Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Muslimanke

Muslimanke

Me zanima nekaj:

Kup humanitarnih in ne vem kakih še organizacij se ukvarja s tem, da bi ženskam v bolj odmaknjenih predelih sveta omogočile enakopravnost z moškimi… pa da bi vsem ljudem na Zemlji omogočile uživati sadove civilizacije… pa cel kup denarja gre za to, da bi jih naučili, kako nekateri običaji (na primer obrezovanje deklic) niso smiselni, ker so ostanki nekih preživelih kultur in tradicij…

Pol pa prideš v en Dunaj, na primer.
In ženske, rojene in vzgojene v “civilizaciji”, še vedno živijo v skladu s svojo nam težko razumljivo tradicijo.
In pol sredi noči najstnice v zabaviščnem parku pecajo mladce… v bistvu so pa do nosa zavite v ruto… ker tako zahteva tradicija…
Ja, hudiča, saj tradicija zahtava tudi to, da so doma in da ne gledajo za moškimi… tega se pa ne držijo… pol pa naj še rute dajo dol…

Aja, kaj me zanima?
Zakaj pri hudiču se DRUGI toliko trudijo in jih poskušajo razsvetlit, njim je pa prav tako kot je?!?!?!?!?!
Pustimo jih pri miru, očitno jim tako paše!!!!!
In s temi “borbami” za njihovo boljše življenje itak samo burijo duhove in razvnemajo strasti….

Ne vem, no…..

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

fejst babe…..smo prosvetlit jih je treba….da se slečejo..hahahah
pa za evropejci začnejo mal gledat..khmm

lunca…..saj če imajo samo ruto na sebi…ni tak slabo..haha

lej..če boš kaj gobe nabirale….upsss

cmoka

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj nihče ne pravi, da niso lepe…
Se mi pa zdi, da se malo preveč okostenelo svojih norm držijo….

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

prav..ampak po drugi strani..pa tak lepo ubogajo sve dede….epssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

To je pa itak bedarija…
Svet bi jih rad spremenil, one se pa ne dajo!
In zato se ravno sprašujem, zakaj se mi od zunaj tolko bavimo s tem!!!!!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

Saj jim nihče nič noče! Glavno je da rade dajo, pa naj imajo na glavi kar hočejo:-)))

TESLO!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

tak lepo ovajat…hahaha

kaj pa je narobe rekel?….baje..pravim baje……pa ima mogoče prav….

pa da ne boš zdaj še mene tako ljubkovalno klicala?…

cmoka

leta letijo - iščem stevardeso.....

glede muslimank….

mislim…to je edina oaza na vsetu, KJER DEDCI NISMO ZATIRANI…..hahahah

ane, kir?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hvala ljubezen moja!:-)))))

Točno stari, hahahahaha
Saj povsod najebemo, babe pa uživajo kot ptičke na veji – če se jim zlubi dajo ali pa ne:-))))

LOL

😀

mucico……

ti…..a misliš, da je perzijska…..(op. taka kosmata?)….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Muslimanov ne bo nihče spreobrnil in razumel.

Bo povedala:-)))

No mucica, kakšno imaš? Obfrito, zaraščeno…?

kej pa se potikaš..mali?
maš kakšno novo bejbo?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Čudna bitja smo ljudje…….. kar naprej bi druge spreminjali…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Evo mene iz dopusta.Nove bejbe pa nimam:-))sem kar pri”stari”.Imaš ti kako dobro muslimanko oz.mediteransko lepotico na “zalogi”?

……………….jp………………navadno zato, ker ne zmoremo sebe……………………

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

jest pa bi se tak rad spremenil…mi boš pomagala’

leta letijo - iščem stevardeso.....

……………….če bi se res rad, pol ne rabiš pomoči:)))))))))))))))))))

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

vseeno hvala…me je tak na trenutek zaneslo…da mogoče pa ti…eh…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

….in nočemo…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Volk dlako menja………..nravi nikoli!

Čujta vidva… bizgeca trčena…

Mi pa prav nič ni jasno, zakaj bi naj dedci povsod najebali!
* na istem delovnem mestu majo v povprečju 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višjo plačo (če nisem kaj zaj…, morda je razlika še večja)
* ker so fizično močnejši, jim večkrat sploh ni do tega, da bi možgane nucali… butnejo kar s silo skozi oviro…
* marsikje po svetu si jemljejo take pravice, da jih blo treba za jajca obesit na drevo – na primer mlado dekle nekdo posili, pol jo pa še družina izobči, ker ni več nedotaknjena in je kot taka sramota za družino…. al pa jo kar ubijejo… je še najmanj problemov pol zaradi nje…
* pa Kitajci pokjeni so z zakonom o pravici do enega otroka pobili nepregledno množico dojenčic – ker je samo sin pravi naslednik… no, saj zdaj majo pa probleme, ker jih nimajo s kom poročat…

VI NAJEBETE?!?!?!?!?!?!?!
Mater, vama obema ušesa navijem, ko vaju dobim!!!!!

************************************************************************** Ne gre mi zbrisat tiste pripone zadaj.... in zdaj sem ::krt!!! :-)

New Report

Close