Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Multiorgazmi

Multiorgazmi

Ojla!
Mene pa zanima, koliko od vas žensk vas doživi multiorgazme…. in kako vam to uspe….
Namreč…. ko meni enkrat pride… me želja po še enem orgazmu mine za kakšne 10-15 minut…..
Bi pa full rada enkrat to doživela, da ti pride… pa spet pride… kako to naredite???

“Kako to naredite???”
Nč ne naredimo … to se pač zgodi … če se dobro poznaš in veš, kako, kdaj, kje najbolj paše … in če on sledi igri in opazuje partnerkine reakcije …
Je bilo pa že večkrat napisano, da nekatere ženske pač rabijo odmor po orgazmu, ker je spolovilo tako zelo občutljivo, da jim niti slučajno ne pašejo dotiki, kaj šele kaj drugega.
Uživaj! In se ne obremenjuj!

no, po prvemu, ki je najbolj močen, malo počakaš… pol pa če ti spet zapaše, nadaljuješ, če ne pa pač ne…. odvisno od posameznika. meni to že od nekdaj uspeva tako dobro, da včasih kar pozabim na čas…. ups:-)

A to se imenujejo multiorgazmi?
Spet kr neki….. kar so si izmislili in se je treba obremenjevati :))))))))))

Meni pride zelo hitro in samo včasih moram mal počakat (sam, to je par trenutkov, nikoli pa ne 15 minut). In potem mi paše naprej in mi spet pride in spet in spet… po želji… oz. dokler njemu ne pride. Ali pa, če res seksava eno uro, no pol je tudi meni ponavadi dost ;))
Včasih si v glavi si rišem slikce in se tko dodatno rajcam, ponavadi pa je v možganih sam ena tema in uživam ;))

New Report

Close