi-pravzaprav zadnje čase nič kaj pametnega ne sanjam.
Pred časom sem pisala na ženski čvek, bla je sicer podobna tema vendar druge težave. Moj dragi je pred tednom dni šel na šestmesečno delovno zadevščino in tako sem ostala sama s svojimi problemi, veselimi stvarmi in pa navsezadnje seks.
Sej veste kako je, spolnost jemljem kot “a must”, v čemer neizmerno uživam, se zabavam, sproščam. Tako da zdaj…nevem, se moram pač drugače zamotit. Delam, telovadim, tečem, tako da zgledam, kot da sem res tako nora na zdravo življenje in rekreacijo:)
Ampak zvečer moram v posteljo, kaj pa naj takrat? To ne dajam prvič skozi, tako da kar se domišlije v “samo” tiče ni problema, ampak muca si zaželi tudi nekaj originalnega:)
Aaaa, kar znorela bi-pa ne bom, samo še enkrat bom vse to čez dala:)

Upam da nisem komu zamorila, ampak res pomaga, če se tako malček izpovem
lp-danes je sonček:)

OJLA LAHK TI ŠPORTNIK PRIDE POSTELJO POGRET ČE HOČEŠ:)) NE BO TI ŽAL

Erči..iz vsega tega naredi nekaj dobrega samo zase..za teh pol leta se vpisi v kaksn tecaj..mogoce jezikovni..ali ker drugi..sport..skupina..uzivaj z ljudmi, ki jih drugace zanemarjas…uzivaj tudi v samoti..zvecer ob dobri knjigi..kaksni nagajivi..in ej..meni je moj za take dni ko ga ni in si zazelim imeti kaj v sebi kupil res dobr vibrator..ampak saj ga sploh ne uporabljam..redko..raje se zasanjam..mislim na njega ko ga ni..podozivljam dni ko je in mogoce kaksn nagajiv film..roke sem in tja..in prihaja..lepo je.Hudo je ko zaninas sam..ampak tko je in tolazi se z tem..da je tam nekgo ki te ljubi..in enakih misli kot ti..sam je kot ti..pa vendar sta skupaj..eno..in samo to ti naj bo vodilo..pred spanjem…in v sanjah se bosta nasla..vse te dni ko nista skupaj..ko se imata le tko na daljavo…hvala bogu za net..phone..kva bi blo to vcasih..si predstavljas..pisala bi si pisma, ko nora..in nato nestrpno cakala na odgovore…;)..Erci..drugac pa ja piši tu..in zamorila bos edin tazga, ki ne ve kaj je to ljubezen, ljubiti nekoga in tega za pol leta ni ob tebi..jaz sm s teboj…preganjala ti bom te dni..obljubim, ker vem kako je to!

sportnik..ne seri…ne rabi varanja..rabi prijatelja..bemti moski sam *** vas je..grrrrrrrrrrrr;)..

Madona sportnik ti morš bit en revež…..:))

Hehe, ti pa bolj malo ali skoraj nič ne dobiš, kajneda? 🙂

Erči, zdravo, tak dolg te ni blo! Jaz ti popestrim dolge zimske večere, sam dobro se zaveš…. in pomlad je tu, pol boš pa spet sanjala prekrasno zimo… Pust športnike, ne daj krenu (saj je fest fant, sam me povsod hoče odrint), men dej!!!!

KIR stari! Niti slučajno! Vzemi si katero hočeš. Hehe…

:))))))))) tebe je pa res povsod dosti. Hvala ampak ne hvala. Ti kar veselo išči naprej, ena bo že prijela:)

ha ha, ja ma res, kar NIČ ne dobim:)

Če pa slediš povezavam, pa kaj hitro ugotoviš, da sem mislil na “športnika” 😉

Ti s pa resnično ena dobra duša! Jaz bi pa rajš kar vse ženske tu privatiziral. Kje prodajajo delnice?

o pa res! sorči! čeprav je vseeno res:)

verjemi sara, res mi dosti pomeni-hvala. Vesela sem vsakršnih odgovorov, tudi sportnikovih:) rada se smejim

Ma ja! Preveč sem darežljiv, to je moja slaba lastnost! 😉

japaja..jaz ostajam le še tvoja..kren..ne rini me drugam;)..ob tebi je tko mmmmmmmmmm…

Huh, pa sem mislil, da te ni… 😉

he he he…. vidiš, koliko manj problemov mamo nemoralni nezvesteži ;-))))

me ne cutis..ob tebi sm itak vedno.;)..zato me ne vari..hihi

uživajte, pa se slišimo jutri
lp

erci naj ti dan mine lepo….hitro!

Ti bom vse razložil! 😉

razložil…pa naložil…al pa položil…tud priložil…skoraj zagotovo ne založil…obložil mogoče…:)

To je lepa čednost, sam ne vem ali je najboljša

v pravljicah večkrat piše…pa tud mama me je zmiri tako učila…da kar podariš…se ti devetkrat vrne…

New Report

Close