Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek muca, mariči

muca, mariči

Zadeva za vaju je spečena , zdaj pa rabim še danes na mail naslov točen od Mariči, ker gre jutri na post office stvar. Mucka , tvojega imam !

Ajd, čau ljubice ***

muc, kako ti gre danes ????

ojjj sm ravno po južni..uhh sm se najedla…Smo že bli na pokopališču..tko da..se mi zdejle kaže kavč po pravici povedano..Otroc gredo spat..potem bo kofe.pa nekej sladkega pol pa spet malo na luft..Zvečer pa tisto najlepše hehe peglarija..yupieeeeeee
Kako pa TI?A te kej crkljajo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, evo, že spet :))))))))))))))))))))))))))))))
futr, pa futr :)))))))))
zajčku se tudo kavč kaže se je najedu ko svina..

Hihihi a neda a ni to fino..ane pol se bom pa prtožvala nad kilam bemti…heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hvala enako ): samo jem ):

Jest pa zdejle kofetkam..potem grem pa k frizerju….Heh priznam mal mam treme..ampak bom upoštevala maričkin nasvet..tisto črno+vinsko rdeče….bomo vidli kaj bo ratalo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem videla eno tako in sem se takoj spomnila na maričkin nasvet. Ma je bilo kul videt, ej res ! Po mojem boš zadovoljna in vesela in lepa !
Glej da mi ne pozabiš do pikice natančno poročat kako je izpadlo. Jaz grem zdajle v trgovino , pa na pošto, pa se vrnem kasneje. Upam, da bom imela mir za pisanje..

Uhh mir..kaj je že to’ hudirja..evo tamala je že prcapljala za mano…Pol pa sitni,pa tečni….sej če bi bo treba v šolo bi rekla..mami zaspana semm..Tud jest šibam se uredit! BOm kmalu štartala,mam uro veš!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, zdaj so moderni časi, naročajo na ure :))))))))))))))))))))))

cmoka muc, pa se bereva potem !

Aha CMOKKK*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

CMOK*************

Mislim…..LUBICE……..zadeva je SPECENA……pa MUCKA, TVOJEGA IMAM….pa what ???????

A ste “pohale” kaksnega od 20 let al kaj ?????

uhuhu, imamo enega zaprtega u kleti. Sam ni hotu it, pol smo pa ga vse tri lepo u kevder zbasale :))))

” kar ne gre zlepa, gre zgrda ” :))))))))))))))))))))))))))))))))uhuhuhu

Oziroma…kar ne gre zmehka, gre strda :))))))

Ne, ne, ne, Saška, pa kaj le bi človek počel z
zelenjavo, te prosim. Ko pride naš čas, kadar pride,
se jaz zagotovo ne bi z zelenjavo ubadala, čemu le,
takrat bi želela, da mi je spešl in da bi bil ob meni
človek, ki ve, tako kot jaz, kaj hoče in kako to dobiti in
pozna vse mogoče trike in finte … skratka, izkušen
človek, i z k u š e n ! Ne želim jaz nobnega več poučevati,
želim izvedeti kaj več, kot vem sama!
Tko, a je jasn, k…… pa dvajsetletniki, ti še ne vedo ničesar!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))))))

Marici….vseeno pomirkaj, da ne bo prevec izkusen, ha ha :))))))))

toliko bolj :))))))))))))))

stil kreira……

Ravno prav bi bilo , da skupaj učita se oba. Lekcij tako ne zmanjka, yeess!

Upsa, uffffff, jeeeeeeehhhhhhh, hmm, noooooo,
eeeeehhhhh, uaaaaaauuuuuuuu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, ha, o bemtiš, ojej, ojej, ojej,
jeeeessssss, yeeeeesssssssss!

Učiti se, da, da, oja, učiti in učiti, ker človek
nikoli ne ve dovolj. Da, imeti dobrega učitelja
in se učiti, to ni zdaj nobeno vprašanje, to je
nuja.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ker vse kar je lepo, se mora pač dogajat. In prav je tako. Problem nastane, če se kdo temu upira :))))))))))))))))))))

hahahahahahaha ojej…….kwa se delate zej fine….jest pa bi..enga dvajsteletnika..wauuuuu… mal pomasirala..heheh ma ej dedec nag do pasu..uhhh to kuri..to mede..tista prsa…ramena močna..ojej ojej…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ne no, res ne, če ni nekaj več kot 37, ni tisto
ta pravo…. in če ni še črno zraven, tudi ni ta pravo ….
in če ni …. o želje pobožne, evo, i ja ti dolazim kafano,
da pijem rano ………..
Doći će kafano meni, pobogu da če doći, ja ne mogu
nikud, ne drže me noge ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sej,čaki čaki….sej če bi me še bolj poslušali….bi nadaljevala takole;najmanj 38 more imet..to na leta mislim..hmmmm pa mora met tist pravi pogled….da ,ko ga pogledaš zmrzneš…Pa mora bit isti gobec ko jest…hmmm pa pa tangice mora nosit…papa kosmat mora bit..tam k je treba…tud po rit! Čaki..pa hmmm hihihi joj negre več…
hej pr nas je en kup črncev ..baje..baje da majo hmm komade da se reče….hihihi
Ojej dons sem čist aut! Hej kje je žverca od bodic..da me malo pobremza..k čene bom zglajzlala do konca…JEEEEEEEEEEEEEEEEEEŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK bemti..jeeeeeeeežeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek….pakne mi že cviljo..ježeeeeeeek pa kje si hudiča..ojoj! JAvi se! And to takuj! Rabmo te!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close