Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek murmur u D molu

murmur u D molu

Murenček je gosli svoje vzel,
melce otožno gosti je začel,
je zadnje čase u srčku bol,
le oglaša iz gosli se D-mol.

Noče da bi blo hudo še komu,
tudi sam ne bo kar tko se zlomu,
a u prsih stiskanekaj in ropoče,
bolečina blaga sicer ven kar noče.

Zato u gmajno se je zdej zatekel,
tu ni žalega da bi kdo rekel,
bom vas bral in tu poslušal,
ranjen srček bo pozdravt poizkušal.

Ako u gmajnici ga ni zdravila,
pesem se za vselej bo umaknila,
eden muren gor al dol,
sej na rab’te takega ki u sebi nosi bol.

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Dober večer murni :))

Poslušaj zajčka v tejli gmajnici nocoj kaj ti pove..
ker bo to povedal le enkrat :)))

Tudi jaz nosim kakšen dan bolečino v sebi , pa čeprav sem že velik in odrastel zajček. Tudi jaz poznam kako je , ko te boli tam nekje pod kožuškom , kjer dela tik -tak .. in je take vrste bolečina lahko zelo različna , nekoga se le dotakne , ga oplazi in hitro zdrvi naprej, na drugega pa se močno prilepi in ga duši.. Nikar ne misli , da te tu ne maramo če godeš v d-molu.
Ga ni človeka , živalice , ki bi kdaj ne bil žalosten , otožen , tudi obupan .
In takrat je prav , da se zatečeš v gmajno . Kljub temu , ne , tkole bom rekla , še raje te bomo pocrkljali in poskusili potolažiti.

Iz lastnih izkušenj pa ti lahko povem tudi to . Marsikdaj veš , nekaj vidimo in čutimo povsem drugače kot v resnici je . Ker smo morda tisti dan malo slabše volje , paravno ne razmišljamo v pravi smeri. Če rečem drugače , kakšen dan smo malo bolj občutljivi. Ko premislimo , prespimo , je stvar videti tudi drugačna , lepša , boljša , predvsem pa ne več tako otožna.

In na koncu . Če že vprašaš mene , le kdo ne bi maral tako prijetnega murnija :)))))

Zelo lepo si to napisala zajči in kar je najvažneje, prav imaš, sicer pa nisem mislil tako na hudo, a veš, lahko bi pel v F-molu, ta je šele žalosten, a ni tako…
Malce hmmmm smotkani dnevi, ko mogoče ne pustimo razumevanju, da nas dotakne tam, kjer bi moralo, ko ne najdemo u temi lučke, a je to mogoče kratek moment. Nočem da izpade kot najbolj nemogoče….

Hotel sem le deliti z vami mojo dušco malce čudnega dneva, vikenda…

Zajči, muren ve kaj si napisala…. in hvala.

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

murenček, je zajček lepo napisal, pa ne bi zdej ponavljal, ker bo izgledalo poceni… dan dnevu ni enak, kaj šele mi… vsak dan prinese nove lepote in vsak dan …. dojemamo drugače 🙂

ti kar tuki murnej, ne nam uit, ker.. ma ja.. je nekaj v teh pesmicah, ki govorijo o.. murenčku :))))

.. in jutri je spet nov dan.. in to … ponedeljek… yeeeeeeeeeeeeees!!! :)))

ojla gmajna!!!!

Ja , murni , želela sem si , da bi me razumel !!!
In veš , srčno si želim , da ne bi nikoli pel v F – molu .

Ja, je res . Prav smotkani so bili minuli dnevi . Hudo smotkani..
Tudi sama sebe sem spraševala kaj mi je. Verjetno se tako ” smotano ” počuti še kdo , potem pa evo , ne najdemo lučke mi , ne najdejo jo oni :)) pa smo tuki ! Vidiš samo to in samo tko je .

