Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mulc si ne umiva rok

Mulc si ne umiva rok

Hči ima že nekaj časa fanta, izmenično sta pri nas in pri njih doma. Kar me zelo moti je to, da si fant ne umiva rok po obisku vcja. Na velik list sem na vrata nalepila »ne pozabi si umiti rok!!!«, vendar slišim, da je takoj, ko potegne vodo, že iz kopalnice. Velikokrat mu rečem, potem gre nazaj, a je vsakič znova isto. Sem ga vprašala, če ga mami zaradi tega nič ni opozarjala, pa je rekel, ja, včasih me je, pol je pa nehala. Pa pravi – saj mate prav…

Jaz tega enostavno ne morem več trpeti. Počutim se kot kak policaj, a haska nobenega. Potem mi harata po kuhinji – kuhata, prešlatata vse (moja hči si vedno najprej ko pride domov in absolutno po vsakem obisku vcja umije roke). Kljuke ves čas razkužujem…

Še malo, pa se mi bo utrgalo. Ne vem, kaj naj še naredim.

Če ima katera pameten nasvet, prosim zanj, ker imam res tega poln kufr. Ostali, prosim, se zadržite neumnih komentarjev. Hvala.

se pravi v teh mesecih nisi uspela rešiti zadeve.  v tolažbo ti je lahko, da je urin sterilen, torej ne boš utrpela hujših zdravstvenih zapletov zaradi poscanih kljuk in hladilnika. Pri kakcu je večji problem, ampak res upam, da nima kakšnih notranjih zajedalcev. Mu pa namešaj v hrano sredstvo proti parazitom za mačke ali pse. Trajna rešitev pa bo, da kakšna babica tamladima odstopi svoje stanovanje in da bosta šla na svoje.

povej hčeri, da ni dobrodošel pri vas, ker ni sposoben držat osnovnega higienskega minimuma. pa naj ona reši zadevo

Saj si že utrgana…..

ufff.. težka.. poglej že samo pri samopostrežnem kruhu kako not tlačijo umazane roke.. da pa hči še pušča da ji s temi prsti šari po njej.. raje se z njo pogovori o tem, pa ga bo ona naučila lekcije če bo še hotel do njene muce pridt.. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 23.04.2024 ob 13:45

ufff.. težka.. poglej že samo pri samopostrežnem kruhu kako not tlačijo umazane roke.. da pa hči še pušča da ji s temi prsti šari po njej.. raje se z njo pogovori o tem, pa ga bo ona naučila lekcije če bo še hotel do njene muce pridt.. 😉

Hahahahaha! Problem in nagravžno je, ko z rokami, ki so držale luleka “šari po njej”, ko pa s samim lulekom “šari po njej” je pa vse v redu 🙂 🙂 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
nemehebat, 23.04.2024 ob 14:07

Hahahahaha! Problem in nagravžno je, ko z rokami, ki so držale luleka “šari po njej”, ko pa s samim lulekom “šari po njej” je pa vse v redu 🙂 🙂 🙂

ti si šel še globlje v problem.. tuki se pogovarjamo o neumitih rokah! ti pacek ti 😁..

Če si le ti tako čista kot se delaš ali samo govoriš na pamet

Dejansko tujemu otroku tezis naj si umiva roke in limas obvestila na vrata? A si normalna? 😂

Tkole bom povedala: ja, tako je  – tujemu, a veliko časa preživi v MOJEM GOSPODINJSTVU!!!!!

New Report

Close