Zajček te prav lepo po prijateljsko poboža , se vsede poleg tebe , ti zaigraš na gosli , zajči bo pa tiho pojču :)))

živjo zajček :)))))) lepo povedano 🙂

Hojla Jani :)))))))) hvala :)))) zajček piše kar iz srca !

Aha vem Jani sej vem, sicer pa če iz bolečine ne prideš močnejši, al to ni bolečina, ali pa ni bolelo u srcu…

Roka prijatelj

Kar se pa ponedeljka tiče, pa tako al tako ne vem kdaj sploh je…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Murnček ve, kdaj pride od srca in to hitro razume…

Ja zajči, le vsedi se poleg mene, rad imam tvoje petje. Če bova lepo pela, bova tudi ostale prvabla, pa bo luštn.

Super si zajči :)))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

aha!!!!

cmoka zajček in.. lepo noč 🙂

Oj Jani, ma mislim da ti je mal podoben:)))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

hehehehe edin palic jest nimam zelenih :))))))))))) murenček, jutri bo ziher…. ponedeljek 😉

:))))))))))))

v slogi je moč !

Ne grem spančkat . Zakaj me pa podiš zdejle ob tej uri ? :)))))))))))

nočko

Aha je je je :)))) in kar je najlepše, to moč imamo mi sami, ni nam jo treba drugam ponj…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

včasih , no včasih rabimo le malo vzpodbude. Nekaj iskrenih in toplih besed prijatelja , le toliko da se nam moč vrne . Ampak pazi murni , tukaj govorim o pravem prijatelju .Ponavadi ga začutimo ….

zdajle gre moj kuža peljat zajčka na sprehod , pa pridem kasneje nazaj pogledat če si oki .

Ps. jutri je ponedeljek .
JOJ , kako ne maram ponedeljkov , kako jih ne maram ..
tuki se pa meni ne da nič pomagat :)))

AAA??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest grem kar ajat..sm tolk utrujena od vsega sranja…da tud gledat ne morem več
nočko..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca oj kar zaajaj, naj ti bo mirna noč….

Sej ta moj D-mol nima nič s teboj…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Seveda ne . Včasih nam pač pride tako in smo žalostni .
Murni lepo gosli pospravi, pa v posteljico..lepe sanje polne veselih pričakovanj…včasih sanje postanejo tudi resnica…

muca , ti tudi lepo ninat , težki so dnevi za teboj…
je pa treba upat…

zajček bo neslišno utrnil svetilko v gmajni in se skokoma odpravil ninat :))

Lepo nočko vsem ,
ko bom preštela polovico ovčk na nebu…takrat bom že sanjala…

Eh, murenček zlati, le kdo ne pozna
takih in podobnih občutij, pikanja tam, kjer
bi naj imeli nekaj, za kar bi mariskdaj bilo
bolje, da ne bi imeli.

Vedno bo nekdo, ki bo razumel tudi tako
bolečino, bolečino …. srca… kar boli, a si
človek kljub temu tega želi. Kot sadomazohisti
smo. Iščemo, dokler ne najdemo, ko najdemo,
nas boli in ko boli, smo tudi zaradi tega lahko
v globini le srečni. Pomeni, da občutimo, da smo
sposobni čututi, četudi tako zelo zelo boli ………..

Murenček, ti le gosli svoje zavihti in zogoslej.
Koliko lepih pesmi da človeku ravno bolečina,
koliko lepih stvari človek naradi zaradi bolečine,
koliko ur človek posveti ravno …… bolečini srca !!!

Le naj ti srce tudi to pesem igra, le naj igra…..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja , vedno je nekje nekdo zate , zame ,
za vse nas …
Vedno .

Tudi jaz vas pozdravljam
Lahko noč gmajnca .

muca… pojma nimam :)))))))))))))))))))))))))))9

dobro jutro!!!!

heheheh nisem podil tebe, ampak sem šel jest spat :))))))

dobro jutro in cmoka!!!

murenček… dobro jutro… je danes boljše :)?

fajn začetek tedna pa… sej bo boljše 🙂

New Report

Close